Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Sniper Elite

Polecane posty

To moze podajmy date zamiast tak przez gg? Sam bym chetnie "zloil" wam tylki=P Proponuje Team Deadmatch na mapie U- cos tam...Niezla mapka dla snajperow. A wiec date proponuje 01.08.08 godz. hmm....19? Zeby potem jeszcze powtorzyc pare razy. Kto by mogl zalozyc serwer?

Ok, zeby nie pisac na gg bo ciezko sie polapac co i jak proponuje pisac na maila. Piszczie na Roxerood@gmail.com kto chce grac(nick z CDA) i kto ma mozliwosc zalozenia gry, podesle maila kazdemu kolo 18:30 z nazwa serwera ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagasz Hamachi...To chyba wiesz jak. Potem Instalujesz, tego tez nie bede ci tlumaczyl. Wlaczasz (2 klikniecia lub jedno jak masz zmienione w opcjach) Wpisujesz jaki nick chcesz miec itp. Po prawej dolnej stronie programu masz takie cos: Stworz lub dolacz do isniejacej sieci. Klikasz w to, potem wpisujesz te dane co napisalem i jestes.

A tak co do tematu to licze ze te 3 osoby: Suchar Przemek i Punker albo pojda z hamachi albo beda grac ;d Bardziej licze na to drugie. Punker moglby chociaz sie pojawic bo strasznie rzadko to robi. Jesli komus nie pasuje data to pisac na gg moze da sie cos z tym zrobic

ZAPRASZAM WSZYSTKICH bo to serio niezla gra, szczegolnie na necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ludzku to wchodzisz na hamachi zebysmy wiedzieli w ogole czy chcesz grac. Potem jestesmy o tej samej porze, ustalamy jaka nazwa serwera itp. Potem wchodzisz w SE wchodzisz na serwer i gramy. Jak nadal nie kapujesz to nie wiem co jadles, ale szkodzi ci to =P

PS: jak myslales ze przez hamachi bedziemy grac przez LAN itp to nie bedziemy =P Cos nie dziala, nie wiemy jeszcze co ale nie widac sieci. Pokombinuje jeszcze, moze to wina tego ze ktos ma wewnetrze ip czy cos...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diabła z tym hamachi przecież mamy xfire B)

Roxerood dla mnie data wstępnie pasuje, zresztą jeszcze na xfire się zgadamy :)

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry, ludziska ja nie uwierzę że tak mało osób z tego forum gra w tą grę (tym bardziej że była w CDA) na serwerach online jest naprawdę sporo ludzi (relatywnie - nie porównujcie do WoW, CS, WR etc bo tutaj graczy liczy się w setkach a nie tysiącach) i dosyć duży procent z nich to nasi rodacy (jeśli nawet nie większość). A tu to ja nie wiem co się dzieje :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...