Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wacol

Warhammer: Age of Reckoning

Polecane posty

Witam !

W zwiazku z tym iz premiera War'ka zbliza sie wielkimi krokami, proponuje chetnym stworzenie polskiej gildi i zrzeszyc polskich graczy na jednym serwerze.

Aktualnie mecze bete i z tego co widzialem do tej pory gra bedzie reprezentowac wysoki poziom. Caly system opiera sie raczej na graniu w zespole (bonusy z walki w grupach etc, etc, etc), wiec wystartowanie odrazu z gildia da niezly boorst zabawie ;)

Chetnych zapraszam do wpisywania sie w post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie wole rpg wh niz gre na kompa ale to by byl calkiem dobry pomysl tylko musisz podac jakies infa co do tej bety i glownej gry i wogole podaj linka bo mi sie szukac nie chce ;p

Aktualnie gra jest w fazie closed beta, link... www.warhammeronline.com

albo europejska wersja www.war-europe.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bońdziorno. Mógłby ktoś wtajemniczony napisać jak teraz wygląda sytuacja z WAR'em. Tzn. dalej jedzie w dół, czy może dużo rzeczy poprawiono. Jak jest z "contentem" na wysokich levelch, jak tam PvP i PvE. O a tak btw jak wogóle wygląda w tej grze PvE są jakieś raidy, dungeony itp bo nie wiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Online powoli umiera, jest mniej niż 300tys. graczy, twórcy zamykają serwery...

Serio gra umiera ;? Jakos tego nie czujemy na Karak Azgal. Poszukaj trochę głębiej, a znajdziesz info, dlaczego za dużo serwerów powstało przy premierze, i czemu teraz po spadku subow serwery zostały połączone ;)

Gra ma się lepiej niż 5 miesięcy temu, a i ludzi jest wystarczająco dużo by świetnie się bawić i organizować.

Pozdrawiam i polecam ;) super gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm gram na serwerze Karak Eight Peaks i wieczorami sporo osób tu bywa, zwłaszcza po wprowadzeniu 2 nowych klas. Może nie ma takiej ilości jak w WoWie ale spokojnie idzie pograć. Ludzie się znajdą i do scenariuszy i do publicznych questów. Każdemu kto szuka alternatywy dla WoWa polecam Warhammera, ja spróbowałem i ... zostałem na stałe przy "młotku" :D

Ps. Jak ktoś również gra na tym serwerze po stronie "zua" to odezwać się pod Tummz, zawsze przyjemniej grać z rodakami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Karak-Norn i dość często muszę ostro szukać by znaleźć jakąś zadymę. Bywa, że walki jest dużo, bywa, że mniej. Oczywiście widzi się kiedy jest mało, ale mam wrażenie, że w Tier 1 i tier 2 rozgrywek PVP było po prostu więcej. Mimo to wierzę tą grę, jest świetna. Nie jest delikatnie mówiąc "zniewieściała" jak WOW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez gram na KN i musisz mieć jakiś wyjątkowy niefart ;D na t1 PVP non stop t2 i t3 gorzej ale nic dziwnego bo ludzie chcą już na t4 a na t4 zadyma cały czas jak nie RvR to scenariusze. Jeśli ktos ma już dość grafiki typu WoW albo po po prostu nie ma czasu na ciągły grind to ta gra jest w sam raz dla niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram non stop od premiery.

Obecnie sa 2 serwery anglojezyczne (a te zazwyczaj intersuja ziomkow) Karak Norn i Karak Azgal

WAR dzis, a WAR chocby miesiac temu to rozne gry - obecnie starcia 200 vs 200 daja malego laga ,a 50vs50 nie czuc.

Co moge powiedziec wiecej niz zaprosic? Na Azgalu sporo rodakow gra po stronie Orderu, na Nornie trzymamy sie destruchow. Dolacz do nas,a gwarantujemy emocje jakich nie znajdziesz w zadnym innym mmorpg. Walki, PvE, budowanioe postaci - to daje tylko WAR!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play WAR Forever. For Free.

There has never been a better time to check out WAR?s Endless Free Trial:

? Free. Forever!

? Play 24 careers to rank 10

? Conqueror Tier 1 Empire vs Chaos

? Survive the new Hunter's Vale dungeon

? Smite your foes in Realm vs Realm combat!

The new WAR Endless Free Trial replaces the original 10-day trial, and gives new and returning players the opportunity to play any of the 24 different careers to rank 10 to find the right one for you when you choose to subscribe.

Players can explore Empire vs Chaos Tier One, and the newly added Tier One dungeon, Hunter's Vale, or battle other players in the instanced scenarios Nordenwatch, Khaine's Embrace and Gates of Ekrund.

Endless free trial players will embark on the recently introduced New User Journey, which features enhanced tutorials and new community elements, such as a "new player" guild, to streamline the transition of new players into WAR and its vibrant community of players and enjoy daily organized events. Smiting your foes in Realm vs Realm combat has never been easier.

Available now, the new streaming endless trial client is a seamless way for new users to get into the game. After an initial download of just over 1GB, additional content streams in the background as required while playing. All closed 10-day free trial accounts have been converted to open endless free trial

http://www.war-europe.com/

Teraz mamy trial nieograniczony, jednak dalej tylko do 10 lvlu więc jeśli ktoś chce sobie popróbować ma do tego najlepsze warunki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam spory problem z Warhammerem Online. Otóż chodzi mi o to że kupiłem Asus HD4870 1GB i mam okrutne problemy z fpsami. Na laptopie moge śmigać na maks detalach i fpsy nie spadaja nawet na rvr przy ogromnej ilosci graczy na ekranie. Co może być problemem?

PC: C2D E4300, 4GB Ram 800Mhz, HD4870 1GB, HDD 500GB, zasilacz Zalman 500W.

Laptop: C2D P7350, 4GB RAM 1066Mhz, GF 130M 512mb, HDD 500GB.

Probowałem na PC ustawiać bardzo niską rozdzielczość bo w 1920x1080 to już wogóle kiepsko szło, ale nic to nie pomaga. Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że się nie rozpadnie tylko przejdzie na uczciwe F2P bądź freemium ( czy jak to się tam zwie ). Grałem swojego czasu, ale brak ludzi do gry i abonament jakoś nie zachęcał. Jakby coś takiego się stało to od razu zaczynam grać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U w tym tkwi problem. Ta gra się nie rozwija w stronę innych. Nie mówię też lubię "młotka" fantasy i 40 tak samo, ale gdyby przeszli na f2p to wtedy była by podobna sytuacja co z lotro ... przyrost graczy o 400% i jeszcze jakby był rozsądny item shop i vip to by to dużo osb. kupowało i wyszli by jeszcze lepiej niż na abonamencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...