Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

21 godzin temu, CreazyGremlin napisał:

Raz w życiu nic nie dajcie, zobaczymy jak Wam pójdzie sprzedaż ;>

Ps.: Może moglibyście nawiązać współpracę z itch.io Czasem i tam jest coś interesującego, w sam raz na "zapchaj dziurę", a dogadać się powinno być względnie łatwo bo to itch.io.

Od razu powiem, że nie mam żadnej wiedzy na temat tego jak wyglądają negocjacje CDA w sprawie udostępniania gier... Ale spikain wspominał wcześniej, że to są umowy z wydawcami, nie sklepami. I wszystko rozbija się o wolę wydawcy - zarówno do udostępnienia gier (ponoć jest to wola coraz mniejsza), jak i tego w jakiej formie to nastąpi (czyt. czy to będzie klucz, a jeśli tak to w jakim sklepie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji że jak widzę pod tym postem nie ma kolejki a nie znalazłem posta pod którym mógłbym zadać te pytanie - pytam:
W którym numerze archiwalnym można znaleźć recenzje gry Świątynia Pierwotnego Zła? Nie chodzi mi o recenzje polonizacji a samej gry. Nikaj ni mogie znaleźć a jeśli jej nie było może w następnym numerze udało by się takową retro recenzję zamieśćić, hmm? Byłbym przeszczęśliwy:) 

A co do pełniaków to marzy mi się Darknest Dungeon, Crusader kings 2, dom w górach i wypłata 5... aaa jak mażyć to marzyć - 10 tysięcy zł miesięcznie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym bardzo ładnie prosił, żebyście więcej nie dawali nieukończonych przez producentów gier opisując je jako pełne wersje. 
Mam tu na myśli Heretic Kingdoms które nie jest chyba nawet w połowie skończone i nigdy nie będzie bo twórcy je olali -.- 

A tak poza tym Evil Islands: Curse of the lost soul. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2018 o 14:19, Wruciek napisał:

Jako że płyty CD zamieniono na karty to czy moglibyście dodać w którymś numerze album dla tych kart z kodami? Mam manię kolekcjonerską ;) 

 

Dzięki 

I w tym roku też się przypomnę, miłego dnia :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolal, zebyscie odeszli od dawania niszowych, czesto przecietnych, wspolczesnych gier, a poszli w strone gier starszych, ale wysoko ocenianych. Jako sensowna, dolna granice ,,starosci" wskazalbym rok 2000. Gry typu te, ktore opisujecie w Tipsomaniaku czy Grach Wiecznie Zywych. Wg mnie lepsza stara, mocna gra niz wspolczesny sredniak. I lepiej tez wyglada na okladce.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...