Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

to ja chcę całą serię Assassin's Creed'a (razem z Black Flag), trylogię ME (ze wszystkimi DLC), Wiedźmina 2, Far Cry'a 2 i 3, DMC - Devil May Cry, Skyrim, Tomb Raider, Sleeping Dogs, Watch Dogs, Dead Island, Batman AA i AC, a wszystko w wersji pudełkowej - zero steam'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo prosił o Fallouta 3. Ostatnio są wszędzie wyprzedaże z nim w roli głównej, a ceny jakieś powalające nie są. Nie wiem ile obecnie kosztuje licencja na ww. więc jeśli ktoś obeznany w temacie (tak ty Smugg) mógłby nas olśnić (lub tylko mnie) to bardzo bym prosił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock

Gears of War

Rayman Origins

Dead Island

Batman AA

TES4 Oblivion

Oczywiście nie muszę być od razu : ) Aczkolwiek jeśli te tytuły pojawiłby się w ciągu następnych 2 lat byłbym wniebowzięty, Kolejnym mądrym pomysłem abyście wydawali gry dostępne na steam ale nie wydane w wersji pudełkowej w Polsce. Wiele osób z pewnością chętnie by zagrało ale nie mają e-konta etc. Na pierwszy ogień Brutal Legend : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to nie mam dużych wymagań...

Ja chciałbym:

  • Command and Conquer 3 Gniew Kane'a PL
  • BioShock
  • Avatar The Game (Koniecznie, strasznie chciałbym go dostać lol.gif )

Specjalnie wybrałem gry 2007-2009 bo wiem że gry powyżej 2010 są nierealne do spełnienia. No, może były wyjątki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Action jest super i w ogóle fajnie że jest taki temat na forum (mam nadzieję że ktokolwiek te posty czyta icon_neutral.gif )

Jestem fanem Celowniczków, Rail shooter'ów, a to temu że nawet kolesia który uważa że "grafika w grach jest najważniejsza" wciągnął taki stary tytuł jak House of the Dead II.

Myślę że gatunek mógłby odżyć.

Heavy Fire Afganistan - jak by się pojawił w CD Ac. byłoby ekstra

(poza tym to polski tytuł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...