Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Przestań nabijać posty. To jest temat założony właśnie w celu który, pokrótce, skrytykowałeś. Chcemy F3 w CDA i takie jest nasze życzenie, więc może zamiast nabijać statsy, napisz bloga.

Polecam zapoznać się z regulaminem. Szczególnie punktem dotyczącym syndromu moderatora. - t3t

Wracając do tematu - mile widziany byłby jakiś FPS. Może Splinter Cell Convition?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zgodne z tematem, ale prosił bym o recenzje gry War Thunder. Powód, z Którego o to proszę jest prosty, w godzinach szczytu online jest ledwie 34000 graczy. Za pomocą tak słynnego pisma jak wasze gra może stać się bardziej popularna. Dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualna "lista życzeń" ze Steama (kolejność niecałkowicie losowa) :)

The Walking Dead

Endless Space

Lost Horizon

The Cave

Frozen Synapse

Spec Ops:The line

Sins of Solar Empire: Trinity

FTL

The Binding of Isaac

Bardzo proszę o szybką realizacje zanim pojawi się jakaś promocja na Steamie która skusi mnie do wydania mojej krwawicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wysuwam prośby bardziej możliwe do zrealizowania:

CoD, CoD2,CoD4,CoD5(tyle wystarczy, oczywiscie nie wszystkie w jednym numerze, ale naprawdę byłbym rad gdyby takie coś się pojawiło- cena przystępna bo od 40- 50 zł),

Wiedźmin(ok 50 zł), Risen też niedrogi, Z przygodówek Sherlocka Holmesa moglibyście dac(oczywiscie starsze czesci...nie można was zbytnio naciągać, a biznes to biznes), nie przypominam sobie zeby Neverwinter Nights 2 było. Moglibyście jakiegoś Total Wara skombinować.

To tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam by wystarczyło żeby smuggler oddał to lambo ze swojego garażu na które go przecież stać. Może być w częściach. tongue_prosty.gif Chociaż nie, czekaj, do tego lambo to jeszcze by się kody do PSS na wszystkie dlc do ME przydały. Toż to drobiazg, nie?

A tak serio to nie obraziłabym się jakby kiedyś było Lara Croft and the Guardian of Light, bo ja się nie lubię z cyfrową dystrybucją jednak.

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

assassins creed (1) to chyba dobry pomysl tanie i wydaje mi sie ze tego jeszcze nie bylo w magazynie.

mass effect (2)

mafia(2)

dead space(1)

stalker(1)

to sa powarzne propozycje i nie nabijam sie.

mam nadzieje ze nie bylo do tej pory tych gier w cd action i sadze ze wymagania dotyczace tych gier spelnia wasze rygore pozdrawiam redakcje CD ACTION .:::Rkm95:::.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Fallout 3

- TES III Morrowind, ale złota edycja (był wcześniej, ale bez dodatków bodajże)

- System Shock

- Silent Hill

- Pierwszy BioShock

- Assasin's Creed I (udało Wam się uzyskać Far Cry 2, także wierzę, że uda Wam się również AC)

- Tony Hawk American Wasteland

- Dead Space 1

- TES IV Obvilion

I jak najwięcej na steama :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...