Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Jestem zawiedziony pełniakami ostatniego cda i tego co teraz będzie. Co prawda S:GW w miarę ujdzie ale już mam więc dla mnie lipa. Ale dla innych co nie mają a chcieli to spoko. Gdybym nie miał snipera to bym się ucieszył. Nic złego w tym że sniper jest w tym numerze. Ale jednak większą radochę sprawiło by mi to gdybym nie miał już jednego egzemplarza. W każdym razie wiem że ten temat jest dla zabawy. Ale chciał bym zobaczyć mafie w cda. Wiele gier było z PKK więc miałem nadzieję że w końcu będzie. Nie chciałem kupić mafii i potem zobaczyć ją w cda. To samo z batmanem arkham asylum. Czekam też na dead island. Mam nadzieję że w końcu się pojawi jak inne gry techlandu. Ale może się nigdy nie doczekam i będę czekał tak do śmierci.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja tam życzyłbym sobie... no na Batmana AA bym się nie obraził. Ew. coś z zaskoczki, hmmm, takie Condemned np. albo Saints Row - The Third

A byłoby super, jakby pojawił się... Stranglehold. Wydaje mi się, ze ten tytuł jest w zasięgu ręki ;)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy zestawik z Princem Of Persia - (Piaski Czasu, Dusza Wojownika i Dwa Trony), w ostateczności Zpomniane Piaski też mogły by byćoczko2.GIF . Skoro był już tak wydany Hitman, więc czemu nie i księciuniu?

Jeszcze mógłby być Gears Of War 1 lub jakiś Football Manger np. 2008. Starocie ale jare.

Edytowano przez michałedek
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Age of mitology z dodatkiem titans, serie total war (ale te starsze wersje) twierdza też była by dobra oraz empire eath i moglibyście poskąpic na starsze gry (mario bomberma Greas of war 1).

Dobrze gdybyście dodawali gry w polskiej wersji (znam angielski lecz lubie swuj ojczysty język)

No i oczywiście bez steama.

najepiej dajcie więcej strategi zręcznościówek i gier logiczych

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...