Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Moje marzenie bym ujrzał w CDA Fim Speedway Grand Prix 4 (macie ludzi w Techlandzie więc moglibyście tylko zrobić coś w stylu: Elo Tymon słuchaj ziomek za ilę kabony byś pyknął nam możliwość dodania pełniaka FIM SGP 4 [tak wiem, że T.Smektała nie jest bossem w Techlandzie i raczej nie posługiwał się takimi tekstami w swoich kawałkach ale co tam]) wciąż się nie spełniło, a ostatnio pomyślałem, że fajnie by było jakby było u was DMC: Devil May Cry. Pamiętam, że w 4/2008 bodajże była 4. Do tego Divinity: Dragon Commander lub Original Sin. Chętnie przytuliłbym też Age of Wonders III.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Remus1988 napisał:

Masz racje zapomniałem, szkoda, liczy się też licencja i prawa autorskie.

Nie lubię gier wydawanych przez steam. :(

Więc raczej w najbliższym czasie czeka cię mało grania, bo teraz większość gier jest wydawanych cyfrowo, chyba, że nie lubisz tylko steam-a. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko Uplay wiem, że też poszły gry, które wcześnie,były wydawane z pismem.

P.S

Właśnie otworzyłem świeży numer i nie jest zadowolony z pełniaków.

Styx na mój komputer nie wejdzie.

Viking. Mógłbym zainstalować,ale potrzebny mi jest pad, więc ta też odpada. W dodatku obie nie mają spolszczenia, na filmikach widziałem obie spolszczone.

Trudno będę dalej trzymał w kciuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o grę Star Trek: Birth of the Federation. Z dwóch powodów: jestem fanem Star Treka + jest to strategia.

 

PS. Do propozycji natchnęła mnie najnowsza część "Master of Orion", a ściślej rzecz biorąc - edycja kolekcjonerska, czyli dodanie trzech wcześniejszych odsłon (czyli starszych gier).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...