Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

2 godziny temu, goliat napisał:

@SilentBob

To prawda, że był dodany, ale wolałbym nowsze odsłony, jak choćby Guilty Gear Xrd.

Ach, czyli jesteś jednym z tych, co mówią, żeby dali grę, a jak ją dadzą, to dodajesz, że mogła być nowsza część.

Nice. Już widzę, jak zarabiasz punkty u redakcji. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action są kody do gier takie jak LoL, World of Tanks bądź też Margonem. Do WoT'a były kody na kilka dni premium czy też na czołgi premium. 
Moim zdaniem jak i wielu innych graczy War Thunder przydałby się taki kod na złote orły, czołg premium czy też premium dla gracza. Myślę i raczej się nie mylę że sprzedaż takiego artykułu by była duża z takim kodem :) 
Ucieszyłbym się z takiego kodu w CD-Action i wiele innych osób pewnie też, więc proszę przemyślcie to :3 

war-thunder-screen-03-ps4-us-04nov16.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę nie w porę mój post (dopiero co pojawiły się przecieki do numeru 1/2018),ale akurat wpadłem na pomysł gry, która nie powinna być niemożliwa do wykupienia (licencja Ubisoftu), ma przy tym  zadatki na grę wszechczasow, mianowicie chciałbym skromnie zasugerować tytuł: Chessmaster (bez różnicy która wersja, byle w j. polskim aby w pełni wykorzystać możliwości trybu nauczania). Dzięki i pozdrowienia dla calej ekipy CD-A :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Tak zauważyłem, tylko chciałem przypomnieć ,że co numer dajecie jako pełniaki prawię wszystkie wszystkie części AC.

Przecież posiadam numery CD-Action z AC na płytach i byłbym wdzięczny,żeby zakończyć kolekcje przygód z Desmondem i dlatego prosiłem wielokrotnie o ACIII, a wiem,że tej gry w ogóle nie daliście w żadnym numerze.

Suma Wszystkich Strachów wykreślam, bo to stara gra z 2000 któregoś roku.

Przepraszam, po prostu jestem trochę zawiedziony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Kupiłbym, ale jest jeden mały problem ACIII nie wejdzie mi na windows  xp SP3.

W dodatku uplay nie wspiera już system operacyjny systemu XP.

Jedynym rozwiązanie. byłaby przeprowadzka, ale obawiam,że utraty danych, no chyba,że da się odzyskać dane jak są zapisane na uplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...