Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

I tak wiem że nikt tego nie będzie czytał... teraz całkiem serio pytanie (może ta gra już kiedyś była może nie, nwm miałem sporą przerwę w kupowaniu CDA): moglibyście się pokusić o Wiedźmina? Nie chodzi mi już o Zabójców Królów tylko o pierwszą część...

Szukam tej gry długi czas i nigdzie znaleźć nie mogę a jakbyście dali tę grę na CD-ku w firmowym (CD-Actionowym) pudełku byłbym szczęśliwy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki mój koncert rzyczeń, ale możliwy do zaoferowania przez CD Action (tak myślę) :

-Portal ( 1 lub 2 )

-Dead Space

-CS 1.6

Nie mam na myśli, żeby wszystkie były w jednym numerze, bo by chyba musiał kosztować 50 zł :D

Na początek proponuje CS 1.6 ( na steam). Napewno jest sporo osób, które kupią gazete z powodu CS 1.6 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wiem że nikt tego nie będzie czytał... teraz całkiem serio pytanie (może ta gra już kiedyś była może nie, nwm miałem sporą przerwę w kupowaniu CDA): moglibyście się pokusić o Wiedźmina? Nie chodzi mi już o Zabójców Królów tylko o pierwszą część...

Szukam tej gry długi czas i nigdzie znaleźć nie mogę a jakbyście dali tę grę na CD-ku w firmowym (CD-Actionowym) pudełku byłbym szczęśliwy biggrin_prosty.gif

na cdp.pl bardzo czesto sa obnizki wiedzmina i mozna kupic za dyszke pierwsza czesc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał jakieś kultowe klasyczki. Battlefield 1942, który ostatnio przeszedł na F2P, co wg mnie jest skandalem, bo gra cudo.

Może pierwsze Simsy? ;D

gier od ea games czy np simsy i battlefield nigdy nie zobaczysz w żadnym czasopiśmie. Ja bym osobiście chętnie pograł w jakieś ciekawe wyścigi samochodowe których już dawno nie było
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał jakieś kultowe klasyczki. Battlefield 1942, który ostatnio przeszedł na F2P, co wg mnie jest skandalem, bo gra cudo.

Może pierwsze Simsy? ;D

gier od ea games czy np simsy i battlefield nigdy nie zobaczysz w żadnym czasopiśmie. Ja bym osobiście chętnie pograł w jakieś ciekawe wyścigi samochodowe których już dawno nie było

A Mass Effect w CD-Action 8/2011 to niby co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że EA przejęło BW dopiero później czy coś, w każdym razie nie będzie w CDA kolejnego ME.

Wydawcą jedynki jest EA tak jak reszty gier z serii. Jedyna różnica to dystrybutor (w Polsce) w jedynce CD Projekt a w pozostałych EA Polska. EA przejeło Bioware niedługo przed wydaniem Mass Effect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coldan

Dystrybutorem Mass Effect był ktoś inny( nie pamiętam kto jak chcesz to sb sprawdź) i inne gry EA nie pojawią się w żadnym czasopiśmie bo nie sprzedają licencji.

@Megusviant

Burnout Paradise był za grosze w humble bundle origin(miesiąc temu jakoś tak), a do tego masz jeszcze parę innych dobrych gier.

Edytowano przez itachiv1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coldan

Dystrybutorem Mass Effect był ktoś inny( nie pamiętam kto jak chcesz to sb sprawdź) i inne gry EA nie pojawią się w żadnym czasopiśmie bo nie sprzedają licencji.

@Megusviant

Burnout Paradise był za grosze w humble bundle origin(miesiąc temu jakoś tak), a do tego masz jeszcze parę innych dobrych gier.

Przecież napisałem, że dystrybutor był inny (przynajmniej w Polsce). Ale czy chodzi tylko o to kto jest dystrybutorem? No i w sumie to dlaczego EA nie sprzedaje licencji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...