Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Kurde no, ostatnio prosiłem o gry i nic nie było ; \ Spróbuję jeszcze raz:

-Battlefield 3(kosztuje na allegro 30 zł, więc nie może być to droga inwestycja)

-Call of Duty Black Ops 2 (ostatnio w saturnie była promocja, kosztował 60 zł, więc pewnie również nie zapłacicie za dużo)

Teraz lista trochę mniejsza, żeby były większe szanse na spełnienie.

Beka z tych, co nie czytali pierwszego posta xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, ostatnio prosiłem o gry i nic nie było ; \ Spróbuję jeszcze raz:

-Battlefield 3(kosztuje na allegro 30 zł, więc nie może być to droga inwestycja)

-Call of Duty Black Ops 2 (ostatnio w saturnie była promocja, kosztował 60 zł, więc pewnie również nie zapłacicie za dużo)

Teraz lista trochę mniejsza, żeby były większe szanse na spełnienie.

Beka z tych, co nie czytali pierwszego posta xd

Po pierwsze ceny sklepowe nijak mają sie do cen, jakich żądają wydawcy za danie gry jako pełniaka. Po drugie BF 3 nie będzie, bo jest od EA. Po trzecie, Activision również nie daje pełniaków, aczkolwiek tu mogę się mylić. Musisz siespytać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie:

Dlaczego nie którzy proszą się o gry (i to bez żartów) skoro i tak to nikogo obchodzi ???

Zacytuje Smg:

Tu możecie wpisywać gry, które chcielibyście widzieć w CDA. Szczególnie za miesiąc. Szczególnie megahity i te, "które nie mogą być drogie, bo w sklepie są już za xx zł". Po co? Bo mam dość czytania takich postów we wszelkich możliwych wątkach.

A że takie życzenia zwykle nie mają ŻADNYCH szans na spełnienie?

Edytowano przez HELIXMAN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodał kilka mniejszych lub większych indyków:

- Spelunky (te płatne)

- Surgeon Simulator

- The Swapper

- Don't Starve

- Deadlight

- Antichamber

Wiem, że są one zbyt świeże na zamieszczenie w czasopiśmie, ale przecież ten temat nigdy nie był na poważnie.

Edytowano przez Ogoorek1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też napiszę co bym chiciał zbaczyć w CD-A w 2014 roku :

- (M)ass Effect ( jedynka kiedyś była chyba w CD-A a w tanich seriach EA już wydała ME.)

- Grand Theft Auto: Vice City (klasyk ale płyta mi się zgubiła)

- Half-Life ( jw. ale według mnie nie zestarzał się tak brzydko jak wyżej wspomniane GTA.)

- Unreal Tournament ( dobra gra a na allegro wręcz za grosze chodzi.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy wy wiecie że ceny na allegro czy w sklepie to co innego niż cena za licencje? CDA guzik obchodzi ze na allegro np. BF3 kosztuje 60zł skoro licencja może kosztować załóżmy 80zł? Piszę to do niektórych osób, bo czytając ich wypociny o allegro, saturnach itp itd to aż mi się śmiać chce. A żeby nie było że nie na temat to mi by jakiś plakacik pasował ;)

Edytowano przez banan1233
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RadioactiveV3

Mass Effect 2 nie będzie w żadnym czasopiśmie ani żadnej innej gry od EA bo nie sprzedaje licencji, a ME 1 wtedy ktoś inny był dystrybutorem czy nadal nim jest dlatego się na płycie pojawił.

Myślałem że dystrybutorem ME2 był kto inny. Pozatym przeczytałem pierwszego posta i napisałem co bym chciał zobaczyć w CDA (trochę z przymrużeniem oka). Dzięki za wyprowadzenie mnie z nieświadomości :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...