Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Sniper: Ghost Warrior

Polecane posty

Gra przy instalacji nie przyjmuje kodu.

W kodzie nie występuje litera V, wszystko co wygląda podobnie to tak naprawdę literka Y.

Kod należy wpisywać dużymi literami i nie zapomnieć o myślnikach.

To nie jest kod do Steam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się przyłączyć do gry sieciowej

Proszę się upewnić, że firewall lub antywirus nie blokują gry. Dodatkowo proszę wyłączyć wszystkie programy typu Hamachi (w przypadku Windows Vista/7 konieczna będzie deinstalacja programu)

Gra wychodzi do systemu przy uruchomieniu

1. Prawdopodobną przyczyną mogą być uszkodzone pliki ? spróbuj przeinstalować grę.

2. Przejdź do folderu głównego gry ? kliknij prawym przyciskiem myszy na "Sniper_x86.exe" ? Właściwości ? zakładka zgodność ? Wyłącz kompozycje wizualne. Dodatkowo proszę zaznaczyć opcję ?Zawsze uruchamiaj jako administrator?.

Czarny ekran przy uruchomieniu gry

Proszę skorzystać z poniższych rozwiązań:

1. Przejdź do folderu głównego gry ? kliknij prawym przyciskiem myszy na "Sniper_x86.exe" ? Właściwości ? zakładka zgodność ? Wyłącz kompozycje wizualne. Dodatkowo proszę zaznaczyć opcję ?Zawsze uruchamiaj jako administrator?.

2. Usuń folder "settings" z "Moje Dokumenty\Sniper Ghost Warrior\out\"

3. Spróbuj ?ręcznie? zmienić rozdzielczość dla gry. Przejdź do "Moje Dokumenty\Sniper Ghost Warrior\out\settings\" ? otwórz np. Notatnik ? przeciągnij plik Video.scr na okno Notatnika -> w lini Resolution wpisz odpowiednie wartości (najlepiej zgodne z tymi z ustawień systemowych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny ekran po uruchomieniu gry

Występujące w laptopach oraz niektórych komputerach stacjonarnych zintegrowane karty graficzne firmy Intel są niestety za słabe do obsługi tej gry. Dlatego nie uruchomi się ona na komputerze/notebooku z taką kartą graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...