Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Recommended Posts

Odgrzewany kotlet z nowymi błędami. Nie dla mnie ta gra. Z chęcią poczekam na ostatni przeciek.

O, ta strategia wyjątkowo mi się podoba, grałem już w poprzednie części i w sumie z ciekawości spróbuję także tej. Ciekawe jakich zmian doznała seria poza settingiem... i w tym momencie już zestaw pełniaków wydaje się bardzo dobry :D

Jak przez rok nie było prawie wcale strategii, tak teraz w każdym numerze. Szkoda, bo nie lubię tego gatunku. Ale dobrze, że główna pełna wersja teoretycznie nie powinna być strategią :D

Wreszcie. Czekałem na tą grę bo zamyka kolejną serię w CDA. dave przypomnij mi w którym CDA była recenzja (bo pamiętam tylko, że to Pepin Krootki recenzował) a potem wrzucę skan.

• Upvote 1

Tym razem całkowicie nie dla mnie. Jakoś nigdy do tej serii przekonać się nie mogłem... chociaż kto wie, może zimna wojna mnie skusi, ale to i tak nie szybko.

dave przypomnij mi w którym CDA była recenzja (bo pamiętam tylko, że to Pepin Krootki recenzował) a potem wrzucę skan.

4/09 - o ile się nie mylę, a mogę się mylić ;)

Zdecydowanie nie moja bajka obie gry, także wydaje się że główny pełniak powinien trafić w mój gust.

• Upvote 1

Gra nie w moim klimacie. Jedyny plus to taki, że brat uwielbia tego typu gry. Na pewno da połowę kasy na najnowszy numer :-)

Ogólnie pełniaki na razie nie powalają- przynajmniej dla mnie.

Coś czuję, że ostatni pełniak będzie prawdziwą "bombą" (hitem). Jedno też jest pewne- gra będzie po polsku i będzie FPS-em :-)

dave przypomnij mi w którym CDA była recenzja (bo pamiętam tylko, że to Pepin Krootki recenzował) a potem wrzucę skan.

4/09 - o ile się nie mylę, a mogę się mylić wink_prosty.gif

Nie mylisz się :) Kwiecień 2009

RTS bardzo fajny, z chęcią przetestuję :) Czekamy na ostatnią grę :D

• Upvote 2

Dla mnie strzał w dziesiątkę. Lubię rtsy więc cóż mogę powiedzieć tylko ryle i aż tyle że dla tej gry z pewnością kupię ten numer. Nie mogę doczekać się następnego pełniaka zobaczę czy też sprawi że najdzie mnie ochota aby w niego zagrać. Co do poprzedniego pełniaka jedyną jego zaletą dla mnie będzie to że powiększy mi się biblioteczka gier na Steamie bo w samą grę jako że nie lubię slasherów zagram tylko wtedy gdy gdy nie będę miał żadnej gry do zaliczenia.

• Upvote 2

Już była kiedyś jedna gra z nazwą Codename.

Na razie number one to Ostrza czasu, miałem chrapkę, ale dobrze że nie kupiłem, CDA wyręcza graczy.

Edited by RedEvil
  • Upvote 1

Grą raczej się nie zainteresuję. Jeśli mam grać w RTSy to tylko s-f i fantasy ;] Zostanę przy BoT. Czekam na ostatnią grę ^^

WCIĄŻ JEST SZANSA NA DARKSIDERS! :trollface:

• Upvote 1

Guest sagitarius587

Jeszcze jakieś wyścigi i dla każdego coś miłego. Pomarzyć zawsza można.

Wyścigów nie ma ale i tak jest nieźle.

Edited by sagitarius587

Gra nie w moim klimacie. Jedyny plus to taki, że brat uwielbia tego typu gry. Na pewno da połowę kasy na najnowszy numer smile_prosty2.gif

Ogólnie pełniaki na razie nie powalają- przynajmniej dla mnie.

Coś czuję, że ostatni pełniak będzie prawdziwą "bombą" (hitem). Jedno też jest pewne- gra będzie po polsku i będzie FPS-em smile_prosty2.gif

A skąd wiesz że to FPS?

• Upvote 1