Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

1 godzinę temu, CDAPanDa napisał:

Możliwe że coś sie powtarza albo coś juz było w cda bo lista robiona na kolanie a poniżej lista wszystkich pełnych wersji z cd-a jakie były do prawie najnowszych numerów:

https://lowcygier.pl/historia-pelnych-wersji-w-cd-action/

Całkiem sporo już było. Gier EA nie będzie, bo ci nie sprzedają licencji (chyba jest jeden wyjątek na świecie, ale nie dam głowy) oraz nawet nie sprzedają już większości gier sprzed powstania Origina. Kilku gier się nie kupi, bo nie wiadomo kto ma do nich prawa, albo ma gry w nosie. Z kolei innych też już się nie dostanie, bo kody źródłowe wcięło.

TL;DR Krótka ta twoja lista :D 

Edytowano przez 2real4game

@Deathroll2097

Kiedyś ta gra była rozdawana za darmo na Uplay, więc pewnie w CDA kiedyś ją zamieszczą.

@Scorpix Żarty to może i są ale jak byś przeczytał kilka stron to byś zobaczył że kilka z wymienionych gier przez ludzi się pojawiło w numerach. Tak że najpierw przeczytaj posprawdzaj a dopiero potem opluwaj innych zresztą mogę sobie pisać to jest moje prawo w tym temacie co cie to interesuje nie piszę do ciebie tylko do redakcji a jak nie pomagasz i nie popierasz to nie utrudniaj tylko napisz sobie swoją listę gier. 

4 godziny temu, CDAPanDa napisał:

@Scorpix Żarty to może i są ale jak byś przeczytał kilka stron to byś zobaczył że kilka z wymienionych gier przez ludzi się pojawiło w numerach. Tak że najpierw przeczytaj posprawdzaj a dopiero potem opluwaj innych zresztą mogę sobie pisać to jest moje prawo w tym temacie co cie to interesuje nie piszę do ciebie tylko do redakcji a jak nie pomagasz i nie popierasz to nie utrudniaj tylko napisz sobie swoją listę gier. 

Tyle tylko że wątpliwe jest że to po przeczytaniu tych komentarzy redakcja uznała "HMMMM, xxx chciałby tę grę, to mu damy w nast. numerze". Pełniaków nie zdobywa się od tak i nie każda jest dostępna.

@Arturzyn to trudno jak się nic nie uda ale napisać nie zaszkodzi. Jak mam dostawać Watch dogs co było za free w św i na 30 lecie ubi i sobie ludzie nie przypisali przez tydzień to pech ja tam się wyrobiłem. Za miast takich kwiatków to niech dadzą sama gazetę taniej bez płyty lepiej niż dawać coś żeby o było to moim zdaniem lepiej dać cos z tych gier co wymieniłem a one są starsze to i wydawcy prędzej dadzą coś takiego moi zdaniem.

24 minuty temu, CDAPanDa napisał:

Jak mam dostawać Watch dogs co było za free w św i na 30 lecie ubi i sobie ludzie nie przypisali przez tydzień to pech ja tam się wyrobiłem.

Jesli wczesniej przypisales sobie do konta Watch Dogs za free, a teraz dodaja te gre do CDA, to pech. Ja tam sie nie wyrobilem, bo nawet za darmo tej gry nie chcialem, ale skoro teraz bedzie w CDA, to ja sobie przygarne. Chociaz i tak od WD duzo ciekawszy jest dla mnie miesieczny abonament Xbox Game Pass, bo przynajmniej popykam sobie w Sea of Thieves czy State of Decay 2 bez wydawania kasy na nie.

A zeby bylo na temat, to chcialbym, zeby CDA jako pelniaki dalo kilka gier stricte VR na gogle HTC Vive. No bo czemu ma mnie interesowac fakt, ze jakies 99,5% czytelnikow pisma gogli nie posiada, nie pogra sobie i bedzie tylko plakac w komentarzach, skoro ja te gry kcem i jusz. :P

Edytowano przez Tesu

13 godzin temu, goliat napisał:

Kiedyś ta gra była rozdawana za darmo na Uplay, więc pewnie w CDA kiedyś ją zamieszczą.

Oby, bo do tej pory sobie w brodę pluję, że nie skorzystałem z okazji. Dziwnie to wtedy wyszło, bo wiedziałem o tym prezencie, a jednak z głowy mi to wyleciało. Mówią, że skleroza nie boli, a jednak.

4 godziny temu, CDAPanDa napisał:

one są starsze to i wydawcy prędzej dadzą coś takiego moi zdaniem.

To, że gra jest stara, nie znaczy, że wydawcy prędzej ją dadzą.

Moim zdaniem powinieneś poprawić się w dodawaniu przecinków do swoich wypowiedzi, bo oczy krwawią. :)

Dnia 3.05.2018 o 09:19, CDAPanDa napisał:

Wiesz. Jak wypisuje się setki tytułów, to w końcu jakiś się trafi. To jak strzelanie do celu oddalonego o 500 metrów z cekaemu. Parę pocisków trafi, ale większość to będą pudła.

Używaj przecinków, bo to się strasznie trudno czyta.

Z redakcji też nikt tej listy nie przeczyta. Sprawdź sobie pierwszy post w tym temacie.

Dnia 3.05.2018 o 14:40, CDAPanDa napisał:

moim zdaniem lepiej dać cos z tych gier co wymieniłem a one są starsze to i wydawcy prędzej dadzą coś takiego moi zdaniem.

Tylko, że to zdanie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Po co istnieje GoG, jak nie do sprzedaży starych gier, gdzie twórcy więcej zarobią.

Risen 3????

Czy nie uważacie że w cd action powinno być powrót do przyszłości? Np. gry assassin's creed I lub III Sought Park The stick of... (nie pamiętam) resident evil 6 itd. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł lecz wielu osobą by się nie spodobało.Osobą które nie kupiły wtedy czasopisma mogły by kupić z tą grą. Ale te które kupiły narzekały by po co znowu. Proszę o odpowiedzi jak uważacie. 

Ja uważam nieskromnie, że powinieneś się jeszcze wiele nauczyć o języku polskim.

Evil Islands: Klątwa zagubionej duszy, ponieważ można w niej stworzyć zbroje która spali posiadacza żywcem :D

Anno 1404 Gold w polskiej wersji językowej.  Wiem, że sama podstawowa wersja była kiedyś w CDA, ale bez dodatku Wenecja. 

Edytowano przez goliat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.