Skocz do zawartości
szymon1944

Najbardziej klimatyczne gry

Polecane posty

Oczywiście jest dużo bardzo dobrych gier ale mocny klimat to inna sprawa, trudniejsza do uchwycenia i nawet świetny tytuł może nie mieć go na wysokim poziomie. Moim zdaniem niesamowity klimat ma Gothic 2. Jest coś w tej grze niesamowitego. "Trójka", mimo, że bardzo mi się podobała i spędziłem przy niej mnóstwo godzin, nie miała już tego. Również bardzo podobał mi się klimat Fable: The Lost Chapters. Niesamowite było to jak łączył bajkowość z mrokiem (jeśli zdecydowało się grać jako zły). Szkoda, że "trójka" (gram tylko na PC więc ominęła mnie druga część) nie miała już tego czegoś. Wspomnę jeszcze o trylogii Prince of Persia (Piaski czasu, Dusza wojownika i Dwa trony). Piękna, baśniowa opowieść również przesycona mrokiem i ciężkimi próbami przed którymi stawał książę. Brakuje mi obecnie bardzo tej serii. Nie eksperymentów z uniwersum jak wersja z 2008 roku (nie była zła ale to nie to) tylko pełnoprawnej odsłony. Choćby zremasterowaną trylogię kupiłbym w ciemno. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homeworld 1 i 2

1. Dźwięk w kosmosie nie cisza a głębia przestrzeni.

2. Fabuła oszczędna i poszarpana na kawałki - wiele niedomówień.

3. Każda misja niewiele znaczy dla wątku - post apokalipsa - szukanie znaczenia.

4. Grafika ukazująca kosmos a dokładnie jego pustą przestrzeń.

5. Strategia w czasie rzeczywistym - wolna i zarządzanie jak w grach turowych na mapie taktycznej.

6. Grawitacja i ociężałość statków oraz przestrzeń 3D.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...