Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Recommended Posts

Akurat te pełniaki mi nie przypadły do gustu. Może Darksiders, Dead Island lub TDU. Są szanse na jedną z nich ? Smugler jak myślisz, (nadzieja matką głupich) ?

@Smg

Bo lud tak chce. Przyzwyczailiście ich do tego, to wasza wina. Ja zawsze byłem przeciwnikiem tego systemu, więc teraz jest dobrze smile_prosty.gif

Edited by deBug

Urodziny? Mhm, coś mi mówi, że będziemy mieli jakiś hit - powiedzmy Dead Island.

Edited by Blackus

Smuggler nie każ nam czekać aż do jutra, może chociaż podaj firmę robiącą ostatniego pełniaka. Co do numeru obecnie zapowiada się ciekawie w Magickę chętnie pogram i może znajdę jakieś indie dla siebie.

Nie wiedziałem że tak wielu nie lubi niespodzianek :) Co będzie to będzie. Jeżeli chodzi o mnie, to mnie już mają :)

no fajnie że magicka smile_prosty.gif

tylko pytanko,z dlckami czy bez?

@down

jak chyba wielu graczy,ja już mam chrapkę na RAGE

Edited by Revy

Hmmm... Nie dość, że najnowszy Deus Ex szybko staniał... I będzie nawet niedługo w biedronce za dwie dychy... No ale z kolei doczekiwaliśmy się wcześniejszych Deus Ex'ów w CD-A...

Pewnie dużo osób już jest ucieszonych, ale JA czekam na jutro- albo coś mocnego, albo swoje pieniądze wydam w stonce :P

OMG! 44 pełne wersje + dodatki? CDA, naprawdę? GOD BLESS CDA! Ale znając życie i tak znajdą się ludzie narzekający, że numer będzie gówniany. Pozdrawiam.

Edited by BERTUSSON

Skoro ostatnia gra nie będzie steamowa, to skąd te dumania nad najnowszym Deus Exem, Darksiders czy Dead Island? Przecież to tytuły Steamworks i wymagają tej platformy do uruchomienia.

Patrząc na niektóre komentarze na tym forum dochodzą do wniosku, że w najbliższym czasie w piśmie KONIECZNIE powinien pojawić się obszerny artykuł nt. dystrybucji elektronicznej, bo to co tu widzę to... ciemnogród, po prostu ciemnogród.

Dlaczego nie ma alfabetycznych zagadek? chytry_prosty.gif Czyżby finalną grą miał być bardzo znany tytuł zaczynający się na jedną z pierwszych liter alfabetu? (Batman tongue_prosty.gif) ;]

Za takiego pełniaka to bym chyba całej redakcji po flaszce postawił chytry_prosty.giftrollface.gif

Jakby to było Dead Island, albo Deus Ex: HR to też by był naprawdę piękny zestaw, a na dodatek to by były już 2 gry na Steam, więc wątpliwe jakoby mieli dać 2 pełniaki na Steam. biggrin_prosty.gif

Ja to bym chciał jeszcze jednego SOCZYSTEGO RPG`a tak jak np Drakensang smile_prosty.gif (a czy steam czy non steam, to abojetnie)

drakensang (jedynka) był w cda i to nawet dwa razy

a propo magicki

wbijajcie tutaj http://info.paradoxplaza.com/magicka

wpiszcie swojego maila

a za darmo w kwietniu dostaniecie dlc

@ down

Tak,tylko nie pamiętam których

Edited by Revy

Drugi prezent to:

Archiwum CD-Action z roku 2001 w formacie PDF

Czy w poprzednich numerach były już jakieś archiwa w pdf?

Edited by piotrek89

Zapowiada się historyczny numer :) Mnie już mają w garści :D Jeszcze jak będzie jakiś wyczesany główny pełniak to nieżle dołożą do pieca :D

Póki co idziecie na ostro smile_prosty.gif Tylko zastanawiają mnie te gry niezależne. Pewnie nie będzie wśród nich żadnego hitu, bo w innym wypadku dalibyście go jako osobny pełniak, ale liczę, że się nie zawiodę tongue_prosty.gif

@down

Masz absolutną rację.

Edited by 2real4game

Póki co idziecie na ostro smile_prosty.gif Tylko zastanawiają mnie te gry niezależne. Pewnie nie będzie wśród nich żadnego hitu, bo w innym wypadku dalibyście go jako osobny pełniak, ale liczę, że się nie zawiodę tongue_prosty.gif

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Smg, powinieneś wstawić tę listę do pierwszego posta, zaoszczędzisz sobie i nam nerwów.

Już lepiej jakby dać listę linków do pobrania tych wszystkich freewarów.

Moge ci tez dac linka do sklepow z grami, gdzie kupisz sobie wymarzone pelniaki.

Kto powiedział że ja marzę o jakichś pełniakach? Wiem, ze to dziwne, ale kupuje gazete dla gazety a nie pełniaków

a propo tych gier indie przeglądarkowych

większość z tego to sieciówki?

@down

po pierwsze pisze z komórki a mam mało transferu więc mogłem zapytać

nie czepiaj się......

Edited by Revy

@Revy

DWA posty wyżej. Czy tak ciężko spojrzeć w górę?

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Edited by matusiak97