Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

A ja przypomnę tym, co zapewne nie zajrzeli na pierwszą stronę: wypisywane przez was propozycje nijak mają się do zawartości covera. Temat ten założono "fo' teh lulz", żeby odciążyć np. pytania do redakcji czy tematy o najnowszych wydaniach.

Ponadto rok wydania czy jakość gry nijak mają się do ceny licencji, którą nalezy kupić celem zamieszczenia tytułu na CoverDVD. Ghost pisał o tym na swoim blogu, dodając kilka dodatkowych informacji (np. paczki z licencjami), z którymi polecam się zapoznać.

Also - nie, nie będzie żadnych gier od EA, ten wydawca nie sprzedaje w Polsce licencji.

A spuszczając nieco z tonu (wybaczcie syndrom moderatora, ale czasem trzeba przypomnieć ;)) - wdzięczna bym była za nowego kompa. Publikowanego co miesiąc w częściach na zasadzie "zrób to sam". W numerze pierwszym: lutownica i śrubokręt, w kolejnych numerach dawajcie elementy podzespołów do samodzielnego złożenia. Wiecie, mój laptop słabuje z wolna, klatkować mu się zdarza w Mass Effect 2 i Wieśku...

Do tego masażysta i zapas piłeczek antystresowych. Bo mi ciśnienie skacze, jak widzę, co się wyrabia w branży growej...

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypomnę tym, co zapewne nie zajrzeli na pierwszą stronę: wypisywane przez was propozycje nijak mają się do zawartości covera. Temat ten założono "fo' teh lulz", żeby odciążyć np. pytania do redakcji czy tematy o najnowszych wydaniach.

Ponadto rok wydania czy jakość gry nijak mają się do ceny licencji, którą nalezy kupić celem zamieszczenia tytułu na CoverDVD. Ghost pisał o tym na swoim blogu, dodając kilka dodatkowych informacji (np. paczki z licencjami), z którymi polecam się zapoznać.

Also - nie, nie będzie żadnych gier od EA, ten wydawca nie sprzedaje w Polsce licencji.

Wszystko zepsułaś confused_prosty.gif

A spuszczając nieco z tonu (wybaczcie syndrom moderatora, ale czasem trzeba przypomnieć wink_prosty.gif) - wdzięczna bym była za nowego kompa. Publikowanego co miesiąc w częściach na zasadzie "zrób to sam". W numerze pierwszym: lutownica i śrubokręt, w kolejnych numerach dawajcie elementy podzespołów do samodzielnego złożenia. Wiecie, mój laptop słabuje z wolna, klatkować mu się zdarza w Mass Effect 2 i Wieśku...

Do tego masażysta i zapas piłeczek antystresowych. Bo mi ciśnienie skacze, jak widzę, co się wyrabia w branży growej...

W pierwszych postach w tym temacie błagałem o spawarkę do samodzielnego zespawania i pirackiego Windowsa 8 na Origina, ale jak widać redakcja ma ambitnych czytelników w nosie :(

BTW. Ja bardzo bym chciał Risena. Wbrew pozorom, ucieszyłbym się, gdyby był na Steama smile_prosty.gif

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...