Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Bonusowo, samodzilelny mod oparty o silnik Crysis Wars czyli:

Wreckage

http://www.moddb.com...wreckage/images

A pełne wersje alfabetycznie odgadywane to:

Blades of Time (Steam)

Codename: Panzers - Cold War

Sniper: Ghost Warrior PL (Gold Edition z wszystkimi DLC na PC)

"Dziewczyna Dantego" - sam bym tego nigdy nie kupił, ale jak jest w cda, to bardzo chętnie się wyżyję po sesji :D

Wreckage - nope.

Blades of Time - :ok: Po tym jak już prawie kończę Dante's Inferno i przymierzam się do rozpoczęcia zabawy z Alicją w Krainie Czarów, kolejny slasher (tym razem na PC) to coś co bardzo mi odpowiada.

Już wyobrażam sobie tą reklamę TV - "Już jest nowy numer CD-Action, a w nim - polska premiera Blades of Time i XX oraz YY" :)

• Upvote 2

Na razie pełniak bardzo solidny.Blades of Time to idealny pełniak do czasopisma. Mało znana- chętnie się z nią zapoznam.

Bonus również bardzo dobry- z chęcią sprawdzę.

Teraz pozostaje czekać na resztę pełniaków

Edited by gr22

No, no, no...

Jeszcze nie przyzwyczaiłem się do tego alfabetycznego podawania pełniaków, no ale cóż.

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Zaskoczony jak najbardziej pozytywnie. Nareszcie CDA daje jakąś nową, wręcz premierową grę, slasher, w dodatku nie wydaną w Polsce. Jest to tytuł, którego na pewno bym się nie spodziewał, jeszcze niech chociaż jedna gra będzie wpisywać się w moje gusta, a ten numer CDA na pewno zostanie przeze mnie zakupiony.

Blades of Time? To ta gra z Ayumi, bohaterką X-Blades, która otrzymała od was ocenę rzędu 5? No to nie narzekam, że na Steam. :trollface:

PS To Wreckage było w poprzednim numerze chyba? A można zagrać "samodzielnie" czy trza coś ściągać/ mieć podstawkę itp?

Mój duszku kochany, powiedz prosze ze bez blokady regionalnej smile_prosty.gif

Skoro nie została wydana w PL to kto taką blokadę miałby nałożyć?

@UP.

Wreckange jest w 2 wersjach. Zarówno samodzielnej jak i jako mod do 1 Crysisa. Smuggler mówił, że jest to wersja standalone, więc nic nie potrzeba więcej.

Edited by PrezeSS
  • Upvote 2

Blades of Time, mi tak pasuje coś takiego, lubię slashery. Może ten nie należy do najwyższych lotów, ale zagrać można :) Zobaczymy co przyniosą kolejne 2 dni.

blades of time?znam znam,grałem w to kiedyś u kolegi na ps3,fajna przyjemna gierka

wreckage?MUST HAVE!

W X-Blades nie grałem. Gra dostała słabą ocenę w CDA. Jednak zerknę z ciekawości na Blades of Time. A Wreckage? Krótko: Zagram!

Od jakiegoś czasu mam uczulenie na grę na PC, ale BoT strasznie mnie zaintrygowało i pobieram demo ze Steama - jeśli spodoba mi się, to poświęcę cenny czas na tą produkcję smile_prosty.gif

BTW - na Wikipedii w artykule o CD-Action pojawiła się zmiana z 2013 roku dotycząca papieru. Nowy papier ma jednak masową siłę przebicia smile_prosty.gif -> http://pl.wikipedia.org/wiki/CD-Action

I jeszcze jedna ciekawostka - artykuł niejakiego atina z 2009 roku, w którym pisze o tym w co mieliśmy zagrać do 2012 roku. I jakie rezultaty? GTA V - pudło. Bioshock 3 czyli obecny Infinite - również pudło. Grid 2 oraz 7 (smile_prosty.gif) dodatków do Sims 3 to również wtopy. Co ciekawe - autor sądził, że do 2012 nie zagramy w Diablo III, a jednak wink_prosty.gif -> http://www.cdaction....my-do-2012.html

[Taki mały offtopic, ale chciałem się tym podzielić :)]

Edited by daveNWN
  • Upvote 4

O, Blades of Time, chętnie zobaczę :) Dobrze, że to nie X-Blades, bo tamtejszej bohaterki (mimo że teoretycznie to ta sama) bym nie przeżył :D

@daveNWN jest demko do tego na Steamie? To w takim razie też sobie pobiorę, dzięki za info :)

Pełniak idealnie spełniający swoją rolę - jeśli jest jako dodatek do magazynu, to zagram, może mi się spodoba :) Bo z własnej inicjatywy to bym tej gry raczej nie kupił.

• Upvote 1