Jump to content
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Recommended Posts

A może byście zrobili tak, że zamiast, nie wiem, 2-3 pełniaków za 20-30 złotych dalibyście jedną, ale porządną grę, np. Payday: The Heist?

Edited by VeryCreepyHero
  • Upvote 1

I tak wiem że nikt tego nie będzie czytał... teraz całkiem serio pytanie (może ta gra już kiedyś była może nie, nwm miałem sporą przerwę w kupowaniu CDA): moglibyście się pokusić o Wiedźmina? Nie chodzi mi już o Zabójców Królów tylko o pierwszą część...

Szukam tej gry długi czas i nigdzie znaleźć nie mogę a jakbyście dali tę grę na CD-ku w firmowym (CD-Actionowym) pudełku byłbym szczęśliwy :D

To taki mój koncert rzyczeń, ale możliwy do zaoferowania przez CD Action (tak myślę) :

-Portal ( 1 lub 2 )

-Dead Space

-CS 1.6

Nie mam na myśli, żeby wszystkie były w jednym numerze, bo by chyba musiał kosztować 50 zł :D

Na początek proponuje CS 1.6 ( na steam). Napewno jest sporo osób, które kupią gazete z powodu CS 1.6 .

I tak wiem że nikt tego nie będzie czytał... teraz całkiem serio pytanie (może ta gra już kiedyś była może nie, nwm miałem sporą przerwę w kupowaniu CDA): moglibyście się pokusić o Wiedźmina? Nie chodzi mi już o Zabójców Królów tylko o pierwszą część...

Szukam tej gry długi czas i nigdzie znaleźć nie mogę a jakbyście dali tę grę na CD-ku w firmowym (CD-Actionowym) pudełku byłbym szczęśliwy biggrin_prosty.gif

na cdp.pl bardzo czesto sa obnizki wiedzmina i mozna kupic za dyszke pierwsza czesc

Zagrał bym :

-Neverwinter Online + jakiś kod na pzedmioty

-Assassin's Creed 3

-Dead Space 2

-Lost Planet 2

Któraś z tych gier mogła by się pojawić jako pełniak guru :D

PS. Kiedy przecieki?

Ja chętnie zagrał bym w: Splinter Cell Conviction, Prince of Persia Zapomniane Piaski, czy Sniper elit V2, póki co te gry w stosunku do swojej jakości są trochę drogię, ale jak pojawią się w CDA, razem zestawie, czy też osobno, to myśle, że kupię.

• Upvote 1

Ja to bym chciał jakieś kultowe klasyczki. Battlefield 1942, który ostatnio przeszedł na F2P, co wg mnie jest skandalem, bo gra cudo.

Może pierwsze Simsy? ;D

Ja to bym chciał jakieś kultowe klasyczki. Battlefield 1942, który ostatnio przeszedł na F2P, co wg mnie jest skandalem, bo gra cudo.

Może pierwsze Simsy? ;D

gier od ea games czy np simsy i battlefield nigdy nie zobaczysz w żadnym czasopiśmie. Ja bym osobiście chętnie pograł w jakieś ciekawe wyścigi samochodowe których już dawno nie było

Guest Coldan

Może pierwsze Simsy? ;D

gier od ea games czy np simsy i battlefield nigdy nie zobaczysz w żadnym czasopiśmie. Ja bym osobiście chętnie pograł w jakieś ciekawe wyścigi samochodowe których już dawno nie było

A Mass Effect w CD-Action 8/2011 to niby co?