Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Kolejny konkurs - pomysły

Polecane posty

A moze konkurs na rozszyfrowanie co znaczy CD-ACTION :?: :D

Oczywiście nie chodzi mi o zrobienie z tej nazwy jakichś bluzgów, ale coś sensownego np. zwiazanego z grami czy też z samym czasopismem.

Mam tez inny pomysł, który polegałby na napisaniu opowiadania o ekipie CDA, która uczestniczy w jakiejś grze komputerowej. (Wpadłem na ten pomysł grając w Wormsy :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możę by tak po prostu turniej w jakąś gre zrobic?

(ankietą sprawdziło by się w co najwieksza ilość osub była by skłonna zagrać)

Jeśli zasponsorujesz wszystkim chętnym przyjazd, noclegi, wyżywienie, wynajmiesz salę, komputery, obsługę to będę mógł rozważyć ten pomysł. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby można by zrobić jakiś taki mały turniej po sieci, np. w ET, ale po pierwsze, nie ma znowu tylu forumowiczów grających w to w miarę regularnie (znowu byłby to konkurs dość "zamknięty"), a po drugie - mimo wszystko wymaga to jakiejś organizacji, zgrania, zachodu, czego Ghost najwyraźniej nie chce i ja się mu nie dziwię. Ale sam pomysł wart jest rozpatrzenia "kiedyś gdzieś" i chętnie wziąłbym w nim udział w przyszłości. Naturalnie trzeba będzie potrenować solidnie przedtem. ;]

Jak na razie nadal jestem za konkursem zaproponowanym przez Obiego, a także Pezeta - filmik wymaga nieco więcej roboty, ale nie jest to znowu takie trudne, podobnie jak primaaprilisowa przeróbka loga. Tak czy inaczej, kombinujemy dalej (a dobrych pomysłów brak...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy umie pisać, nie każdy umie rysować, nie każdy umie robić filmiki... Bla bla bla :wink: Trzeba więc zrobić konkurs, który obejmie zasięgiem wiele umiejętność, czyli będzie w nim sporo dowolności. Może i nieco w tym wolnej amerykanki, ale co tam - ja proponuję temat 'CDA za lat 100, czyli wizje przyszłości'. Wiersze, opowiadania, zdjęcia, filmiki - co kto będzie chciał lub umiał. Może być? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nieco w tym wolnej amerykanki, ale co tam - ja proponuję temat 'CDA za lat 100, czyli wizje przyszłości'. Wiersze, opowiadania, zdjęcia, filmiki - co kto będzie chciał lub umiał. Może być? :wink:

"Redaktorem naczelnym Jerzy Poprawa III, prawnuk legendarnego..." :twisted: 100 lat to chyba zbyt odległa wizja ;) Poza tym wymyślić coś ponad "200 pełnych wersji gier, 800 stron holograficznych.." - te wszystkie wizje byłyby zapewne ograniczone tym co mamy teraz, podniesionym do hipersześcianu. A jako przykład, niech posłuży ten tekst, z roku 1999 (wciąż mam go na dysku - sic!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby można by zrobić jakiś taki mały turniej po sieci, np. w ET, ale po pierwsze, nie ma znowu tylu forumowiczów grających w to w miarę regularnie (znowu byłby to konkurs dość "zamknięty"), a po drugie - mimo wszystko wymaga to jakiejś organizacji, zgrania, zachodu, czego Ghost najwyraźniej nie chce i ja się mu nie dziwię.

Nie to, że nie chce. W końcu serwer ET redakcji CDA stał dosyć długo i był chętnie odwiedzany.

Ale z paru względów byłby to stronniczy konkurs.

1. Nie każdy gra w ET (tu można wstawić jakiś inny tytuł).

2. Nie każdy ma dobry komputer i łącze i mogłoby się okazać, że wygra nie ten kto jest dobry, ale ten kto ma mniejszy ping i lagi.

3. Gry są różne i osoba dobra w FPS'ach, będzie słabsza w sieciowym RTSie czy ścigałce, więc ciężko wybrać coś uniwersalnego. (Chyba, że turniej w szachy lub warcaby).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Redaktorem naczelnym Jerzy Poprawa III, prawnuk legendarnego..." :twisted: 100 lat to chyba zbyt odległa wizja ;) Poza tym wymyślić coś ponad "200 pełnych wersji gier, 800 stron holograficznych.." - te wszystkie wizje byłyby zapewne ograniczone tym co mamy teraz, podniesionym do hipersześcianu. A jako przykład, niech posłuży ten tekst, z roku 1999 (wciąż mam go na dysku - sic!).

