Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Kolejny konkurs - pomysły

Polecane posty

Przyszedł mi na mysł jeszcze jeden pomysł: parodia samego czasopisma.

Dokument miałby kilka stron, zawierał wstępniak, jakąś zapowiedź, dwie recenzje gier, jakiś tekst o sprzęcie, stronkę AR - ogólnie działy charakterystyczne. Recenzje mogłyby być o grach rzeczywistych albo wymyślonych, podobnie sprzęt. Całość powinna być utrzymana w konwencji humorystycznej.

Worda czy writera obsługiwać potrafi każdy, nie trzeba tu wymyślnych programow do dtp, tym bardziej, że treść byłaby bardziej istotna. Materiałów graficznych jest tony na necie. W zasadzie trudność polegałaby na napisaniu tekstów z sensem i na wesoło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zagrajmy w kółko i krzyżyk :wink:

A tak poważnie to może zaprojektowanie nowej okładki CD-ACTION.

Pamiętam że kiedyś coś takiego pojawiło śię na płycie .

Taka okładka powinna byc zabawna. Chyba każdy powinien potrafic coś takiego zrobi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak smug wygląda wiadomo....

w AR był/ jest banknocik z jego podobizną...

wystarczy zeskanować i odwrócić kolory... :D

no ale cały czas nie oddzywa się potencjalny organizator konkursu....

czyżby pomysły zbyt mało orginalne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SilverBoy... Mówisz, krzyczysz i sam robisz to czego zabraniasz... A z tego co widziałem w najnowszym CDA już jest foto konkurs: "Co najciekawszego można zrobić z CDA" czy jakoś tak. Więc chyba po fakcie już, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy nie łapią tematu wiec rozwinę.

To jest konkurs Ghosta. Nie Smugglera, nie redakcji, nie wydawnictwa, ale mój.

Co oznacza, że nikogo się nie pytam o zgodę przy jego organizowaniu, nie wyciągam kasy ani nagród od wydawnictwa, nie daję do oceny innym.

To mój prywatny konkurs na który daje prywatne, albo prawie prywatne nagrody. Więc nie będzie żadnych publikacji, oficjalnych newsów na stronie, numerów SMS'a do wysyłania odpowiedzi itp.

Jeśli konkurs będzie ciekawy a wyniki fajne to być może coś się w piśmie pojawi. Ale "być może", a nie "na pewno".

Więc zapomnijcie o tym, że "niech w piśmie coś tam wydrukują".

Albo niech redakcja oceni. Jak redakcja dorzuci się do puli nagród to oceni, a jak nie ... to na drzewo. ;)

Mam nadzieję, że teraz trochę skorygujecie swoje pomysły.

Drogi panie Ghost. Skoro jest to pański konkurs, to moze powie pan, z jakiego kunkursu byłby pan zadowolony, znaczy, jakiego typu. Możliwe że po prostu za mało o panu wiemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi na mysł jeszcze jeden pomysł: parodia samego czasopisma.

Dokument miałby kilka stron, zawierał wstępniak, jakąś zapowiedź, dwie recenzje gier, jakiś tekst o sprzęcie, stronkę AR - ogólnie działy charakterystyczne. Recenzje mogłyby być o grach rzeczywistych albo wymyślonych, podobnie sprzęt. Całość powinna być utrzymana w konwencji humorystycznej.

Worda czy writera obsługiwać potrafi każdy, nie trzeba tu wymyślnych programow do dtp, tym bardziej, że treść byłaby bardziej istotna. Materiałów graficznych jest tony na necie. W zasadzie trudność polegałaby na napisaniu tekstów z sensem i na wesoło.

A czemu nie sparodiować recki czy tekstu Ghosta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo! Pan powyżej ma dobry pomysł! Sparodiować styl Ducha w recenzji jakiejś gry... oczywiście humor w granicach smaku! Bez chamskich zagrywek.

Mi się podoba:D

Staram się :P

Pomysł i mi się podoba, czekamy tylko, jak Ghost na to zareaguje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...