Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Kolejny konkurs - pomysły

Polecane posty

Nazbierałem znowu troszkę gierek i poszukuję pomysłu na kolejny konkurs.

Na początek na zaostrzenie apetytu podam co mam:

1. Star Wolves 2

2. SpellForce 2 - Czas Mrocznych Wojen (Platynowa kolekcja)

3. SpellForce 2 - Władca Smoków

4. Ratatuj

5. Football Manager 2008

6. Empire Earth III

7. Unreal Tournament III

8. Wiedźmin - wersja kolekcjonerska (bez koszulki)

Jest szansa, że do chwili gdy pojawi się rozwiązanie konkursu coś jeszcze dojdzie.

I doszło. :)

9. Juiced 2

10. Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy

11. Race 07

12. Enemy Territory: Quake Wars

13. Scarface: Człowiek z blizną

A póki co przydałby mi się jakiś pomysł na konkurs. Czego oczekuję od takiego konkursu:

1. Powinien w jakiś sposób być związany z CD-Action.

2. Powinien być tak pomyślany aby mogło wziąć w nim jak najwięcej osób.

3. Nie może być zbyt czasochłonny, ale nie zaszkodziłoby aby wymagał trochę inwencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurczę, panowie, nie można mówić, że ten konkurs "be", bo nie wszyscy umieją rysować, a tamten też "be", bo nie wszyscy umieją pisać. Przecież jeśli to jest konkurs i jeśli są gierki do wygrania, to dziwnym nie jest, że coś trzeba umieć zrobić/wykonać, poświęcić na daną pracę trochę czasu i wysiłku, żeby zgarnąć nagrodę. Tylko co można wymyślić poza rysowaniem/pisaniem, hmm...?

Może konkurs na najciekawszy konkurs? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie poprosić lud o przysyłanie czegoś ciekawego związanego z CDA? Pewno wyjdzie bajzel, ale a nuż coś ciekawego przyjdzie? :D

Pomysł fajny ale bardzo ciężki do oceny. Bo co to oznacza "coś ciekawego"? Dla ciebie to może być coś innego i dla mnie coś innego. Bardzo ciężko byłoby wypracować kryteria oceniania. A poza tym w tej kategorii można by wysłać pół śmietnika spod bloku wymyślając jakąś argumentację dlaczego jest to ciekawe i jak jest związane z CDA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o absolutna dowolnosc. Jak ktos ma dobry pomysl na ciekawa recenzje to moze i recenzowac Tetrisa. Liczy sie tekst.

Jak ktoś uważa, że dobrze pisze to zawsze może podesłac teksty w nieustającym konkursie na współpracownika. :)

Po za tym konkurs na reckę to domena Qnika.

Oczekuję na inne pomysły konkursowe.

Opowieść o jednym dniu z życia redakcji może być ciekawym pomysłem, a jak będzie odpowiednio humorystyczna to może trafić na łamy kwietniowego CDA. Pomyślę nad tym i być może będzie to dodatkowy konkurs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że dawno dawno temu, w czasopiśmie był konkurs, w którym czytelnicy przysyłali zdjęcia, na których pozowali jako postacie z gier. Od tamtego konkursu wiele czasu minęło, wiele gier powstało, więc jest w czym wybierać. Może warto reaktywować pomysł?

Inny pomysł to projekt okładki dla czasopisma. Mam niejasne wrażenie, że już gdzieś to było, ale może się mylę. Materiałów na necie pełno, gimp jest freeware'owy, triale PSP czy PS3 są, więc tu nie ma problemu.

Nie wiem, czy to by przeszło, ale może zwycięską okładkę, jeśli prezentowałaby odpowiedni poziom, dałoby się wykorzystać zgodnie z jej przeznaczeniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A co powiecie na konkurs filmowej reklamówki CD-Action? Oczywiście nie z aspiracjami na puszczenie w telewizji, ale bardziej internetowo. Programy do składania filmików są darmowe, legalni użytkownicy Windowsa mają nawet Windows Movie Maker, wrzucanie filmików na YouTube czy też inny Metacafe jest banalne a cała operacja wymaga pomysłu, inwencji i z 2-3 godzin wolnego czasu. Co Ty na to Ghost?

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    A co powiecie na konkurs filmowej reklamówki CD-Action? Oczywiście nie z aspiracjami na puszczenie w telewizji' date=' ale bardziej internetowo. Programy do składania filmików są darmowe, legalni użytkownicy Windowsa mają nawet Windows Movie Maker, wrzucanie filmików na YouTube czy też inny Metacafe jest banalne a cała operacja wymaga pomysłu, inwencji i z 2-3 godzin wolnego czasu. Co Ty na to Ghost?Bzz bzz[list']
    Oraz kamery. I on ten szczegół rozbije się większość forumowiczów.
    Nie mówiąc, że zrobienie filmiku i montaż to zdecydowanie więcej niż 2-3 godziny. Dla osoby nie obeznanej z technologią to dużo więcej (kodowanie, bitrate, ścieżki audio, napisy, itp.).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze w związku z tym, ze zbliża sie 150 CDA ułożylibyśmy pytania zwiazane z naszym kochanym czasopismem :?: :D

Wiecie o co chodzi, np.: w jakim numerze pojawiła się recenzja kogoś tam? Gdzie była pierwsza siedziba CDA? itp.

Podoba się :?: :wink:

CDA wychodzi od prawie 12 lat. Niektórzy, a w zasadzie większość jest czytelnikami krócej. Co z nimi? Mają wróżyć odpowiedzi z fusów?

Być może powstanie konkurs dla tzw. wiernych czytelników ale to nie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...