Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

SOLOKO uwierz mi, że CDA dałoby KAŻDĄ z wyżej wymienionych gier. Gdyby mogło. Gdyby cena licencji nie była zbyt wygórowana czy też nieosiągalna. Myślisz, że CDA robi wszystkim na złość, że nie daje na przykład Batman: Arkham Asylum czy też Dead Space (koniecznie z dodatkiem)? Smuggler i spółka dobrze wiedzą, że my chcemy takie i takie gry. Ale, moim zdaniem, CDA i tak staje na wysokości zadania, jeśli chodzi o pełniaki co miesiąc.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja to rozumiem - pamiętam czasy gdy trzymałem najnowsze CD-A z Falloutem 2, ja to wszystko wiem, mogę wymieniac tytuły megahitów jakie CD-A zamieściło na płycie, właśnie wręcz przeciwnie uważam że CD-A daje bardzo dobre tytuły a im bardziej jestem starszy, a wracałem i odchodziłem od pisma wielokrotnie, to mogę z całą pewnościa stwierdzic że bardzo dobre gry CD-A daje. Uczciwie rzecz biorąc nie ma o co się przyczepiac, problemem jest gdy forumowicze chcę super-najnowszych gier a tu jest myślę problem

natomiast zabawa na zasadzie - mamy możliwośc w tym miesiącu na to i na to - wybierzcie sobie, mogłaby byc niezła, można błoby sledzic na bieżąco wynik "wyborów"

za 16 zł grube pismo na swietnym papierze, masa recenzji, publicystyka, stały kontakt z fanami, dema, freeware itp, na luzie, i w dodatku pełne wersje (czasem nawet i 3) i cała ta otoczka, swego rodzaju już hmm "kultura, klimat, społeczność CD-A, tego się nie da pominąc przy ocenianiu jaką grę powinno dać CD-A

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOLOKO ok to ja zaczne tą małą listę:

- Bioshock

- Saints Row 3

- Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

- Borderlands

- Serious Sam HD

- Sniper: Ghost Warrior

- Mad Riders

- Worms Reloaded

- Lost Planet 2

-Warhammer Mark Of Chaos

-Prince Of Persia Zapomniane Piaski

-Overlord

-Fuel

-Dirt

-Dirt 2

To są gry, które są obecnie w cenie niewiekszej niz 45 zl bo w takich cenach trafialy sie hity w CDA ;) Moglem wymienic wyzej gre ktora pewnie byla w magazynie ale sugestie pozostawiam wam.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy możliwośc w tym miesiącu na to i na to - wybierzcie sobie

Smuggler już gdzieś pisał, że oferty i okazje pojawiają się nagle i trzeba je szybko wykorzystać, bo np. jakaś firma chce sprzedać licencję na pierwszą część gry by wypromować sequel. Gdyby się nas pytali, to mogliby często marnować dobre okazje.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to cena licencji niekoniecznie musi być niska jeśli gra w sklepach kosztuje np 30zł. Pamiętam gdy jeszcze czytałem konkurencyjne pismo Play i tam raz redaktor w odpowiedzi na list czytelnika napisał jak to wygląda. A mianowicie są producenci którzy po prostu nie sprzedają licencji do pism lub nawet za starsze gry żądają zbyt wygórowanej ceny. Może się mylę ale czy kiedykolwiek w jakiejś gazecie pełniakiem była gra blizzarda?

A co do propozycji Siemiatyczanina to jestem za Bioshockiem i Dirtem 2

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Warcraft 2 Battle.net Edition było w CD-Action 100 (6/04), Extra Gra Wielkie Hity 1/03, Extra Gra Special 1/03.

Kasuj tego posta czym prędzej! Smuggler cię nie oszczędzi jak zobaczy, że nazwałeś CD-A (nie wprost, lecz jednak) gazetą. :D

z tego co wiem to cena licencji niekoniecznie musi być niska jeśli gra w sklepach kosztuje np 30zł.

Na forum też było coś w tym stylu już gdzieś powiedziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie kiedyś w demo gry Lost Planet (notabene znajdujące się na płycie CDA) i mi się podobało. Samej gry do tej pory nie kupiłem ale liczę, że kiedyś CDA mnie w tym wyręczy ;) (o ile Capcom nie ma jakichś dziwnych reguł dotyczących udostępniania gier na covery).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW Antologia Collectors Edition + Abonament na 5 lat+ myszkę Naga + Razer Orbweaver + Roccat Valo (jak będę miał te 3 myślę że wystarczy mi przycisków) + worek kartofli i ze 2 paczki hurtowe zupek Vifon (coś przecież trzeba jeść zanim przejdę do końca grę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i włąsnie propo sprzętów. Dajcie jako gratis myszkę bo mi się psuje jakiegoś "Rejzera" albo "stillsiriesa" no i do kompletu podkładke. Acha i Wiedźmina 3 (tak wiemy że go macie i się nie chcecie podzielić).

A i jeszcze chomika (czarnego albinosa najlepiej).

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, steam dajmy na to za 10 lat upadnie i wszystkie pudełkowe wersje które kupiiście za 130zł po premierze (+ te z CDA) można se w ( ! ) wsadzić. A ja może będę chciał grać za 10 lat w Skyrima, bo IMO zaliczy się on do gier ponadczasowych.

edit

@Iselor: ten temat to jeden wielki freestail biggrin_prosty.gif, ale dobra masz racje

Edytowano przez Civril
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobei sprawe, ze najdalej za 4-5 wpisem NIKT juz nie przeczyta tego, co na samym poczatku i beda pisac serio... trollface.gif

Jak tak czytam niektóre posty to się muszę z Tobą zgodzić. Mam tylko nadzieję, że tym tematem nie wbiłeś sobie noża w plecy i za parę miesięcy nie będzie "ej no czemu jeszcze nie daliście X gry, przecież pisałem, że chcę!" :P

Ale jako, że temat jajcarski to też zaśpiewam w tym koncercie :D Dajcie nowego Tomb Raidera (najlepiej już za miesiąc to będzie światowa premiera), do tego Mass Effecta 2 i 3, bo przecież jedynkę już daliście, to czemu nie resztę trylogii. Tylko nie na ORIGINA i z wszystkimi DLC! No i koniecznie Borderlands GOTY, bo przecież w sklepach nie jest już taki drogi (btw, zawsze uwielbiałem ten tekst - zgadnijcie dlaczego). I jeszcze kupon na 99% rabatu na PS4 i Windowsa 95 na dyskietkach :) Z góry dziękuję :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...