Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ichitsusakurami

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - wyłączenie się komputera

Polecane posty

Witajcie, mam problem związany z Assault on Dark Athena dołączonym do najnowszego CDA. Mianowicie pogram jakiś czas, zazwyczaj jest to 15-20 minut i komputer sam się wyłącza, jakby ktoś odciął zasilanie. Co ciekawe, sama gra czy nawet system nie dają po sobie znać, że coś może być nie tak. Gra nie zapisuje ustawień grafiki (muszę za każdym włączeniem jej ją zmieniać), jednakże checkpointy są zapisywane.

Co ciekawe, grałem w Escape from Butcher Bay dobrych parę lat temu na znacznie gorszym sprzęcie, jednak nie miałem takich akcji. Zapewne wina leży po stronie samej gry, lecz pewny do końca nie jestem.

Moja specyfikacja:

Windows 7 64

AMD Athlon II X4 630 2.8 GHZ

4 GB ramu

Radeon HD 4850 (czy jakoś tak, nie mam przy sobie pełnej specyfikacji, a pamiętam że jest z rodziny 4xxx)

Dodam, że żadnych innych problemów (z instalacją czy uruchomieniem) nie miałem, sterowniki Tages uaktualnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj markę i model zasilacza, sprawdź temperatury w spoczynku i pod obciążeniem (np. pograj w coś chwilę) za pomocą HWMonitora. Czy wiatraki np. na karcie graficznej czy procesorze zaczynają głośniej szumieć, kable od zasilacza są pociemniałe lub pachną spalenizną?

Bo cała sprawa pachnie słabym zasilaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, grałem w Escape from Butcher Bay dobrych parę lat temu na znacznie gorszym sprzęcie, jednak nie miałem takich akcji. Zapewne wina leży po stronie samej gry, lecz pewny do końca nie jestem.

Tutaj dodałbym, że zapewne grałeś w starszą wersję. W CD-Action znajduje się wersja odświeżona, z lepszą grafiką, a co za tym idzie, większymi wymaganiami. Może to tłumaczyć kłopoty z grą niedostatkami komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...