Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ryfterek

The Orange Box

Polecane posty

Ja mam takie problemy:

-Hl2 - napisy AMUNICJA, KOMBINEZON, ZDROWIE są po polsku, nazwy broni po ang. i napisy (dialogi) tez po angielsku, a gdy zaladuje bronie do portalu (kod: impulse 101), to ich nazwy sa po pol. ocb?

Masz orange box? Bo to tak jest, a w epizodzie 1 masz tylko jedno zdanie po polsku. Dopiero oepisode 2 jest w calosci po PL :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w HL2: Episode One wogóle nie mam napisów do dialogów. Tylko to jedne początkowe zdanie. Tak, wiem, że będą po angielsku ale wolę czytać niż tłumaczyć ze słuchu. Obojętnie co wezmę; Napisy zamknięte lub tylko dialogi i tak nic nie ma ;(

PS Ale odkopałem temat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z HL2 (Orange Box). Tyloko się nie śmia:)

Ustawiłem rozdzielczośc na 1600x1200 i jak ostatni debil nacisnąłem ok. Mój monitor nie wyrabia i pisze że jest poza zasięgiem pracy. Da sie rozdzielczoś zmieni jakoś w plikach, bez wchodzenia do gry? Grzebałem chwilę w CFG ale nic nie znalazłem. Da się to jakoś łopatologicznie zmieni czy muszę przeinstalowac całego Boxa?

EDIT:

Problem rozwiązany. Ale pojawił się inny.

Chodzi o EP1. Moment w którym zabijam wielkiego robala i wchodzę do jakiegoś domu. Za każdytm razem grafika zaczyna szaleć. Latarka nie działa, tekstury znikają, tek,stury oświetlone latarką wygl;ądają jak biały szum z TV...

Komp:

AMD Phenom Triple COre 2.11GHz

Radeon HD 3650

3,5 GB RAM.

Win XP HE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w HL2: Episode One wogóle nie mam napisów do dialogów. Tylko to jedne początkowe zdanie. Tak, wiem, że będą po angielsku ale wolę czytać niż tłumaczyć ze słuchu. Obojętnie co wezmę; Napisy zamknięte lub tylko dialogi i tak nic nie ma ;(

PS Ale odkopałem temat :P

Te dialogi to chyba nikomu nie działają więc nie ma nic dziwnego że u ciebie też

Wiem, ze odpowiadam na starocie, ale co tam. Sam mialem ten sam problem, wiec wrzuce tu moje rozwiazanie. Aby uzyskac napisy (ang, pl nie ma) w HL2:E1, nalezy wybrac w ustawieniach Steam jezyk aplikacji jako Angielski. Steam jak i gry beda wtedy calkowicie po ang (jakby to mialo znaczenie, to tlumaczenie pl i tak mozna bylo psu o bude potluc, przynajmniej do HF2 i E1, Portal w miare trzymal poziom), i wlaczenie subtitles dziala. Zawsze mozna sobie ustawic opcje po polsku, a dopiero pozniej zmienic jezyk na ang.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...