Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaRyQ3

Rozwiązany: Poszukuję karty graficznej.

Polecane posty

Słuchajcie płyta główna do mojego starego kompa się spaliła, więc kupuję inny. Dletego mam do was kilka pytań:

1. Czy możecie mi podać rok, od którego roku zaczęto montować wejścia PCI X16 V2.0?

2. Znacie jakieś dobre karty graficzne dla gracza do 350zł?

Wiem, że ta grafika ni będzie szałem, ale potrzeguje jej na jakieś 3- 6 miesięcy.

Z góry dziękuję za pomoc.

PS.: Jeżeli będą potrzebne jeszcze jakieś informację, postaram się je przekazywać na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy o zakupach zakładamy w dziale "Składamy komputer - kupujemy części".

Wątek przeniosłem.

Podaj marke, model i moc zasilacza. Powiedz tez, jaki masz aktualnie procesor i karte graficzna. Co do nowej karty - za <350zl obecnie najlepszy jest HD6770.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor - intel core 2 duo 2,4GHZ x 2

3GB RAM

Zasilacz 300W - on na bank idze do wymiany, jeżeli kupię kartę graficzną

Płyta główna - ASUS P5K VM INTEL G33 - tu pojawia się problem z rodzajem gniazda, bo nie jestem pewien, który to PCI-E x16(v1.0, v2.0,v3.0?)

Zintegrowana karta dźwiękowa

oprogramowanie - Windows 7

Jeżeli coś pominąłem to sorry, napiszcie jeżeli coś będzie jeszcze potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz ma 300W i zamierzam kupić ten(http://www.komputronik.pl/product/126127/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Zasilacz_TRACER_Be_Cool_420W_Silent.html), ponieważ ten, co teraz mam na pewno nie sprosta graczowi.

Co do marki - nie wiem (naklejka została zdarta, więc nie sądzę, że jest markowa)

Procek to E4600 :(

Mam do Ciebie prośbę Yojo masz może jakieś linki do tej grafiki, które mógłbyś mi podać?

Jeżeli macie jakieś propozycje dobrego zasilacza to możecie podać. Bardzo by to mogło się przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno BeCoola to wyrzucanie kasy w błoto - to bardzo stara konstrukcja. Nie z czarnej listy, ale na pewno bym jej nie polecił. Dorzuć do np. Aerocool VP-450, Chieftec GPA-500S8. I ponawiam pytanie o markę i model obecnego zasilacza; 300W by wystarczyło, jeśli zasilacz jest porządny ;)

W tym budżecie lepiej Radeona, ogółem nVidia kiepsko sobie radzi w niskim segmencie rynku - za wysokie ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procka z czasem też zmieniam na itel core 2 Quad, bo chipset tej karty i na to pozwala.

Z info i wszytkie propozycje dzięki - na pewno się przydadzą.

Wiecie czas się liczy, gdy ma się ferie ( IF YOU KNOW WHAT I MEAN?)

Uważam ten temat za zamknięty, a jeżeli macie jakieś propozycje, lub informacje wysyłajcie do mnie osobiście jako wiaomości.

PS.: Naparwdę WIEKIE DZIĘKI wam wszystkim.

brawa.gifbrawa.gifbrawa.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...