Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Jestem już po zainstalowaniu gier. Oto moje odczucia i nie tylko moje:

Magicka- gra nie dla mnie. Nie lubię tego typu gier. Natomiast dla brata idealna. Z tego co mówi- gierka bardzo dobra.

FC2- do jedynki się nie przekonałem Dwójka niestety tylko potwierdziła moją niechęć do tej serii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w FC 2 i... Nie jest to najlepszy FPS świata, ale pograć jak najbardziej można. Owszem, respawn wrogów wkurza, ale da się grać. Zresztą- miotacz ognia rządzi! :D A szukanie diamentów mnie uspokaja. Dziwne, nie? wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, jakze prosto oczekiwac od innych rzeczy wielkich, samemu nie oczekujac od siebie nic lub niewiele. trollface.gif

Wam sie zdaje, ze "nam sie nie chce" czy tez "pewnie nie wpadli, zeby powiedziec 'to dolozcie DLC'"?

Tyle dajemy ile mozemy, a takze ile nam daja. Czasem nawet ciut wiecej.

Jesli czegos nie ma, to znaczy ze sie NIE DALO. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki były całkiem zacne, choć w Magicka prześwietlało mi tekstury a w Far Cry 2 włączał się bluescreen. Mimo to grało się fajnie. Jak grałem w Far Cry 2 to nie mogłem oprzeć się wrażeniu że to trochę taki ,,S.T.A.L.K.E.R." na pustyni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 trochę mnię czasem wnerwiło, ale przeszedłem (od czego są let's playe :P). Nie jest bez wad, ale w sumie dobrze mi się grało. :P (7/10)

Magicka- nie grałem z wiadomych powodów. :trollface:

44 Indie- na razie zagrałem tylko w Super Crate Box, ale będę nadal grał. Świetny pomysł!!! :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla osób którzy mają problem z Magicką, tzn. po wciśnięciu "Instaluj" wyskakuje okienko "no laguage configured".

1. Odpal Steam i wybierz zakładkę "Gry".

2. Kliknij w "Aktywacja produktu w Steam...".

3. Klikaj "dalej" aż dojdziesz do okienka "Kod produktu".

4. Wpisz klucz z płyty CD-Action.

5. Wyłącz pobieranie.

6. Możesz już zainstalować z płytki.

7. Enjoy :)

Miałem taki sam problem więc pomyślałem, że napiszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po ostatnim poście na Facebooku autorstwa CD-Action (ten traktujący o tym, że cały nakład już wyprzedany) poleciałem szukać w moim mieście (Kołobrzeg) jakiegoś egzemplarza.. W calym mieście ostał się tylko jeden - w Kauflandzie. Na dodatek z porwaną folią i bez płyty. Domyślam się, że jakiś buraczany książę odpuścił sobie zakup pisma i zwyczajnie ukradł płytkę. Więć pograć nie pogram w gierki z coberu CDA, ale pisemko jak najbardziej przeczytam;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH!]

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. - t3t

Pewnie i tak Ci ktoś to napiszę, ale weź Ty lepiej chłopie wyślij ten numer do redakcji, bankowo Ci to wymienią...przecież sam Smuggler pisał wiele razy, że jak ktoś ma problemy z płytkami to niech przesyła.

Dużo się nie narobisz a gry będziesz miał (nawet nie mówię o Magice czy FC2, ale o tych pysznych indykach) biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, jeżeli robię błąd, ale...

Na płytce był link "podyskutuj o tej grze" zatem napiszę tutaj, bo też właściwego tematu nie mogę znaleźć -

Kochani, w opisie instalacji moda graficznego do Far Cry 2 napisaliście o pliku "config.txt". Aby go wkleić do moich dokumentów.

Przepraszam, skąd mam go wziąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie dziala Magicka i niewiem co z tym fantem zrobic normalnie mi sie uruchamia przez steam i odrazu wylacza sie ;( POMOCY

Ja mam ten sam problem (napisze całą relacje). chytry.gif

Wczoraj próbowałem zainstalować Magice i po dość długim boju (okazało się, że nie miałem frameworka 3,5) wreszcie spróbowałem dopalić grę. Po dwukliku na ikonie pojawiła się plansza z nr seryjnym/kodem produktu. Z godnie z zaleceniem skopiowałem kod do schowka i kliknąłem na "Graj". Gra zaczęła się ładować pokazując po kolei plansze producentów/sponsorów i na końcu tytułową Magika jednocześnie pokazały się zakładki steama, że gra wymaga ww. kodu, po czym cala gra wychodzi do pulpitu.

Próbowałem reinstalować grę i nic to nie dało.

Proszę o pomoc icon_cry.gif

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...