Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hackind

Ralph Demolka/Wreck-It Ralph(2012)

Polecane posty

Hołd dla gierserduszka2.gif

Nie oglądałem jeszcze filmu,a będę.

ps:Plakat:

7514803.2.jpg

I opis:

Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę, która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że istnieje coś znacznie cenniejszego niż wszystkie nagrody świata: prawdziwa przyjaźń.

I strona:

http://www.disney.pl/ralph-demolka/

Tam są trzy gry z filmu:Felix Zaradzisz,Mistrz Cukiernicy i Ku polu Chwały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No= osobiście jestem straaaasznie napalony na ten film, ale wolałbym posłuchać opinii osób które nie dość, ze widziały ten film, to równocześnie tych osób, które widziały "Meridę waleczną". Mam taki mały osobisty wymóg, ponieważ JA osobiście filmem "Brave" się rozczarowałem i bardziej ceniłbym opinie osób podzielających moje zdanie o niedawnym tworze Pixara :S

EDIT: trochę się z tym męczyłem, ale ostatecznie na seans do Heliosa się udałem... I powiem tak: film polecam, bo nie uważam kasy za zmarnowaną. Ale mnie osobiście film nie powalił na kolana i nie mam jakiejś ochoty określania go mianem wybitnego, czy bardzo dobrego. IMO dobry, solidny film, ale nie żadna perełka. Przynajmniej nie odczuwam zawodu jak po "Meridzie Walecznej".

Musze tylko teraz obejrzeć wersję angielską, ponieważ co jak co, ale mam małe zastrzeżenie co do "naszej" wersji :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świetne dzieło, a tylko jedna odpowiedź? Nie da się ukryć że za młody jestem żeby pamiętać czasy gry na automatach. Ale poniekąd teksty w CDA dały mi trochę na to pogląd i z takim "bagażem wiedzy" seans "Ralpha Demolki" to świetna animowana przygoda, z masą odniesień do gier, stylizowaną animacją (te piksele) i jak zwykle bardzo udanym polskim dubbingiem. Choć szczerze mówiąc Lubaszenko w roli Ralpha wypadł dla mnie tak sobie, to już Olszówka jako Sierżant Rurecka, a przede wszystkim Fraszyńska jako Wandelopa von Cuks odwalają kawał bardzo dobrej roboty.

Plus za kreatywność w tworzeniu świata. Kiedy Ralph pojawia się w tym cukierkowym świecie widać jaką gamą pomysłów mieli twórcy. Wykorzystali to w najlepszy możliwy sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Disney w końcu poszedł po rozum do głowy i zrobił porządną animację. Gracze dopatrzą się w nim wielu smaczków. W salonie, oprócz wymyślonych gier, znajdują się również prawdziwe - PAC-MAN czy Sonic. Natomiast gra

Ku polu chwały (w orginale Hero's Duty)

to tak naprawdę Mass Effect :D. Widać, jak wieloma pomysłami dysponowali twórcy. W pamięci utkwił mi jeden dialog:

- Losowa kontrola podróżnych. Proszę czekać.

- Jaka losowa kontrola? Zawsze mnie spisujecie

- Niech nie marudzi. Postać?

- Lara Croft!

- Postać?

- Ralph Demolka

- Skąd przybywa?

- Z PAC-MANA

- Przewozi jakieś.owoce?

- Ależ skąd

- Jakieś specjalne deklaracje?

- A kocham cię

- Bardzo śmieszne. Może iść

Dubbing stoi na wysokim poziomie. Głos Olafa Lubaszenko świetnie pasuje do głównego bohatera. Ocena filmu: 8,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zastój w tym temacie. Dziwi mnie to, bo Ralpha naprawdę warto obejrzeć, nie tylko ze względu na to, że nasza chodząca Demolka jest wypełniona przeróżnymi smaczkami ze świata gier. Film jest genialny i dawno tak dobrze nie bawiłam się podczas oglądania animowanej produkcji. Oryginalne wykonanie i mnóstwo ciekawych pomysłów, które autorzy wtłoczyli do gry tworzą nam z tego kawał dobrej rozrywki. Widziałam tylko wersję dubbingowaną, ale to ani trochę nie umniejsza radochy, jaką miałam podczas oglądania. Zdecydowanie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiero wczoraj obejrzałem ten film, ale przyznać trzeba, że Disney się postarał. Bardzo dobra animacja, okraszona świetnym humorem i smaczkami z gier, a do tego jest dobra zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Początek był całkiem fajny i jak dla mnie w tym momencie była to produkcja na 9/10, ale potem troszeczkę film stracił na akcji. Nie zmienia to jednak faktu, że wystawiam całkiem zasłużone 8/10 i przerywam wreszcie passę wystawiania niskich ocen na Filmwebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralph Demolka to jedna z najlepszych, najciekawszych i najzabawniejszych animacji, jakie w życiu miałem okazję oglądać. Od strony technicznej prezentuje się świetnie. Jest dopracowana, kolorowa i płynna, a różnorodne lokacje prezentują się genialnie. Nie mam pojęcia, kto to wymyślał, ale na mnie zrobił ogromne wrażenie. Muzyka również jest doskonała. Od nieco klasycznych, przypominających muzykę ze starych gier, nut, aż po równie przyjemne utwory zdecydowanie bliższe naszym czasom.

Film bawi już od pierwszych chwil (Anonimowi Antybohaterowie :D) i utrzymuje poziom humoru aż do końca. Ralph nie jest filmem z typu "tak głupi, że aż świetny", a rzeczywiście zabawnym. Urzekają również liczne odniesienia do gier. Jest ich tak dużo, że każdy fan elektronicznej rozrywki (a za takiego się uważam) będzie wprost wniebowzięty.

Fabularnie również jest bardzo dobrze. Historia jest pomysłowa, ciekawa i zaskakująca. Dialogi są wyśmienite, a postacie różnorodne i ciekawe (moim hitem zostaje usterka! ^^).

Jeśli mógłbym się do czegoś przyczepić to jedynie do zakończenia. IMO nieco zbyt "happy". Biorąc jednak pod uwagę gatunek powyższej produkcji, jestem jej to w stanie częściowo wybaczyć.

Dla mnie Ralph był doskonałą rozrywką i zalecałbym seans tegoż każdemu fanowi gier. Bardzo mocne 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...