Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Ej Smuggler weź wreszcie powiedz czy mimo braku plakatu podniesiecie cenę do 17 zł, czy będzie standardowe 16zł??

cena bez zmian

widzę że co chwila ktoś tu pisze że taki a taki wydawca nie daje gier do czasopism nigdy, czyżby sprzedaż licencji do pisma komputerowego była traktowana jako coś wstydliwego i obniżającego walor marki? mówie tu o grach rzecz jasna już starszych wiekiem, których poza allegro się nie uświadczy.

O matko a ja nie jem bigosu, choc nie uwazam, zeby jedzenie bigosu bylo czyms zlym czy wstydlwym. Mam prawo jesc co chce. tak samo oni maja prawo sprzedac gry komu chca albo nie sprzedac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Trzeci prezent i jednocześnie "pełniak":

Płyta wypełniona najlepszymi grami indie. Będą na niej 44 pełne wersje gier, 12 dem i 12 gier przeglądarkowych. Wszystkie tytuły to pozycje znane, nagradzane lub będące finalistami konkursów i festiwali takich gier.

Mam przez to rozumieć ,że na płycie pojawią się Key`e do tych gier ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Trzeci prezent i jednocześnie "pełniak":

Płyta wypełniona najlepszymi grami indie. Będą na niej 44 pełne wersje gier, 12 dem i 12 gier przeglądarkowych. Wszystkie tytuły to pozycje znane, nagradzane lub będące finalistami konkursów i festiwali takich gier.

Mam przez to rozumieć ,że na płycie pojawią się Key`e do tych gier ?

Nie, masz zrozumieć że płyta będzie wypełniona grami indie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 indyki zajmą całe DVD9. Na niej też pewnie trochę dodatków. Czyli zostaje drugie DVD9 na 2 pełne wersje i dodatki. Albo to bardzo mocno upchną, albo tych dodatków będzie bardzo mało.

Jak ktos nie chce indyków ściągać, to z radością powita coverek CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 indyki zajmą całe DVD9. Na niej też pewnie trochę dodatków. Czyli zostaje drugie DVD9 na 2 pełne wersje i dodatki. Albo to bardzo mocno upchną, albo tych dodatków będzie bardzo mało.

Zawsze może być trzecia płytka tongue_prosty.gif nikt nie mówił że będzie łatwo, trzeba sobie radzić tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, WoT mnie nigdy nie interesował (choć sama tematyka... nieco mnie rajcuje). Archiwalne numery... Chyba na 2001 już się kończą zbiory mojego taty :( więc chętnie oglądnę. Natomiast na indie nigdy bym żadnej kasy nie wydał (serio, w sumie grałem tylko w oba Trine'y z tego gatunku), ale skoro pojawiają się w CDA to odpalę jedną sztukę czy kilka. Ciekawe cóż tam redakcja zgotowała na pozostałe dwie pełne wersje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli w czasopiśmie nie będzie nic ciekawego, to nie wiem czy kupie.sad_prosty.gif

Każdego co innego ciekawi ja np bardzo się cieszę z golda do WOTa (jak ktoś nie gra to kod chętnie przyjmę) i już dla samego złota opłaca mi się kupić gazetkę. A do tego dochodzą inne rzeczy więc Na 100 % kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jak na razie cieszy pakiet indyków jako, że jestem ich fanem.

Swoją drogą fajnie by było zobaczyć na coverku Harlem Shake w wykonaniu redakcji (btw, założyłem temat w dziale humor nie wiedząc gdzie to upchnąć. Teraz czeka na moderację. Jest w nim ankieta. Jak tylko się pojawi zachęcam do głosowania/pisania ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do kogoś z redakcji. Planujecie jeszcze kiedyś dodac audiobooki typu: Wiedźma z Wilżyńskiej doliny?

Redakcjo, czy w zestawie tych indyków znajdzie się Voxatron?

Z tymi pytaniami zapraszam do innego tematu "Pytania do redakcji" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli w czasopiśmie nie będzie nic ciekawego, to nie wiem czy kupie.sad_prosty.gif

Każdego co innego ciekawi ja np bardzo się cieszę z golda do WOTa (jak ktoś nie gra to kod chętnie przyjmę) i już dla samego złota opłaca mi się kupić gazetkę. A do tego dochodzą inne rzeczy więc Na 100 % kupię

Przecież najlepszy ficzer tego numeru już został ujawniony - archiwum rocznika 2001. Pół roku na to czekałem! Mam też nadzieję, że nie będę musiał czekać kolejnych 6 miesięcy na sezon 2002.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Raczej nie sądzę aby rocznik 2002 pojawił się wcześniej, sam Smuggler mówil że to ciężka praca i dość obszerna.

Wydaje mi się że indyki są tylko po to żeby nieco zaoszczedzić na pierwsze dwa pełniaki. Według mnie to rozwiazanie jest lepsze niż to z

poprzenich numerów. A poza tym w tych 44 grach chyba znajdę, do licha coś dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...