Jump to content
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Recommended Posts

Ja nie pogardziłbym jak wyżej kolega Polanami 1 lub 2, klasyka jedna z lepszych gierek ze tak powiem ekonomiczno troszku i strategicznych :D

A tak to jeszcze fajnie jakby jakiś Shank byście dodali,Company Of Heroes lub Red Orchestra, poniewaz akurat nie mialem okazji ograć a chciałbym ;p

Mógłbym napisać że chcę w CDA : Bioshock 3 , Far Cry 3, Saint's row 3, i może kiedyś będą:P

Z bardziej racjonalnych to : Risen 3 ( kiedyś będzie na pewno, stawiam że za rok:) ) Newerwinter night 2 itp.

Ale tak najbardziej to Turoka z 2008 i DSJ 3 i 4( szczególnie te gry :P) I serio licencja na DSJ jest taka droga? Pytam z ciekawości:)

@SilentBob Z tego co widzę jest to temat pełen absurdów, a różnymi pełnikami CDA zaskakiwało. Niewykluczone też, że gra znowu trafi do jakiegoś bundla. Licencja z czasem może spaść w dół na tyle, aby gra chociażby w przyszłym roku pojawiła się w CDA. Jest to gdybanie, ale od tego jest ten temat.

Nie, ten temat jest od tego, żeby w innych tematach na forum nie pojawiały się prośby o dodanie gry takiej i siakiej do pisma. Przeczytaj pierwszy post w temacie.

Poza tym, żeby rozwinąć, to skąd pewność, że jak gra trafia do bundla, cena gry w sklepach spada, cokolwiek, to znak, że cena licencji na daną produkcję staniała chociaż o dolara?

Były wcześniejsze Risen'y więc czemu by nie trzecia część. Dobrą opcją byłby "Far Cry 3" ze względu na niedawną premierę nowej części lub jakaś skradanka typu "Hitman Rozgrzeszenie" lub "Dishonored" ale nie głupia by była "Mafia 2" i "Max Payne 3". Chętnie tez bym zobaczył "Metal Gear Rising Revengeance" bo nie było (chyba, nie mam pewności) żadnej gry serii Metal Gear.

Spis jakby nie chciało się czytać wyżej wymienionych gier:

- Max Payne 3

- Far Cry 3

- Risen 3

- Dishonored

- Mafia 2

- Metal Gear Rising Revengeance

- Hitman Rozgrzeszenie

smile_prosty.gif

Edited by Altaer

Nie, ten temat jest od tego, żeby w innych tematach na forum nie pojawiały się prośby o dodanie gry takiej i siakiej do pisma. Przeczytaj pierwszy post w temacie.

Poza tym, żeby rozwinąć, to skąd pewność, że jak gra trafia do bundla, cena gry w sklepach spada, cokolwiek, to znak, że cena licencji na daną produkcję staniała chociaż o dolara?

Przeczytałem zanim cokolwiek napisałem i czuć sarkazm z posta smg na kilometr. Stąd moja interpretacja, że ma go w poważaniu i w podobny sposób się w nim wypowiadam.

Nie mam absolutnie żadnej pewności co do ceny licencji, bo w tym celu musiałbym mieć kontakty z wydawcą. Gdybam sobie i tyle. Pełno tu absurdalnych propozycji także nie za bardzo rozumiem coś się tak uczepił. Zluzuj szelki.

Pozdrawiam serdecznie :)