Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

No tak Argaris. Tego można było się spodziewać. Tak poza tym, Cerberus czyni działania, które wykraczają poza modderską możliwość : ) I poza czyimkolwiek ciekawskim wzrokiem

Co do drużyny. Shepard lubiał często wychodzić z Garrusem i Tali. Moje pluskwy na Normandii podpowiedziały mi ze z Tali łączyło go coś więcej...

Poza tym lubił starą ekipę, ekipe z którą pokonał Suwerena. Nie dziwię mu się. Zawsze miał jakiś sentyment...chocby do wyglądu swojej kajuty kapitańskiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się nadal nie mogę doczekać tego DLC z Hammerem no i wtedy też ściągne nową broń i kampanie wczytam od nowa tą z 1 części albo z 2 jeszcze nie wiem :) Illusive Man. Zmień swój avatar proszę tamten tak fajnie pasował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zostanę przy Legionie i Garrusie. Legion fajnie się kłóci z radą cytadeli xD Właśnie ta cała rada to banda idiotów. Prawie rozwalili wszystkich (znaczy Suweren) a oni nadal uważają, że to Gethy. Jak by zdanie jednego z "dobrych" Gethów ich nie obchodziło. Bez Jaj każdy statek, każdej rasy jest podobny do siebie. Suweren miał jedynie macki z przodu podobne, ale on nimi strzelał. A w dodatku jak Gethy mogłyby stworzyć tak trwały statek, który zniósłby taki ostrzał, staranował statki, oraz zniszczył większość floty Cytadeli i ludzi. Od kogo Gethy miałyby dostać taką technologie?? Od Sarena?? Ich tekst z "Perswazją" Sarena też jest super. Nakłonić syntetyków, strzelających do wszystkiego co się rusza, aby mu pomogli i zbudowali gigantycznego pancernika. (W końcu według rady istnieją tylko "złe" Gethy). A jednak istnieją też takie, które toczą bój jedynie z Quarianami. A z tego co wiemy od Legiona

chcieliby się pogodzić

. Znaczy "Osiągnąć Konsensus". Ja jak słyszę teksty rady to po prostu nie mogę się powstrzymać, żeby wcisnąć dialog od Egoisty (tak zresztą robię) "Możecie sobie tą propozycje wsadzić w d***" xD Niezłe, przynajmniej można z kimś ostro pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zauważyliście coś bezsensu ? Przy Wejściu na okręgi do Cytadeli heh...... Jeste kontrola SOC heh.... no nie ? hehe...... Oni pilnują by tam Geth nie wszedł a ja tam z Legionem biegam po okręgach hhehhehahahaha...........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje w ME3 rola Cerberusa. Na końcu ''dwójki'' zniszczyłem stację Zbieraczy a Człowiek Iluzja bardzo chciał ją zostawić i pozyskać z niej informację. Ja mu nigdy nie ufałem. Możliwe że te informacje chciał wykorzystać do własnych celów.

Suweren miał jedynie macki z przodu podobne, ale on nimi strzelał. A w dodatku jak Gethy mogłyby stworzyć tak trwały statek, który zniósłby taki ostrzał, staranował statki, oraz zniszczył większość floty Cytadeli i ludzi. Od kogo Gethy miałyby dostać taką technologie?? Od Sarena?? Ich tekst z "Perswazją" Sarena

A czy Suweren był Żniwiarzem? To mało prawdopodobne. Bo dlaczego tylko on się pojawił? Jak mieli pojawić się Żniwiarze to wszyscy a nie jeden. Nie jestem jednak tego pewien. Jak widzieliście na końcowym filmiku lecą setki takich jak Suweren. Więc czy to mogli być Żniwiarze? Z tego co wiem to Żniwiarze mogli powrócić tylko przez przekaźnik w Cytadeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używajcie opcji Spoiler

@ Ainur

Chyba nie grałeś w ME1 bo tam się Suweren przyznaje że jest żniwairzem i dokładnie zostało powiedziane dla czego jest sam.

@ dragonrider01

Nie prawda nie dla tego go zostawiali radzę jeszcze raz przejść grę tym razem uważnie.

Edytowano przez S4nch3z
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Suweren był Żniwiarzem? To mało prawdopodobne. Bo dlaczego tylko on się pojawił? Jak mieli pojawić się Żniwiarze to wszyscy a nie jeden. Nie jestem jednak tego pewien. Jak widzieliście na końcowym filmiku lecą setki takich jak Suweren. Więc czy to mogli być Żniwiarze? Z tego co wiem to Żniwiarze mogli powrócić tylko przez przekaźnik w Cytadeli.

Nie pojawiło się ich 1000 bo zawsze jeden zostawał i otwierał przekaźnik na cytadeli. a co do tych żniwiarzy na końcu to można spekulować, że znajdą inne wyjście.

poza tym generał zbieraczy powiedział "oddaję kontrole" co może oznaczać, że był kontrolowany przez kogoś np.żniwiarzy

Edytowano przez butch27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ butch27

General zbieraczy był kontrolowany przez Zwiastuna, który jest też pokazany w momęcie kiedy to padają słowa "oddaję kontrolę" oraz to że po wizycie na statku zbieraczy dowiadujemy się że, Zbieracze są tylko marionetkami bez własnej woli na usługach żniwiarzy.

