Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Recommended Posts

Snipera zamierzałem nabyć w najbliższej przyszłości, a tu mam prawie darmo :]. Dwie pozostałe gry średnio mnie interesują, ale Ghost Warriora na bank przetestuję.

Blades of Time - porządny pełniak z gatunku "zagram, ale w życiu z własnej woli bym nie kupił", no i na dodatek +1 na STEAMie :3

Codename: Panzers - Cold War - nie interesują mnie gry z tej serii... Dalej!

Sniper: Ghost Warrior - zawsze chciałem zagrać ale nigdy nie mogłem się zebrać do kupna. Dla mnie wspaniale :)

Wreckage - Buhahahahhahahhahahhahahhahahahha... NIE!

• Upvote 3

Mam pytanie. Zarówno Codename Panzers: Cold War jak również Sniper:Ghost Warrior są dostępne na steam'ie. Czy numery seryjne z CDA będą kompatybilne ze steam'em żeby możnabyło je dodać do swojej bibiloteki gier?

Obie wspomniane gry bardzo trafiły w moje gusta. Oby tak dalej!

Edited by Sapiens

zaraz moment

orginał sniper ghost warrior przecież wymaga steama

czyżby nasze kochane cda załatwiło nam wersje bez steama?

S:GW nie wymagał steama (był oferowany w 2 wersjach)

a ja niestety lekko się rozczarowałem ostatnim pełniakiem - przecież rok temu rozdawano za darmo podstawkę na GMG.

W tym miesiącu DLA MNIE średnio.

• Upvote 1

Z Codename mam bardzo dobre wspomnienia, więc na pewno zagram, a do Snipera (to czasem nie jest polska gra?) przymierzam sie od jakiegos czasu. Będzie w co grać na feriach.

Edited by BluRay2012

Szykują się smakowite ferie :)

Z najnowszego numeru do ogrania Blades of Time i Sniper: Ghost Warrior + niedawno zakupione przeze mnie na Steamie Deus Ex HR i seria Orcs Must Die!

Z Codename mam bardzo dobre wspomnienia, więc na pewno zagram, a do Snipera (to czasem nie jest polska gra?) przymierzam sie od jakiegos czasu. Będzie w co grać na feriach.

Tak, Sniper jest polski, stworzony przez City Interactive. Firma ta jest kojarzona z budżetowymi FPS-ami, ale akurat Sniper się do nich nie zalicza. To rzetelna, dobrze wykonana produkcja.

• Upvote 1

Sniper: Ghost Warrior i do tego ze wszystkimi DLC? CD-Action? Znowu mnie wyręczacie w zakupach, bo od dawna planowałem sobie kupno tej pozycji, ale zawsze pojawiało się coś ważniejszego, a ten kultowy produkt od City Interactive był spychany na dalszy plan. CUDO.

Do tego jeszcze strategia (co prawda już mam, ale i tak się cieszę :trollface: ) + siekanka na Steama sprawia, że moją kasiorkę macie już w swojej kieszeni.

Podsumowując: pełne wersje zapowiadają się świetnie, a "Snajpera" trzeba będzie w końcu obadać.

Dzięki.

• Upvote 3

Bardzo świetna jak dla mnie główna wersja. Jeżeli można sobie trochę pomyśleć to można się było tego spodziewaćjezyk2.GIF . Jest to po prostu przypomnienie gry przy premierze drugiej części. Dzięki CDA za ten pełniak. brawa.gif

@UP

Powtarzając za podpisem screenowym Mac Abry (bodajże) ja najbardziej lubię snajperskie strzały kaliber 120 mm :). No i tank rush rulez. Bierzemy Egipt i dajemy nauczkę niedobremu Izraelowi :D.

Ciekawiła mnie ta gra, ale nie kupiłbym jej ^^ W zasadzie najbardziej jara mnie BoT, ale może Sniper okaże się lepszy ;]

Sniper to świetna gra. Bardzo dobrze w tym numerze CDA. Nawet jeśli Snipera mam icon_wink.gif . W Blades of Time zagram.

O ja nie mnie snajper zawsze chciałem zagrać przmierzałem go kupić a cda mnie wyręczyło na dodatek dlc, zimna wojna to samo też chciałem kupić, w moda też zagram sciagać z neta nie chciało mi się sciagać a ta ostatnia jakoś mnie nie interesuje bo pewnie nie ruszy na minimalnych Heh o pełniaki martwić się nie muszę została tylko zawartość pisma ;D

Edited by stach122

Szczerze mówiąc spodziewałem sie Sniper GW, ale i tak mnie zaskoczyliście. Bardzo pozytywnie trzeba dodać!!!

Świetny numer pod względem pełniaków ;) Dawno nie grałem w dobrego slashera, a ostatnio naszła mnie na takiego ochota. Najlepszy i tak jest Sniper - w zasadzie to było tylko kwestią czasu, kiedy pojawi się w CDA, ale nieuniknione stało się faktem. Bardzo się cieszę, bo specjalnie nie kupowałem go, bo wiedziałem, że w końcu go dacie ;)

mam pytanie czy można będzie blades of time zainstalować w orginale tylko z angielskimi napisami.? Bo voice casta znam z filmów i wiem że jest świetny w orginale za to nigdy nie wiadomo jaki jest angielski voice cast.?

mam pytanie czy można będzie blades of time zainstalować w orginale tylko z angielskimi napisami.? Bo voice casta znam z filmów i wiem że jest świetny w orginale za to nigdy nie wiadomo jaki jest angielski voice cast.?

Jest podpięty pod Steama. Gdy klikniesz prawym przyciskiem myszy na grę w bibliotece i dasz właściwości, to będzie opcja wyboru języka. Obstawiam, że się da.

@Czytelnik ja tak mam z Darksiders. Ciągle czekam i nie kupuję, ale pupa :trollface:

Jak widać tym razem dogodziliście dla większości userów. W końcu się wam udało :P

Może mi ktoś powiedzieć co jest w tych DLC do S:GW?

W jednym dwie bronie, plus dodatkowa kampania do singleplayer (3 misje), capture the flag i mapki z wyzwaniami a w drugim kilka map do multi smile_prosty.gif

Edited by dawido
  • Upvote 2