Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

chętnie zobaczyłbym w CDA stare gry, z którymi jest problem z dostępnością, uruchomieniem, brakiem wersji PL czy znalezieniem poradnika. tak jak kiedyś wyszedł Oddworld, tak chętnie zobaczyłbym też np. takie Arcanum (problem ze znalezieniem polskiej wersji, patcha, problemy z uruchomieniem pod Vistą i krążące w obiegu słabe wersje <Gamestar> itd.) czy Metalheart (świetny niedoceniony RPG, swojego czasu naszukałem się poradnika...) licencja to pewnie śrubki, a fajnie byłoby odświeżyć o nich pamięć. sądzę też, że CDA będąc najważniejszym polskim medium growym mogłoby objąć patronatem inicjatywy takie jak spolszczenie Kingdoms of Amalur Recogning http://www.kingdoms.ubf.pl/news.php a następnie szykować się na jego wydanie ;) brak spolszczeń tej i innych gier RPG, jak np. KOTOR to problem dla chyba każdego gracza, który nie włada angielskim, jak Gimli toporem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby sie Saints Row: The Third. Z resztą znowu będzie że licencja "kosztuje miliony" i napiszą że nigdy nie będzie w CDA 3 części Saints Rowa. I może zrobicie osobny temat ile kosztuje licencja na dystrybucję gier od różnych firm?

A po co ci to wiedzieć? nie których informacji się nie zdradza w swojej pracy nigdy o tym nie słyszałeś,a po za tym jakby mieli napisać ile kosztuje licencja na dane gry od firm to by mogli pisać np przy przeciekach, ale to jest utajnione tak jak tożsamość smugglera :D

A SR 3 pewnie się kiedyś pojawi jak kolega wyżej napisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się strasznie cieszył z takiego zestawu:

RISEN -mam straszną ochotę na coś od piranii a Risen 2 mi się ograł

TROPICO 4 - ogrywam teraz 3 i ciągnie mnie do 4

GRA O TRON RPG - jeden z ciekawszych (fabularnie ) rpg ostatnich lat grałem na konsoli u kolegi a na PC nie mogę znaleźć poza cyfrową dystrybucją

PS: Zagląda tu ktoś z redakcji ?? Czy mógłby napisać czy można czegoś takiego spodziewać się w niedalekiej przyszłości na krążku??

Edytowano przez Michapod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o jakiś supermegaprolitemaster produkcję. Fajnie byłoby gdybyście dali... (Dramatyczne bębny)... Assassin's Creed Brotherhood. Na serio byłoby genialnie :)

Mi nie chodzi o jakiś supermegaprolitemaster produkcję. Fajnie byłoby gdybyście dali... (Dramatyczne bębny)... Assassin's Creed Brotherhood. Na serio byłoby genialnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłbym się gdyby w niedalekiej przyszłości na płytce zawitał jakiś fajny indor, jak na przykład "Knights of Pen and Paper", "Don't Starve", czy "Rogue Legacy". Z tych trochę mniej prawdopodobnych wymieniłbym jeszcze "Torchlight II" i "The Incredible Adventures of Van Helsing".

A na liście niemożliwych znajdzie się parę gier typu Visual Novel z oferty SteamStore

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz już kolejny, zwracam się z uprzejmą prośbą o Metro 2033. Zwoją prośbę motywuję tym, iż nie mogę zdobyć tej gry w klasycznym boxie w polskiej wersji językowej. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby sie Saints Row: The Third. Z resztą znowu będzie że licencja "kosztuje miliony" i napiszą że nigdy nie będzie w CDA 3 części Saints Rowa. I może zrobicie osobny temat ile kosztuje licencja na dystrybucję gier od różnych firm?

A po co ci to wiedzieć? nie których informacji się nie zdradza w swojej pracy nigdy o tym nie słyszałeś,a po za tym jakby mieli napisać ile kosztuje licencja na dane gry od firm to by mogli pisać np przy przeciekach, ale to jest utajnione tak jak tożsamość smugglera biggrin_prosty.gif

A SR 3 pewnie się kiedyś pojawi jak kolega wyżej napisał.

Po co mi to wiedzieć? Bo skoro piszecie że to są "miliony" to jestem ciekaw ile to dokładnie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...