Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Smuggler te kody SĄ legalne. Te zaproszenie za 1000 golda i 3 dni premium, to coś takiego jak będzie u was. Te kody przewaliły się już przez wszystkie gazety, więc niewykluczone że Wargaming sprzedaje także im. BTW. Chciałeś namiary na konto WoT - proszę bardzo, ja mam nick matusiak97.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym RP do LoLa, ale właśnie miałem zacząć grać w WoTa, więc prezent idealny. Dzięki!

To ja chcę coś do doty 2, ponieważ LoLem gardzę..... Jest już znaczna grupa ludzi co dzieli się w tym gatunku gry. Gdyby było już coś do LoL'a do duże grona fanów doty czuło by się urażone i oczekiwało by od redakcji też jakiegoś prezentu do swojej gry. Nie popieram i inni zapewne też promowanie dużej kultury jaką jest LoL, nakręcania sławnych youtuberów np rockalone2k rozgrywek na ten temat. Czemu mają tak dużo palców w dół? Ponieważ zachwalają się tą gra, a nawet nie porównają jej do konkurencji, która też dużo oferuje.

@@Top

Z chęcią zakupie parę sztuk numeru, ponieważ z początku chciałem za 1.5zł na allegro, ale obawa o konto sprawia, że wolę przeczytać gazetkę, aktywować klucz i nie bać się, że na drugi dzień gdy będę chciał się zalogować zobacze nie miłą niespodziankę.

Za ile można liczyć na rezencję Dota 2 w cd?

Placisz mi 5000 zl i juz ja robie. [smg] trollface.gif

jezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler te kody SĄ legalne. Te zaproszenie za 1000 golda i 3 dni premium, to coś takiego jak będzie u was. Te kody przewaliły się już przez wszystkie gazety, więc niewykluczone że Wargaming sprzedaje także im. BTW. Chciałeś namiary na konto WoT - proszę bardzo, ja mam nick matusiak97.

Dziwne tylko, ze sprzedaje je (Wargamingowcy) posrednikom tak tanio, duzo taniej niz sami je maja w ofercie. To jaki w tym maja interes - "sprzedamy wam za naszej cwierc ceny, z czego dla nas polowa?" Gdzie tu widzisz interes?

A jednoczesnie do pisma targowanie sie "ile za ile" trwalo z pol roku (serio). Zawsze myslalem, ze jak hurtem to taniej, a jak w detalu (bo czym jest 1000 kodow przy 130.000?) to drozej. Bo jesli myslisz, ze kupilismy je po 1 zl olbo po 50 gr za kod, to sie cholernie mylisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niska cena za zlotko az z daleka krzyczy "to jakis kant musi byc".

Myślałem, że kod zniżkowy na 20 złotych na moonqq z pisma sprzed paru miesięcy był potwierdzeniem tego, że CDA do takich nie do końca uczciwych interesów nic nie ma. Wtedy można było sobie kupić rosyjski kod za 30% ceny rynkowej czy kody aktywacyjne, do których trzeba było sobie grę pobrać we własnym zakresie.

Keye czy gamecodes to raczej zaufane źródła nie praktykujące takich przekrętów. Sam kupiłem tam już kilkanaście kodów ze zdrapek Microsoft Points, a dziewczyna przez długi czas zaopatrywała się w abonament do WoW. Problemów nigdy nie miałem. Watpię, żeby chcieli sobie zepsuć opinię lewymi zaproszeniami za parę złotych. Nie mówimy tutaj o wielkich ilościach taniego złota, które na 100% jest oszustwem.

Po to Bozia dała moderatorom możliwość edycji postów uzytkowników, żeby jej uzywali. Skoro o tym nie wiesz, to ja nie wiem co Ty robisz na tym forum. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu trzeba będzie jak najwcześniej zaopatrzyć się w najnowszy numer - coś czuję, że CDA z takim prezentem i z przyzwoitym głównym pełniakiem (Deus Ex: HR?) długo na półkach sklepowych nie poleżą wink_prosty.gif.

