Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

nie lubie gier piłkarskich ale fifa 98 była by miłą odmiana bo to jedna z lepszych części ze względu na hale oraz chyba jedyna fifa w której drugi gracz może grać myszką :D i każdemu pujdzie no chyba że ktoś gra na kalkulatoże

co do kolejnej gry to bym proponował red alerta 2 stara dobra strategia

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Smugglera za ten temat. Teraz można wreszcie pisać co ludzie chcą w Cd-action :-). Mam nadzieję, że przy zapowiedzi pełnych wersji oraz przy przeciekach nie będzie już koncertu życzeń .

Po namyśle- wiem , jestem naiwny :-)

PS. Dajce proszę BF3. Wtedy to już będziecie wielcy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

Co miesiąc nowy element PS5, lub X-Box 666 - do samodzielnego złożenia (w ostatnim numerze koniecznie muszą być śrubki). Jako dodatkowy gadżet ucieszyłaby mnie też paczka słonecznika, ewentualnie wielbłąd.

Jeśli chodzi o gry to miło byłoby zobaczyć God of War 5, Sapera w środowisku 3D, Portal 2 i Left 4 Dead 2 (najlepiej wersje Origin).

Edytowano przez TuComix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Znalazł się pierwszy, który ((jeśli to nie troll) o którym wiemy, że) nie przeczytał pierwszego posta w tym temacie.

Wiecie, nie traktujcie mojego posta tak całkiem serio smile_prosty.gif

P.S. Zapomnialem dodać, że golarka, obcinarka do paznokci i patyczki do (czyszczenia) uszu także w częściach. Najlepiej każdy rdzeń procesora oddzielnie (@darthmetalus - Skoro ma być ich 16 to ponad rok poczekamy...).

EDIT: @down - A jakżeby inaczej... Nazwę trzeba tylko zmienić na CWA - Computer Welding (spawanie) Action.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrzucić na płytkę zestaw narzędzi do tworzenia gier. Każdy zrobi sobie swojego Dżed Szpejsza i nie będzie więcej powodów do narzekania.lol.gif

Edytowano przez Ketro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...