Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

@Arturzyn12

Mikołaja nie ma, ale jest Allegro smile_prosty.gif. Albo czekaj aż rocznik 2008 trafi na cover.

Płytkowo CDA 4/2008 był dobry ale niestety słabo było pod wzgledem tekstów urodzinowych. Choć perełką był IMHO najlepszy w historii tekst enkiego - "Z pamiętnika praktykanta" który pokazał prawdziwe oblicze m.in Huta czy Allora smile_prosty.gifbiggrin_prosty.giftongue_prosty.gif. Okładka natomiast świadczyła, że redakcja znowu nadmiernie uwierzyła w super jakość mocno promowanej gry Alien: Colonial Marines confused_prosty.gif. Mam nadzieję, że obecnie dobrych tekstów urodzinowych nie zabraknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mu chodzi o to czy freeware i "komercyjne" indie wink_prosty.gif

Ja bym chętnie zobaczył Meatboy'a i The Basement Vollection wink_prosty.gif

Komercyjne indie (czy to nie oksymoron?) tez beda acz glownie w formie dem. Beda tez gry przegladarkowe i indyki wybrane sposrod wielu.

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Numer bardzo ciekawy pod względem pelniaków. Indie możliwe do przeglądniecia, gold raczej sie nie przyda, numerki raczej nie interesujące. W każdym razie czekam na główne danie i przede wszystkim zapowiedź. A tu jeszcze muszę kupić obecny numer.

EDIT: Czy w piśmie będzie jakiś opis tychże gier niezależnych?

Na plycie w menu sa opisy i to dosc spore [smg].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

A mógłbyś jeszcze odpowiedzieć na postawione wcześniej pytanie: te indiasy to jakoś odpalane przez Steama, czy po prostu instalki, które można sobie normalnie odpalić bez netu? Mam nadzieję, że w grę wchodzi ta druga opcja, a jeśli tak to to i dla mnie będzie głównym pełniakiem numeru, bo zawsze lubiłem takie "inne" gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Newerth-polecam! mniej znana niż lol za to ci którzy znają tą grę w większości uważają ją za lepszą :) założę się że nie dadzą wersji na linuxa :( 0AD też świetna gra i na linuxa ale i tak pewnie będzie wersja tylko na windowsa. Fajnie w ogóle że dali jakieś indie bo według mnie jest to najlepszy rodzaj gier. Zabrakło mi tu jednak kilku innych hitów z indie db jak np StarMade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daveNWN

Weź przypomnij w którym CDA było recenzowane Spelunky? Mimo trudności ta gra była chwalona.

Te nowe, komercyjne w numerze 9/12. O innej wersji komercyjnej nie słyszałem, a Spelunky zawsze były freewarem, więc chyba recenzji darmowej wersji nie było.

PS. Nitronic Rush wygląda jak TRONowa gra wyścigowa. Ciekawie, ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, ale słyszałem dużo o tym i może zacznę, kto wie.

nawet jakbym nie zaczął grać to mam nadzieję , że golda można komuś jakoś dać(chodzi o to , że daje danej osobie ten kod) zadziała tak czy muszę sam spróbować?

Kod pewnie będziesz miał napisany w środku pisma.

<ciach>

Nie spamuj i nie żebrz na forum - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...