Niech zgadnę - na okładce będzie Lara z najnowszego Tomb Raider, które na Zachodzie zbiera same pozytywne opinie.

Ja tam obstawiam najnowszego Wiedźmina + megazapowiedź okraszona ekskluzywnymi materiałami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na inne pełniaki.

Ja tyż. biggrin_prosty.gif Będą 3 pełniaki,po polsku,1 na Steam. (SS 3?) A na okładce... nie wiem, czemu, ale wydaje mi się, że na okładce będzie SimCity... smile_prosty.gif

No to Fallout 3 jest na "Stima" po Polsku :D.Jak by był to bym no pękł z radości :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas na złoto do WoT w CDA. Jako, że fajnie by było gdybyście to powtórzyli w święta, to zacznijcie już teraz znowu negocjować smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Ciekawe ile negocjowali ci od ś.p. Playa i KŚG?? smile_prosty.gif.

I związek CDA z czołgami jest bliski, zażyły i pełen miłości. Na okładce czołg był raz (4/98) i raz Sherman smile_prosty.gif. Zresztą zobaczcie ile jest czołgów w zaledwie 8 egzemplarzach CDA z 2003-04 roku. To świetne ramki Mac Abry (Pepin miał jedną gorszą) zakorzeniły we mnie przekonanie, że zachodni alianci mieli tylko wyroby czołgopodobne smile_prosty.gif.

Sherman wcale nie byl taki zly jak sie o nim mowi... szczegolnie w wersji z nowszym dzialem i paroma usprawnieniami. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas na złoto do WoT w CDA. Jako, że fajnie by było gdybyście to powtórzyli w święta, to zacznijcie już teraz znowu negocjować smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Ciekawe ile negocjowali ci od ś.p. Playa i KŚG?? smile_prosty.gif.

Krocej raczej, bo co innego te 30K kodow, a co innego 130...

I związek CDA z czołgami jest bliski, zażyły i pełen miłości. Na okładce czołg był raz (4/98) i raz Sherman smile_prosty.gif. Zresztą zobaczcie ile jest czołgów w zaledwie 8 egzemplarzach CDA z 2003-04 roku. To świetne ramki Mac Abry (Pepin miał jedną gorszą) zakorzeniły we mnie przekonanie, że zachodni alianci mieli tylko wyroby czołgopodobne smile_prosty.gif.

Byl taki czas, ze czolgow w grach bylo wiecej, ale coz - symulatory czolgow sa "za trudne" dla chcacych po prostu ponapier... do wroga... i zniknely, jeszcze bardziej niz symulatory lotu, bo te chociaz czasem wychodza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przecież Allegro zdejmuje nielegalne aukcje. To czemu takie coś jeszcze wisi?

Jakby allegro na poważnie się tym zajmowało, to nie byłoby setek aukcji ze sprzedażą kont na Xbox Live, gdzie do pogrania za grosze w kilka hitów, potrzeba jedynie mail i hasło do fikcyjnego konta, które stworzone zostało tylko po to, aby je upasać i sprzedać. Jak krowy na rzeź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RP do lola nie ma co liczyć. Chyba że Smugg sprzeda swoje Porsche i nam załatwi.

A tak na serio to Riot nie daje RP do gazetek bo im się to opłaca. Przecież ludzie rzucają się na te skórki i kupują RP w hurtowych ilościach. Chyba że jakiś bonus przy zakładaniu nowego konta. Aczkolwiek w to też wątpię.

@Down

To ja strzelam w:

Mafia II

Risen

Street Fighter IV

Borderlands

BTW. Może warto założyć temat w którym, przed przeciekami użytkownicy typowali by pełniaki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Najwyższy z Najwyższych w redakcji nie poleciał z nami w kulki, to w czwartek wstrzymajcie się z pędzeniem do Biedronki po hity, bo... potem może być płacz smile_prosty.gif

Btw.

W kuluarach mówi się, że głównym pełniakiem będzie Bob Budowniczy wink_prosty.gif

A tak na serio to będzie coś od Square Enix, czuję to smile_prosty.gif

@up Teoretycznie można by to (chyba) robić w "Koncercie życzeń" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...