Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patriqo

Rozwiązany: Return to Castle Wolfenstein - wolfsp.exe przestał działać...

Polecane posty

Witam! Po formacie postanowiłem zainstalować sobie Return to Castle Wolfenstein na Windows 7. Uruchamiam grę, i po rozpoczęciu nowej gry, przed pierwszą cutscenką gra się wyłącza i wyskakuje komunikat że wolfsp.exe przestał działać (czasami cutscenka się odpala, i gra się wyłącza po niej). Dużo czasu spędziłem na przeszukiwaniu for internetowych by znaleźć jakąś solucję, niestety, jak to na mnie przystało, wszystkie rozwiązania jakie znalazłem i działają innym - u mnie oczywiście nie działają. Próbowałem zmieniać w Panelu nVidia opcję Limit Rozszerzeń na Wł - nic nie daje. Nic nie pomogła instalacja starszych sterowników i ustawianie opcji w nHancerze, czy patch z niemieckiej strony który powinien pomóc. Nic nie dają ustawienia zgodności czy uruchamianie jako Administrator, normalnie nic. Dodam, że gra jest zaktualizowana, i działała bezproblemowo przed formatem - również na Windows 7. Nie mam już cierpliwości do tej gry... błagam, pomóżcie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ponieważ silnik QIII jest mocno powiązany z DOSem...

Znalazłem coś takiego:

Czasem trzeba przekopiować z folderu z grą te pliki openglv3.dll, openglv5.dll do system32

W pliku autoexec.cfg trzeba dopisać

set devdll 1

set r_glIgnoreWicked3D "1"

set r_mode "-1"

set r_customheight "768"

set r_customwidth "1024"

set r_allowsoftwaregl "1"

Ustawianie trybu zgodności nie pomaga

Gra nie jest niby kompatybilna z 7 wg Microsoft, ale działa po zastosowaniu powyższego

P.S. Nie wiem dlaczego powyższy tekst jest ledwo widoczny, coś nie tak jest chyba z forum...

To nie jest trudne do naprawienia. :P Done - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...