Jump to content
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Recommended Posts

18 hours ago, graczznr1 said:

Jakiś mega plakacik bym przyjął. np z rdr2  :D dawno nie bylo

A ja bym wolal fajne kredki i jakis kleik do wachania. ^^

Raz w życiu nic nie dajcie, zobaczymy jak Wam pójdzie sprzedaż ;>

Ps.: Może moglibyście nawiązać współpracę z itch.io Czasem i tam jest coś interesującego, w sam raz na "zapchaj dziurę", a dogadać się powinno być względnie łatwo bo to itch.io.

• Haha 1

21 godzin temu, CreazyGremlin napisał:

Raz w życiu nic nie dajcie, zobaczymy jak Wam pójdzie sprzedaż ;>

Ps.: Może moglibyście nawiązać współpracę z itch.io Czasem i tam jest coś interesującego, w sam raz na "zapchaj dziurę", a dogadać się powinno być względnie łatwo bo to itch.io.

Od razu powiem, że nie mam żadnej wiedzy na temat tego jak wyglądają negocjacje CDA w sprawie udostępniania gier... Ale spikain wspominał wcześniej, że to są umowy z wydawcami, nie sklepami. I wszystko rozbija się o wolę wydawcy - zarówno do udostępnienia gier (ponoć jest to wola coraz mniejsza), jak i tego w jakiej formie to nastąpi (czyt. czy to będzie klucz, a jeśli tak to w jakim sklepie).

Dnia 28.10.2018 o 14:19, Wruciek napisał:

Jako że płyty CD zamieniono na karty to czy moglibyście dodać w którymś numerze album dla tych kart z kodami? Mam manię kolekcjonerską ;) 

Dzięki 

Już prawie rok to odświeżam propozycję :3 

Według mnie można by było spokojnie zamknąć temat gdy tak trudno o gry i jednocześnie tak mało osób tu pisze (czyli nikogo nie interesuje co będzie w nowym CDA)

Korzystając z okazji że jak widzę pod tym postem nie ma kolejki a nie znalazłem posta pod którym mógłbym zadać te pytanie - pytam:
W którym numerze archiwalnym można znaleźć recenzje gry Świątynia Pierwotnego Zła? Nie chodzi mi o recenzje polonizacji a samej gry. Nikaj ni mogie znaleźć a jeśli jej nie było może w następnym numerze udało by się takową retro recenzję zamieśćić, hmm? Byłbym przeszczęśliwy:) 

A co do pełniaków to marzy mi się Darknest Dungeon, Crusader kings 2, dom w górach i wypłata 5... aaa jak mażyć to marzyć - 10 tysięcy zł miesięcznie:P

17 godzin temu, Freeone napisał:

W którym numerze archiwalnym można znaleźć recenzje gry Świątynia Pierwotnego Zła?

12/2003

17 godzin temu, Freeone napisał:

jak mażyć to marzyć

piękne

Może byłaby szansa na samodzielny dodatek Might & Magic: Heroes VII - Trial by Fire ? Może byłaby szansa na samodzielny dodatek Might & Magic: Heroes VII - Trial by Fire ?

Napiszcie do Crossa i zapytajcie jakie shmupy można by wrzucić :biggrin:

E.Y.E. Divine Cybermancy może, żeby więcej osób mogło tego, hm, doświadczyć? Czemu nie, jak już sobie marzę.

Dzięki za Crimzon Clover.

A ja bym bardzo ładnie prosił, żebyście więcej nie dawali nieukończonych przez producentów gier opisując je jako pełne wersje. 
Mam tu na myśli Heretic Kingdoms które nie jest chyba nawet w połowie skończone i nigdy nie będzie bo twórcy je olali -.- 

A tak poza tym Evil Islands: Curse of the lost soul.