Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

A ja podrzucę coś realistycznego, w miarę. :)

Jako że dawno nie było MMORPG, to moglibyście zgadać się z Gameforge i dać płytkę z clientem Runes of Magic. Od czasu, gdy daliście tę grę, w 2010 roku, trochę się w niej zmieniło i uważam, że tak jak Allods PL (wrzucony mimo obecności Allods na krążku wcześniejszym), tak i RoM zasługuje na przypomnienie czytelnikom CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tez chętnie zobaczył jakis plakat i napewno bym wtedy kupił magazyn .

Gry najlepiej jakis mało wymagający kompa fps-siak .

Cos jak cs s mile widziany byłby jakis total war czego dawno nie widziałem w cda

Oczywiscie nie dodawajcie blood bowl bo to kał i tyle .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie zobaczył jako jeden z freeware'ów na płytce grę "Projekt Wojownik" (bo chyba tylko w ten sposób może to dotrzeć do większego grona graczy, którzy o grupie TEHAWAR nigdy nie słyszeli). W końcu czemu nie promować polskich indyków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgłupszy i najbardziej mijający się z celem temat na forum. Po pierwsze nie zjawili się tu ci, którzy narzekają na poważnie, więc nie spełnia on swojej funkcji.

Widzę też, że ekipa cdaction, a w szczególności redaktor Smuggler* nie przyjmuje do wiadomości, że zlekceważenie to najskuteczniejsza metoda w przeciwieństwie do pisania tekstów w stylu "kupicie se", "daj nam kasę na pełniaka to pogadamy".

No ale koncert życzeń miał być, więc życzenie ode mnie: chciałbym żebyście wreszcie nauczyli się lekceważyć takie komentarze "dajcie to i tamto". Mam nadzieję, że nie jest ono bardziej nierealne od "dajcie Battlefielda 4 przed premierą"...

* Tak wymieniłem, bo akurat Smuggler się zawsze wypowiada i odpowiada na te "narzekające" komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dalibyście w końcu Lulę.

Właśnie, gdzie demo Wet: The Sexy Empire? Już 15 lat na nie czekam! Mam modem 33,6 kbps i nie mogę ot tak po prostu go sobie pobrać, mama jak by zobaczyła rachunek z Telekomuny za 0202122 to by mnie zabiła

Edytowano przez LaserGhost
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kilka próśb smile_prosty.gif

Głównie są to klucze na steam, bo niestety nikt nie chce wydać tych gier w pudełku sad_prosty.gif

- Bastion,

- Lara Croft and Guardian of Light,

- Antologia DeathSpank (3 części),

- Antologia Shank (2 części) + ewentualnie Mark of the Ninja.

Oczywiście rozbite na kilka wydań.

Myślę, że nie jest to nierealna prośba. Dajecie coraz więcej kluczyków do steama więc czemu nie te tytuły smile_prosty.gif

Edytowano przez Doskias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłbym, aby byłą możliwość dla innych przetestowania Evil Genius.

Ponadto Wanted oraz Two Worlds 2 byłyby fajnymi pozycjami. smile_prosty.gif

Może w związku z nową częścią Tomb Raider pełniakiem będzie TR: Underworld?

Ta gra już była w CDA.

Edytowano przez butryk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...