Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Kiedyś miałem na pulpicie taką grę "Kosz", tylko przez przypadek parę dni temu ją usunąłem... Bylibyście tak dobrzy i dali w następnym numerze pełną wersję tej gry? To naprawdę fajna produkcja, uczy logicznego myślenia ;) Pamiętam, jaką miałem frajdę celując tam rozmaitymi papierkami.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajdzie jeżdszcze kal of juraze te catrle bo nie zdonżyuem kópidź a jusz s kioskó wykópili

i jeżdszcze dajzdie jakoms nowom grem najlepjej det spejsa albo deval maj kraja bo sie dugo scionga s torentuw

Edytowano przez marchewa005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP

Jak mogłeś! Stracisz za to stanowisko, zobaczysz. Spotkamy się w sądzie :trollface:.

Natomiast co do gier, to oczywiście życzę sobie najnowsze (najlepiej jeszcze nie wydane) tytuły. Np. chciałbym The Last of Us w wersji PC, którą można odpalić na pięcioletnim lapku w wersji ECO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z drewnianymi podzespołami, oczywiście?

Dajcie Call of Duty 13 (na wszystkie platformy, bez dyskryminacji!), przecież was stać a my jesteśmy waszymi czytelnikami, pokażcie, że wam na nas zależy! I to powinno być w numerze za 4.99 zł i z Kindlem, bo potem przenieślibyście na PDF. Darmowy PDF, w końcu nie musielibyście płacić za płyty i papier. O, i gry byłyby wtedy jako klucze na Steam, przecież też za darmo na steamgifts rozdają.

@down

Przecież to denerwuje niektórych ludzi.

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o Crysisa 3 bez Origina oczywiście. Jako mały bonusik możecie też dorzucić FC3, DmC: Devil May Cry i najnowszego Tomb Raidera (W biedronce już leży na półce! I to tanio!). Ponadto wszystkie te skromne produkcje mają być w oryginalnych boxach smile_prosty.gif Czekam też na demko Call of Duty Modern Warfare 4!

PS Fajny temat. Ludzie wymyślają bardzo śmieszne "dżołki' (joke- eng. żart)

Edit: Jaki ja mam wolny internet! Dorzućcie jeszcze na płytkę internet LTE 400mb na sek. Bez żadnych kabli anten czy modemów - ma działać prosto z płyty! Wierze, że się wam uda chłopaki!

Edytowano przez ambulans112
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poprosił DmC: Devil may Cry i Street Fighter x Tekken. I Assassin's Creeda 3, co mi tam, niech się fani serii cieszą. A w ramach bonusu na dodatkowej płytce Diablo 3 i roczny abonament do WoWa. Będę bardzo zobowiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stillbon oszalałeś1?1!1!!/1/????1

w co bedziem y w tatkim razie grac, gry, som przeciesz drogie

morze dajcei do premunmeraty, xboxa 1080 i trohe gier na niego ale, kupie tylko jesli prenumerata bedzie dwa razy tnsza nirz tera bo zdzieradziee z, ludzi ostadnei grosze !1!111!!!!!!!!

i jeszcze nie dawqajcie, rekklam bo som nudne przecierz macie pieniondze z lapuwek

:trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obliviona z dodatkami, Wiedźmina i AC 1. Więcej do życia mi nie trzeba, bo BF3 mam, Diablo 3 mnie nie ineresuje, a najnowszy MoH ma skopany dubbing. Ale za Chivalry : Medieval Warfare bym się nie obraził smile_prosty.gif Dam instrukcję - na Allegro są gifty po 35 zł, po kupieniu 100 tyś. egzemplarzy jest niezła zniżka. Drukujecie kodzik na płycie, ten kod wysyłamy do Ghosta wraz z e-mailem i czekamy na gifta. Proste, prawda?

Edytowano przez deBug
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ten temat jest trochę niepoważny, ale co tam, ja też normalny nie jestem :) Dopiszę się więc do listy życzeń:

1. Tipsomaniak - minęło już tyle czasu od poprzedniego, że niektórzy czytelnicy mogą nawet nie wiedzieć, że coś takiego istniej :)

2. Secret Files 2: Puritas Cordis - kiedyś dodali pierwszą część, czekam więc na drugą

3. Więcej publicystyki !!!

4. Mniej sprzętu !!!

5. Może banknot 120 dolarowy ? Powiedzmy, że będzie to wasz ( kolejny ) wkład w walkę z kryzysem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adzan - Popieram. Dziewiczy wąs sięga mi już do kolan i przydało by się coś z tym zrobić, bo w plącze mi się z kablami. Dołączcie tylko do zestawu obcinarkę do paznokci i patyczki do uszu. Jak już się brać za siebie to porządnie...

5. Może banknot 120 dolarowy ? Powiedzmy, że będzie to wasz ( kolejny ) wkład w walkę z kryzysem

Skoro mają już własną drukarnię... ;)

Edytowano przez Mysquff
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adzan & Mysquff

Idąc tym tropem to niech redakcja od razu da golarkę. Przynajmniej nie będzie trzeba wymieniać. Oczywiście w częściach do samodzielnego złożenia. Następna powinna polecieć maszynka do włosów.

Edytowano przez Sefnir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...