Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

2 plakaty, koniecznie w rozmiarach mega. Ale nie mega, jak wcześniej, tylko na całą ścianę 4 metry x 2. Taką mam akurat i plakat ma być idealnie dopasowany, nie obchodzi mnie jak go zmieścicie do worka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę tak:

- GTA V

- S.T.A.L.K.E.R. 2

- BF 3

- CoD Black Ops 2

- GTA San Andreas

- Każdą część assasina

I to wszystko na jednej płycie i żeby mi poszło. A gratis możecie pocztą mi wysłać 3 następne CDA. smile_prosty.gif

Edytowano przez Zerto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś na konsole, co? Taki Halo 4 dla fanów Xbox'a i God of War Wstąpienie dla fanów PS3 icon_wink.gif . Wszakże CD-Action nie powinno dyskryminować innych graczy. I oczywiście: wersje tych dwóch gier na PC, co to dla was CDA icon_mrgreen.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirrin Nie każdy ma konsole, a Cd-Action nie zrobi konwersji. Ale za to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dali konsole zamiast głównego pełniaka. Chyba bym im to wybaczył.

@Stillborn Genialne! Niech dadzą konsole do wydrukowania w drukarce 3D! I przy okazji dali by samą drukarkę!

Edytowano przez matusiak97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są kosmicznie drogie, mówisz? Ile więc taka licencja na Bulletstorma kosztuje? smile_prosty.gif

O ile Epic Games da licencję smile_prosty.gif

A nie Elektronicy przypadkiem wink_prosty.gif

EDIT: Mam wrażenie, że kilka osób odkryło w sobie fetysz spawacza chytry.gif

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajdziem Batlefilta tri i Krajsisa 5. Com s teko, rzem od EA, waz stadź, madzie miljony! Jeźli nie dadzie, to ja pofiem kolekom i waz sklepiom.

A tak na poważnie, to ja marzyłbym o Street Fighter 4. Wiem, niemożliwe marzenie, ale o to w końcu chodzi w tym temacie? xD

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o to w końcu chodzi w tym temacie? xD

Obawiam się, że ten temat jest dobry tylko po to, aby każdy mógłby sobie bez sensu pospamować wink_prosty.gif. Tutaj niemożliwe nie istnieje.

@Soaps

Chyba tak ;). Jedyny temat z lekkim poczuciem humoru użytkowników.

Edytowano przez GutekHolubek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GutekHolubek co?! To oni nie dadzą tego na płytce? To po co ja anulowałem zakup Crysisa 3, GTA V... i co ja teraz pocznę?

A tak serio to ten temat jest po to aby nie zaśmiecać innych prośbami typu "dajcie Bf-a 3, wiem, że was stać". Tak sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ofc w.częściach i do zespawania).

No ale jak ją zespawać? Rozgrzanym mikserem? :O

A tak serio to ten temat jest po to aby nie zaśmiecać innych prośbami typu "dajcie Bf-a 3, wiem, że was stać". Tak sądzę.

Moim zdaniem ten temat powstał dlatego, że Smugg miał dobry humor trollface.gif

Edytowano przez darthmetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Niech będzie Mass Effect,Dragon Age:Początek i Portal.

Nie, bo ja mam Mass Effecta i Dragon Age więc musicie dać Mass Effecta 2 i Dragon Age 2. No i Steama dajcie na płytce.

Ale ja chce Mass Effect 1 i Dragon Age:Początek tongue_prosty.gif

PS. Mówie na serio

Edytowano przez RafiX99
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Niech będzie Mass Effect,Dragon Age:Początek i Portal.

Nie, bo ja mam Mass Effecta i Dragon Age więc musicie dać Mass Effecta 2 i Dragon Age 2. No i Steama dajcie na płytce.

Ale ja chce Mass Effect 1 i Dragon Age:Początek tongue_prosty.gif

PS. Mówie na serio

Ale Mass Effect 1 było. :P Chociaż... CDA, dajcie całą trylogię Mass Effect! :D Tak jak to robiliście z innymi grami często-gęsto. Wiem, że was stać, wiem, że tego chcecie, let's do this!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli temat ten nie jest wyrazem frustracji jego załozyciela... ;)

to tak na poważnie sądzę że całkiem sensowny byłby Zew Prypeci...

może jakieś WORMS-y?

z chęcią przyjąłbym tez Dead Space 1 - to juz nie najnowsze a "3" się zbliża, może producenci w ten sposób by przypomnieli graczom?

pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...