Edytowano przez S4nch3z
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna butch ciężko ci napisać spoiler ?! Ludzie mają szansę fabuły się tu dowiedzieć. A tak nie ma właśnie być ! Argaris pewnie że bez obrazy. Choćbyś nawet nie napisał w nawiasie i nie narysował tej emotki to dla mnie byłby to zawsze komplement o moim pisaniu. Ale nie chciałbyś mnie spotkać gdybym miał temat do tabu :D Ej ale naprawdę nikt nie zauważył że mamy urodziny naszego tematu ?! Ej no sto stronek poleciało nikt nie czytał mojego posta ?! 100 stronek minęło !

Argaris widze że coś piszesz szybciej !!! Chcę czytać :D

A jak wy zrobiliście że Legion kłóci się z radą ? Bo Legiona późno dostajemy można 2 raz mówić z radą ?

Edytowano przez Maziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuje :D. Ale nie mam edycji PC więc mogę się pożegnać z kombinowaniem. Mogłem wogle nie kupować Xboxa ale mniejsza. No trochę nam temat schodzimy na inny plan niż MAss Effect 2 nie zauważyliście ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A EDI?? To w pewnym sensie chyba pluskwa. Choć jeżeli uważasz, że nie to chyba coś się nie postarałeś ;]

taa mamy już 104 stronki w tym 2 z nich zaczęte od mojego posta ;]

Tak macie racje dodałem sobie legiona Save Edytorem ale nikogo innego. W dodatku można na cytadelę polecieć później, po zdobyciu legiona. Na Cytadelę możemy polecieć kiedy chcemy.

Ktoś napisał, że Suweren nie jest Żniwiarzem: LOL mówią o tym przez całe 2 części Zaspilerowany cytat:

Shepard-"Jak nazwałeś Suwerena?" Legion-"Nazara, tak określały się programy w tym Żniwiarzu"

Ż-N-I-W-I-A-R-Z-U to chyba wystarczy. A w pierwszej częsci mówi nam to Saren i Suweren, oraz Vigil na Ilos

IllusiveMan: Misja lojalnościowa i rekrutacyjna Tali z Legionem jest super.

Maziak: co ty miałeś w sygnaturce, że ci usunęli?

Edytowano przez Argaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz o tym, ale najwidoczniej trzeba sie powtorzyc:

Sovereign to tytul jaki nadal sobie Nazara(sam tytul pochodzi zapewne z ksiazki Tomasa Hobbesa 'Leviathan' - rozprawa filozoficzna o konstrukcji spoleczenstwa i roli wladzy - fajne, radze poczytac), to bez watpienia Reaper. Jest to chyba bardziej niz prawdopodebne, ze Harbinger to rowniez tytul, a nie 'imie'. Kto wie... moze Harbinger to tak naprawde... Bob... Why not? Jest tez calkiem moz###ASSUMING DIRECT CONTROL###.*

A co do postaci?

Zawsze biore ze soba Legion(Gibbed) i kogos kto nawinie sie pod kursor(najczesciej to jest Zaeed biegajacy z Revenantem). Legion wymiata, jego 'rozmowa' z przemila pania z C-Sec(ta od 'You humans are all racist!') zawsze mnie rozwala! Geth do not infiltrate. Ah... piekne.

A punch to the face is also likely.

Aha, czy przypadkiem Joker nie zamazal kamer w kokpicie? To chyba tyle, jesli idzie o '+kwy'

* - zawsze mnie to bierze ;)

EDIT:

Co do wersji jezykowej, to gralem tylko na angielskiej i zmieniac nie mam zamiaru.

Jednak odnoscie krotkiej dyskusji o tejze wersji wyszlo tak:

FemShep>MaleShep

Calkowicie sie z tym zgadzam, ale z jednym wyjatkiem. Pod koniec gry, giedy Shep kluci sie z TIMem, Meer miazdzy Hale w jednej wypowiedzi:

Sorry, can't hear you, I'm getting a lot of bullshit on this line.

Meer ten tekst wypowiedzial 'poprawnie, czyli z 'lekka nutka' sarkazmu, podczas gdy Hale byla smiertelnie powazna. No, ale coz...

Edytowano przez TheNatooratx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi i mojemu bratu podoba się polska wersja językowa? Ja się w niej do niczego nie przyczepiam, no może czasem trochę cicho jest.

Raporty Cerberusa mówią że podczas niektórych rozmów w PL wersji rozmowy się "przerywają". to znaczy...animacje postaci się przerywają lub w ogóle ich nie ma.

@Argaris

Co do EDI...to bardzo skryta tajemnica. Jej funkcje są baaardzo złożone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX: Ja wolę wersje polską, choć angielska też jest bardzo dobra. Jednak już za bardzo przyzwyczaiłem się do spolszczonej wersji.

TheNatooratx: O to właśnie mi chodziło "Gethy nie inflintrują" w PL jest super, nie wiem jak w ang. bo nie odsłuchiwałem tego kawałka. No i w czymś jesteśmy zgodni: Obaj dodajemy sobie Legiona edytorem. albo misja z Garrusem:"To ciekawy wybór, ale nie pogardzę żadnym" xD. Druga rzecz: CYTAT: "Suwerenem nazwał go Saren Arterius" To nie Nazara się tak nazwał. Zwiastun, to też zapewne przydomek, tak jak mówiłeś.

IllusiveMan: No tak Joker zasłonił kamery na "jego statku" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...