Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomox1140

Który Ipad ?

Polecane posty

Witam !

Ostatnio naszła mnie myśl, że poza Ps3, komputerem, no i psp którego nie używam potrzebowałbym czegoś przenośnego, tabletu jakiegoś, pierwsza myśl natkneła mnie na sławnego Ipada. W tablecie chciałbym saby był on wmiare płynny, miał piękny ekran, no i nie grzeszył wysoką ceną typ 2800-3000 zł , tabletu bd używał do ogladania filmow, gierek muzyki, robienia od czasu zdj. Jest wersja WIFI i 3/4G Nie mam orientacji w tym więc prosiłym o wytłumaczenie. Również rozumieme, że jeśli chce Ipad'a z lepszym ekranem i większąppłynnością to musze myśleć pomiędzyIpad 3 / Ipad 4, Ceny max. narazie nie mam, chciałym poznać waszą opinie o różnicach , i któy były mi najbardziej przydatny.

Z góry dziękuje za pomoc ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPad z pięknym ekranem zaczyna się od ok. 2100 zł nowe. Mówie tu o iPadzie 3 + 4g ( bo jeśli chcesz coś przenośnego to 3/4g wymagane chyba, że będziesz nosił telefon jak router, albo coś w ten deseń ). Potem to koszt ok. 2500 za 4 + 4g, który ma chyba przede wszystkim mocniejszy procek. Jeśli chcesz coś kupować od apple poczekaj do marca-czerwca. Najprawdopodobniej pojawią sie nowe iPhone'y oraz iPady, może iPad mini z Retiną oraz iPad 5. Spadnie również cena poprzednich generacji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm,a z 3G wszystko łączy sięautomatycznie ?

To co i czy bedzie Ci sie łączyć bedziesz mogl sobie ustawić. 3G umożliwia Ci przeglądanie internetu, pogody, dostawanie maili itd. poza zasięgiem sieci wifi.

Oczywiscie oprocz kupienia ipada z 4g musisz ( znaczy mozesz, ale jesli nie kupisz to niepotrzebnie to 4g brales ;) )kupić sobie pakiet internetu i jakiegoś operatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ipad 2 z 3g? co o tym sądzicie?

To dalej świetny tablet, ale IMO jeśli nosi się z zamiarem go kupienia, to powinno się wstrzymać do września/października. Apple najprawdopodobniej pokaże iPada 5 oraz iPada mini z Retiną i nie wiadomo jak się potoczą losy " dwójki ", inna też sprawa, że poprzednie generacje już z Retiną potanieją i nawet jeśli nie nowe, to będzie być może można dostać taki sprzęcik za mniejszą kasę niż teraz " dwójka ".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...