Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

dobrym RPGiem w klimacie fantasy nie pogardziłbym smile_prosty.gif

Reckoning, Dark Souls czy lekko schodząc z tonu Overlord...

poza tym uważam, że byłoby mega fajnie, gdyby CDA zrobiło coś dla rodzimego rynku i pokusiło się np. o wydanie spolszczonej gierki np. KotOR'a albo rozwiązała problemy z grami, które nie chodzą jak trzeba na nowych systemach np. Arcanum

Edytowano przez Skarga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mniej nieprawdopodobnych: Bioshock 1&2,Hospital Tycoon, Overlord, Street Fighter IV

Z bardziej nieprawdopodobnych: Red Faction Guerilla, Gears of War, Prototype, Dead Island, The Sims 2&3 (+ co miesiąc po jednym dodatku do nich), Spore, The Cave, Warcrafta III [nawet jeśli przed XII 2007 był na płytce]+ konwersje na PC Soul Calibur IV, Tekken 5&6, Heavy Rain czy Journey [tylko nie z takimi bugami jak przy GTA IV].

Ze sprzętów to jakiegoś wygodnego pada pod PC x)

Szanse są nikłe, ale nie zaszkodzi chociaż pomarzyć tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3, GTA V, Sim City. Albo Hitmana najnowszego. Nie pogardzę PS4 jako miły dodatek w prenumeracie.

A tak bardziej poważniej (i taniej), to czy można jeszcze kupić gry od THQ? Bo myślę że można kupić trochę fajnych gier za tak zwane grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Znalazł się pierwszy, który ((jeśli to nie troll) o którym wiemy, że) nie przeczytał pierwszego posta w tym temacie.

Wiecie, nie traktujcie mojego posta tak całkiem serio smile_prosty.gif

P.S. Zapomnialem dodać, że golarka, obcinarka do paznokci i patyczki do (czyszczenia) uszu także w częściach. Najlepiej każdy rdzeń procesora oddzielnie (@darthmetalus - Skoro ma być ich 16 to ponad rok poczekamy...).

EDIT: @down - A jakżeby inaczej... Nazwę trzeba tylko zmienić na CWA - Computer Welding (spawanie) Action.

szanowny kolego - czytałem pierwszego posta co nie znaczy ze nie mogę sobie wyrazic swojej skromnej opinii o prawdziwych lub wyimaginowanych powodach założenia tego tematu, to miało byc tylko puszczenie oka do załozyciela topicu ale żeby zaraz mnie nazywac "kolejnym".... jeśli taki byłem straszny....

to cytując mędrca dowcip o Gąsce Balbince - pozwolę sobie odpowiedzieć tak samo jak Wódz - "To ja przepraszam"...

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sami i dajcie prawdziwego Duke Nukem Forever, tylko żeby tym razem gra była dobra i się nie cięła jak emo na moim kompie, dzięki lol.gif

Nie wzgardziłbym również czymś na kalkulator, model Casio fx-82super fraction, może być turówka (wiecie, nie każdego stać na handhelda) tongue_prosty.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darthmetalus - Chyba "zamkną", a nie "zamknął".

@SOLOKO - Nie, to ja przepraszam. W piśmie trochę inaczej niż w mowie, nie wyczuwa się tonu głosu, nie widzi gestykulacji i wyrazu twarzy. Trudno stwierdzić, kiedy ktoś żartuje, kiedy mówi poważnie, kiedy ironizuje. Stąd ma pomyłka. Pomagają niby emotikony, ale i z tym różnie.

P.S. Zauważcie, że nie prosiłem o nic do spawania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ludzi nie czytających pierwszych postów. Jak szybko zamknął ten temat? trollface.gif

Ten temat po to wlasnie powstal, zeby nie spamowac postami "dajcie XX" gdzie indziej. Wbrew pozorom nie powstal on natomiast po to, by wypisywac tutaj czerstwe "zarciki" o dodawaniu spawarek (uhahalismy sie nimi na pewno wszyscy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie powstal on natomiast po to, by wypisywac tutaj czerstwe "zarciki" o dodawaniu spawarek (uhahalismy sie nimi na pewno wszyscy).

Mnie śmieszyły :D. Już dawno stwierdziłem, że moje żarty mają bawić w szczególności mnie, a jeśli.podobają się komuś innemu to jeszcze lepiej. A myślę, że tak było, bo ktoś tam dał mi jakieś plusy. Ale mniejsza z tym, skończyłem już.

Poza tym, user (nie wspomniano o nim tu nigdzie, co mnie mocno smuci), który podsunął Smugglerowi pomysł na ten temat, digital, aby te posty masowo kasowano. Tak więc, myślałem, że lekki offtop, nikomu nie zaszkodzi, jeśli i tak zaraz wyląduje w koszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Lost Vikings

Warcraft 1

Warcraft 2 + Beyond the Dark Portal

Warcraft 3 + The Frozen Throne

Diablo 1 + Hellfire

Diablo 2 + Lord of Destruction

Diablo 3

roczny abonament WoW'a

Starcraft 1 + Brood War

Starcraft 2 + Heart of the Swarm, Legacy of the Void

Titan

Edytowano przez SkullfacePL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybysmy tak Forumowicze demokracyjnie sie dogadali i z puli pewnych tytułów (ale takich realnych, możliwych do - myslę - spełnienia) wybrali kilka (kilkanaście) i następnie deomkratycznie sobie przegłosowali konkretny jeden lub dwa tytuły.

Ciekawe jak nasze ulubione pismo by wtedy zareagowało na taką próbę może nie wpływu ale udziału w wyborze gry?

hehhe

(innym wariantem by mogło być rzucenie przez redakcję kilka propozycji na zasadzie "wybierzcie sobie" i wtedy też bysmy głosowali)

mogłaby być niezła jazda, raz można by spróbowac

pozdro

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...