Wbrew pozorom nie jest to aż taka wada - łatwiej będzie wyróżnić i wybrać te oryginalne pomysły. Temat jest łatwy na 'byle co', ale żeby coś ciekawego i nowego stworzyć trzeba już by było mieć jaką ideę. Poza tym w każdym niemalże konkursie zawsze będzie tak, że spora część prac będzie robiona na jedno kopyto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o człowieka, tylko o sytuację :evil:

I co? Ludzie będą sie chwalić jacy to głupi są? A nagrodę zgarnie największy kretyn?

Chyba nie przemyślałeś tej idei.

Za to już jest przyznawana nagroda. Darwina :wink:

Mam jeszcze jeden pomysł : "Opisz Smugglera" - byłby to konkurs w którym trzebaby było sporządzić coś w stylu charakterystki Smugglera według własnych odczuć , mogłaby być z jajem , fantasy etc. (nie taki Smuggler straszny jakim go malują ;D). Myślę, że zjawiłoby się w redakcji kilka ciekawych tekstów dotyczących Pana Es. Co wy na to? Pozdrawiam

Coś mi się zdaje, Smugg, że ktoś zrobi Ci portret psychologiczny, zgarnie nagrodę za trafność i będziesz miał posprzątane.

Koniec aury tajemniczego kontrabandziarza :twisted:

A może konkurs na kwietniowe a'la prima - logo DVD-A?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o człowieka, tylko o sytuację :evil:

I co? Ludzie będą sie chwalić jacy to głupi są? A nagrodę zgarnie największy kretyn?

Chyba nie przemyślałeś tej idei.

Za to już jest przyznawana nagroda. Darwina :wink:

Mam jeszcze jeden pomysł : "Opisz Smugglera" - byłby to konkurs w którym trzebaby było sporządzić coś w stylu charakterystki Smugglera według własnych odczuć , mogłaby być z jajem , fantasy etc. (nie taki Smuggler straszny jakim go malują ;D). Myślę, że zjawiłoby się w redakcji kilka ciekawych tekstów dotyczących Pana Es. Co wy na to? Pozdrawiam

Coś mi się zdaje, Smugg, że ktoś zrobi Ci portret psychologiczny, zgarnie nagrodę za trafność i będziesz miał posprzątane.

Koniec aury tajemniczego kontrabandziarza :twisted:

A może konkurs na kwietniowe a'la prima - logo DVD-A?

Twój pomysł jest OK, ale jak już było powiedziane nie każdy zna się na grafice itp. A co do twojego komentarza dot. mojego postu , to właśnie o coś takiego mi chodziło ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł? Hmm... Może absolutnie nie jest to związane z konkursem,ale mi się marzy teleturniej z grami.Tzn.był to by zwykły teleturniej , w których pytania of course byłby związane z grami np"Kto był dystrybutorem gry RTCW w Polsce?" albo "Kiedy powstał Epic Games?''Można by było go oglądać np. na YouTube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz można by było zamówić salę (jak co dysponuje obszerną stodołą :D ),przyjmowalibyśmy zgłoszenia od internautów e-mailem,nagrody były by to jeszcze gorące płytki "od pirata" :D ,nagranie skończone,teleturniej wystwiony na YOUTube,póżniej telefony od TVP,Polsatu i Tvn-u w sprawie zakupu praw2 do teleturnieju za grubą mamonę.ach...pomarzyć zawsze można :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł jest OK, ale jak już było powiedziane nie każdy zna się na grafice itp.

Hm... nie wiedziałem, że cyfrowa robota jest już jedynym dostępnym środkiem ekspresji graficznej... bez jaj, chyba jeszcze wiecie, jak wygląda ołówek... kredka.. gumka? A potem w kopertę i sru via Poczta Polska.

Tudzież na skaner i mailować, kto w Boga wieży.

A z drugiem strony... takie tłumaczenie powinno teoretycznie położyć kres wszystkim konkursom bez wyjątku... Bo: nie każdy jest dobry z Tego, to konkursu o Tym nie będzie. A i nie każdy z Tamtego, więc o Tamtym też nie będzie. I tak do upojenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...