Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielu1983

Steam- opinie

Polecane posty

Chciałbym poznać opinie użytkowników na temat tej platformy, ponieważ budzi spore kontrowersje. Ja używam go relatywnie niedługo, bo może od roku, ale na chwilę obecną nie rozumiem wielkiego NIE DLA STEAMA. A Wy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacząłem korzystac ze Steama podchodzilem do niego negatywnie,glownie ze wzgledu na to ze aby zagrac w gre konieczne bylo zarejestrowanie[tej gry] w usludze steam i w dodatku te aktualizacje,ale gdy już załozylem konto okazalo sie ze nie taki diabel straszny jak go maluja,fajnie ze jest tryb offline i w dodatku jesli z plyta cos sie stanie mozna bez problemu sciagnac gre,wiec dla mnie jest naok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozbija sie o to jakim laczem dysponuje uzytkownik i czy zakupione gry zatrzymuje, czy tez po ich przejsciu chce je odsprzedac. Korzystanie ze Steam czy Origina jesli ma sie internet mobilny z restrykcyjnym limitem danych jest katorga. Z drugiej strony jesli ma sie szybkie lacze i ilosc pobieranych z internetu danych nie stanowi problemu, to Steam jest bardzo wygodny. Gry aktualizuja sie automatycznie, w kazdej chwili ma sie do nich wszystkich dostep, a Steam Workshop oferuje uproszczone zarzadzanie modami (np. do Skyrim). Na dodatek kontakt ze znajomymi nie wymaga osobnego komunikatora, a screenshoty z gier dodawane sa do naszej kolekcji i mozna sie nimi dzielic z innymi. Okresowe promocje na Steam tez sa swietna okazja by zdobyc sporo ciekawych tytulow duzo taniej. Ja raz kupionych gier praktycznie nigdy sie nie pozbywam, a ze razem z 60Mbs laczem mam tez spory, bo 600GB miesieczny limit danych, to cenie te aplikacje Valve za wygode, jaka oferuje. Jednoczesnie zdaje sobie sprawe, ze dla czesci ludzi informacja, iz gra wymaga Steama jest powodem do zmartwienia, zwlaszcza gdy na slabym i ograniczonym iloscia danych laczu sa zmuszeni sciagac jej aktualizacje (chociaz to akurat mozna w dosc prosty sposob wylaczyc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Steam wymiata, zwłaszcza że jest o niebo lepszy od Origina. póki go nie miałem niespecjalnie ze Steamem sympatyzowałem, rozumiem też ludzi mówiących, że nie lubią Steama, gdyż mają internet mobilny lub o niskiej prędkości.

Mimo wszystko - dla mnie Steam to najwygodniejsze rozwiązanie ever (premierowe ceny gier w przeliczeniu na zł łaskawie przemilczę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bylem nastawiony negatywnie do Steam-a na początku :-) i muszę się do tego przyznać.

Z czasem zacząłem dostrzegać plusy. Gry mam na jednym koncie i w każdej chwili mogę je zainstalować i nie muszę szukać pudełka. Jest to jeden z plusów Steam-a. Mam wszystko w jednym miejscu.

Na Steami-e jest możliwość zakupienia wiele gier po promocyjnych cenach- oraz wszystkie aktualizacje do gier masz aktualne.

Oczywiście są też minusy- przy słabym łączu lub internecie z limitem są problemy z ściąganiem danych. Gry często zajmują po kilkanaście GB potrafi to być katorga. Wiele użytkowników jak tylko słyszy Steam to jest przerażona.

Nie ma co się oszukiwać- Steam to przyszłość. Widać to choćby po pełniakach w Cd-action

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...