Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Recommended Posts

Ostatnio IMO troszkę za dużo tych strategii czasu rzeczywistego w CDA. Nie pogram. Czekam na ostatniego pełniaka.

Dlaczego uważacie że jest dużo RTS w ostatnim czasie? Redakcja daje takie gry które może dostać na rynku. Wiadomo typowych wysokobudżetówek nie zobaczymy są do kupienia w sklepach.

@darthmetalus

Skoro dali już jednego niskobudżetowego slashera, to nie dadzą Darksiders 1. CDA zwykle nie daje 2 gier jednego gatunku w jednym numerze.

Zimna Wojna będzie pasować do poprzednich 2 części (poniżej). Teraz dopiero widzę, że 2 część była na coverze już 55 numerów temu! Długo trzeba było czekać. I czy komuś jeszcze rozwaliło się plastikowe opakowanie DVD z pierwszą częścią Codename Panzers? Moje rozsypało się praktycznie na proszek.

Gra dostała 7, czyli trzeci pełniak powinien być minimum na 8 :). A w recenzji Pepin dał piękny screen z T54. Gracze WoT mogą sobie z botami poćwiczyć nowe modele czołgów :)

P.S. Wciskajcie +. Poprzednią reckę pobrało 81 osób a tylko są 4 plusy. Not cool.

• Upvote 16

Wszystko fajnie, tylko znowu trzeba będzie szukać jakiś spolszczeń, i innych paczy. Gdzie jak gdzie, ale akurat RTS to może powinnien otrzymać PL wersję. Ech, CDA.

@UP

Nie wiem czy akurat z CP2, ale to z THPS4 właśnie mi się rozsypało.

Edited by PrezeSS

P.S. Wciskajcie +. Poprzednią reckę pobrało 81 osób a tylko są 4 plusy. Not cool.

I tak niedługo zdejmą te głupie plusiki (mam nadzieję). Haha.

Drugi pełniak zdecydowanie nie dla mnie. Na chwilę obecną, jedynie modyfikacja ciekawa (tylko ten niemiecki język...).

• Upvote 2

@UP

I super. Jestem za. Ostatnio wszystkie zmiany w CDA są takiej sobie jakości. Ale o tym wiele razy już pisałem i nie bedę znowu trolował.

Pewnie jest w Tym RTS ie multi ;p zawsze lepiej według mnie oberwać od żywego gracza niż od AI .trollface.gif Na pewno wypróbuję.

Edited by Chromu

Ciekawe pełniaki. Codename'a nie przetestuję, bo średnio gustuję w strategiach, ale zdecydowanie dobry pełniak, spodoba się miłośnikom RTS-ów smile_prosty.gif

Edited by Dante1997

Jak na razie 50/50. Co prawda pierwszy pełniak wygląda mi podobnie do Ninja Blade więc z pewnością zagram. A drugi to nie moje klimaty.

P.S Co tak wszyscy narzekają na ten niemiecki. Jedna jedyna gra w tym języku i taki popłoch.

• Upvote 1

RTS-y bardzo lubię, więc z pewnością zagram. Teraz emocjonujące czekanie na 3 pełniaka. :P

PS Może ta gra będzie number one?

• Upvote 2

Czyli znamy już kolejna pełną wersję smile_prosty2.gif

Chyba, że to podpucha jest.Jeżeli nie- to gra idealna do czasopisma

Edited by gr22

Żadna podpucha, a Sniper: Ghost Warrior PL - Ghost podał w pierwszym poście smile_prosty.gif Bardzo, ale to bardzo dobrze - długo czekałem na ten tytuł, zwlekałem z kupnem i opłacało się poczekać smile_prosty.gif

Dzięki Wam zaoszczędziłem ponad 50 zł, bo miałem już zaopatrywać się w wersję X360 :) Umiecie zadowolić ludzi.

Edited by daveNWN

Grałem u znajomego i absolutnie mi nie pasowała. Nie zagram i tym razem. Jak dla mnie tylko ten mod i Codename są interesujące.

Sniper pod steama?

Edited by matusiak97

Teraz już sprawdziłem pierwszy post. Czyli brawa dla herosa 23. Jak widzę użytkownik ten miał dwa minusy smile_prosty2.gif. Okazało się, że to prawdziwy mistrz zagadek. Odgadł pełniak bez przecieków. Jestem pod wrażaniem smile_prosty2.gif Dawajcie mu plusy- zasłużył na to.

Snipera chętnie zagram.

Edited by gr22
  • Upvote 3