Jump to content
lunatyx

O grach na YouTube

Recommended Posts

Przecież w 99% te dzieciaki tych kluczy nie mają wogóle.

Dlatego, jak napisałem te klucze i tak "trafiają" do ich kumpla, lub nie dostaje ich nikt trollface.gif

(...)dobija mnie to nagrywanie slendera z kamerką. Przecież to jest żałosne gra nie jest straszna i te wszystkie krzyki są tak udawane że oglądać się tego nie da. I oczywscie ktoś to kiedyś nagrał i teraz już wszyscy to nagrywają.

Jak z MC - ktoś zdobył suby na Slenderze i od razu armia naśladowców chytry.gif

Sam po zostawieniu komenta pod jednym z pierwszych slenderów na polskim YT dostałem na PW, ze trzy spamerskie wiadomości typy: ja/mój kumpel nagrywa(m) slenda, zajrzysz ? Ehh...wallbash.gif

Negatyw wrócił ? Tego to już nawet bezczelnością nie można określić..

Jeszcze do znanych kanałów. Strasznie drażni mnie RockAlone2k. Jedna sprawa jego arogancja w stosunku do widzów którzy odważą się mu zwrócić na coś uwage (nie nie 'hejterząć" tylko zwrócić na coś z taktem uwagę). Od razu lecą blokady. Ale głównie chodzi mi o kompletny brak skilla w jakiej kolwiek grze. Np. kiedyś nagrywał z drugie wiedźmina 2. Nie dość ze grał na łatwym to jeszcze przez cały pierwszy odcinek (tylko ten oglądałem) nie wiedzał kompletnie nic znaków używał na chybił trafił. A BF3 i jego skillu nie wspomne. No litosci on z tego się utrzymuje to powinien chociaż reprezentować poziom typowego średniego gracza a nie niedzielniaka. Pół biedy jego znośne (zależnie od tematu) vlogi ale materiały z gier to już porażka. I to jakie pośmiewisko robi z syna. dodal np. filmik jak jego syn szuka prezentu na mikołaja. Film trwa 5 min i przez cały ten film jego dziecko biega po domu i szuka tego prezentu. Oczywiscie od razu trafił do top filmików dnia czy tygodnia a fanboje w komentarzach rozpływali się jaki to ten rock dobry dla syna i wogóle. Co ciekawe był tam komentarz "świetny filmik oby więcej takich" wtedy nie wytrzymalem i napislaem komentarz w stylu "czy to jest "świetny" filmik na kanał którego tematem są głównie ?" oczywiscie taktowanie i bez wulgaryzmów i został usiniety...

P.S Tak wiem żę trochę spamuje ale staram się rokręcić wątek i niektóre z tych tematów drażnią mnie od dawna biggrin_prosty.gif.

Edited by lunatyx
  • Upvote 5

@lunatyx - Rocka szanuję właśnie dlatego, że mimo iż graczem jest miernym ( któryś gameplay z PlanetSide'a 2 to była czysta lameriada), to potrafił przykuć do siebie 300 000 (ponad) subskrybentów swoim gadaniem.

Film z prezentem, to nie było pośmiewisko z nikogo, raczej wg mnie filmik pokazujący relację Rocka z synem, ot taka zabawa, forma integracji z widzami, ale można to różnie odbierać. Co do kasowania komentów - trochę to takie nie na poziomie, no ale widzowie i tak będą zachwyceni...

• Upvote 2

Na yt najbardziej podoba mi się kanal Ragnaroka, poprowadził moją ulubiona serię na yt z Shoguna 2. Oglądam też Rocka, Roja i tivolta. Rock lubie za jego profesjonalizm, zawsze jak odpale jego film mam gwarancje ze jest na bardzo wysokim poziomie. Subskrybuje też Grasz24 i Program OG za ich bardzo dobre videorecenzje, a no i BartkaGM - ma po prostu najlepsze recenzje tych wszystkich kaszanek

• Upvote 2

Bezkonkurencyjnie Program OG. Jedyna ich wada to dość powolne tempo pojawiania się nowych wideorecek, ale da się to przeboleć. I od niedawna mają swój program na Ipli.

No cóż ja także polecę YouTube-rów którzy już zostali w większości wymienieni czyli:

Bungo21 - zasubskrybowałem go niedawno i oglądam u niego ostatnio głównie WarZ i DayZ, ale ogólnie fajny Youtuber który mówi na temat oraz ma już długie doświadczenie na YT

BartekGMalt - chyba 3 razy obejrzałem całą jego serię Najgorsze Gry Wszechświata trollface.gif, ogólnie fajny YouTuber i podoba mi się to iż nagrywa Ivoną przez co jego filmy mają klimat, iż ocenia kaszankę tongue_prosty.gif

Wiliextreme - mogłem się pomylić w jego nicku, ale okey robi on głównie ciekawostki i bugi z gier w większości GTA, zasubowałem go od jego pierwszego filmu i żadnego nie opuszczam smile_prosty.gif.

