Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil-master

Team Fortress 2

Polecane posty

Ja gram w Team Fortress 2 :)moją ulubioną postacią jest Pyro...

Jak to jakieś polaki powiedziały z którymi kiedyś grałem "pyro to ,k***a, najbardziej noskillowa klasa w grze :-P" niby nie do końca ale mogliby coś zrobić z długością palenia się postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick w grze oznaczony jest jako Ymir1906

Znaleźć mnie można głównie na lumberyardzie pipeline'nie i czasem na hydro. Postać Snipera, bo skradającego się za Twymi plecami Spy'a raczej nie zobaczysz ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram często na stajnie ogarów. Z kumplem najczęściej. Server prawie ciągle full, ale przynajmniej Polacy grają. Z chęcią bym z kimś zagrał. Może się spotkamy ;D Mój nick: Alexander, nick kumpla: piciusaronius. Jakby mnie nie było to go o mnie spytajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pogrywam w TF2, tzn. muszę czekać do czwartku na nowy sprzęt, bo stary za przeproszeniem, zaczął się pieprzyć.. >.<

Gram na strefie Neo, Stajni Ogarów oraz (głównie) na Max-PLay'u.

Nick: Ray | Mmmmhhhmyy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no bo pyro to jest no-skillowa klasa. Latasz i podpalasz kogo wejdzie. Tu nawet celowac nie trzeba -.-.

Ja na pl_badwater mam taka wyczepistą kampe i tam snajperem siedze i grzmoce wroga :P Moj rekord tam to 47 headshotow bez deda. ;)

A takto lubie jestes grac soldierem bo fajnie sie po mapce lata....ale moją ulubiona klasą jest i tak Spy. uwielbiam nim wkur*** energinerow :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no bo pyro to jest no-skillowa klasa. Latasz i podpalasz kogo wejdzie. Tu nawet celowac nie trzeba -.-.

Ja na pl_badwater mam taka wyczepistą kampe i tam snajperem siedze i grzmoce wroga :P Moj rekord tam to 47 headshotow bez deda. ;)

A takto lubie jestes grac soldierem bo fajnie sie po mapce lata....ale moją ulubiona klasą jest i tak Spy. uwielbiam nim wkur*** energinerow :D

co do pyro to masz racje tak same jest z heavy a ja tez chodze soldierem a czasem scoutem i snajperem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...