No cóż teraz ja sam będę zaczynał moją małą karierę na YT, ale no niestety filmy nie będą najlepsze, głównie dlatego iż nagrywam darmowym Bandicam-em :<.

Ot zapomniałem o jeszcze jednym Youtuberze mianowicie:

Klocuch12/KlocuchRecenzje - przy jego filmikach naprawdę można się pośmiać, nieźle trolluje ludzi którzy na początku mu wierzyli ale każdy zrozumiał iż to troll, najbardziej podoba mi się jego seria z Hitman-a :D.

Edited by Underlife
  • Upvote 1

Jeśli lubicie oglądać recenzje najgorszych gier, to poza BartkiemGM polecę jeszcze ten kanał:

http://www.youtube.com/user/najgorszeretroshity

Facet recenzuje stare, dziadowskie gry. Nie posiada mikrofonu, ale to nie przeszkadza w oglądaniu. W życiu bym nie przypuszczał, że ktoś może zrobić takie nieudolne konwersje Sonica, czy Mario. Polecam!

HuskyStarcraft i Yegalisk Show - lubię czasami pooglądać mecze z SC

PitchBlackPL - Niesamowite budowle z Minecraft

SmoshGames - Kolejny kanał najbardziej subskrybowanej grupy na YT - Smosh. Filmy kręcone bardzo profesjonalnie i w zabawny sposób. Tworzą recenzje oraz gameplaye

Ja uwielbiam oglądać Rocka i Roja, szczególnie jak coś razem nagrywają. Wtedy jest dopiero beka :D. Jeśli wychodzi tytuł godny uwagi, to u nich na kanale się znajdzie :D.

Ciekawostka z ostatniej chwili. W programie tomasz lis na żywo przewinoł się przez chwilę temat "projektu gr@żyna" i pojawił się na moment Kawałek filmu roja gdzie się naśmiewa z pani grażyny (był to lets play z dead island).

Jeśli chodzi o polską scenę na YT to regularnie oglądam tylko tivolta i skkfa. Początkowo oglądałem Rocka i Roja, tego pierwszego przestałem śledzić jakoś sam z siebie, tego drugiego - wyrosłem z darcia się i sztucznych reakcji. Jeszcze gorsze od sztucznej reakcji jest to, jak ktoś próbuje nam wmówić, że to naturalne. Tivolta oglądam, bo lubię jego styl mówienia, rozgrywki (chociaż też zdarza mu się lamić, ale dla mnie to nie jest najważniejsze). Skkfa oglądam głównie za fajne gry, o których istnieniu wielu nie wie. Mimo, że w nie nie zagram, to jednak lubię pooglądać i poznać tytuł, przynajmniej od tej strony.

@lunatyx - jak zwykle przegapiłem całą akcję, coś o tym projekcie słyszałem, ale jak już było po wszystkim - cóż to był ten projekt gr@żyna ?!

Jestem na bieżąco na scenie YT, i tak jak patrze to u nas był tylko jeden fajny lets'player. Nie powiem kto to, bo większość się domyśli. Bo te skkfy czy inne Pingwiny to wybiły się na Minecfracie, i nadal kręcą tylko Minecrafta. Przez to nowi ludzie maja trudniej się wybić jeśli nie kręcą Minecrafta (Rojo to wyjątek jeden). Tak poza zagrajmrami można wymienić jeszcze Beczkę oraz Dema (coś o grach czasami wrzuca).

No panowie kolejna wojna yt. Tym razem jeśli to prawda mamy do czynienia z prawdziwą aferą. Już sprawa z negatywem to było ostre przegiecie a teraz... No no link

Nie no, jeśli to prawda to dzisiejszy świat jest bardziej poryty niż myślałem. Noż podobno mamy XXI wiek a na YT takie rzeczy się dzieją...

Może mi ktoś wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi? Nie jestem na bieżąco z tymi jutuberami, dlatego proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

• Upvote 1

Jeden gość powiedział ile mniej więcej się zarabia na YT. Więc osoby, które uważają się za gwiazdy + gość mający kontakty zaczęli go atakować. W tym były więzień straszy gościa nabitą bronią...ogólnie mafia i polactwo. Więc gość chce się ratować i jak to w polskiej polityce bywa ogłasza, że nie ma zamiaru popełnić samobójstwa przez powieszenie.

• Upvote 3

Kreven trochę przekornie ale prawdziwe przedstawił o co chodzi. Ogólnie jestem strasznie ciekawy ile procent z tego co mówi shogun to prawda.

• Upvote 2