Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

Mam nadzieję, że nie będzie to nikt z 3: Garrus, Wrex, Legion. :) Bo są to moje ulubione postaci w całej serii.

Zastanawia mnie jedno (nie czytałem żadych większych spoilerów itp.), jakim cudem w ME3 miałby się znaleźć

Proteanin? Przecież ponoć wszyscy wyginęli w trakcie/zaraz po ataku żniwiarzy. Czyżby, któryś z nich był zahibernowany (?) w bazie na Marsie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrex albo Legion do kolekcjonerki, a Proteanin dla wszystkich! Jestem jak najbardziej za. Legiona nigdy nie lubiłem, a Wrexa zabiłem, fakt pochopnie ale stało się.

JANEK spoilery, bo zaraz po tobie pojadą :P

Proteanin? Przecież ponoć wszyscy wyginęli w trakcie/zaraz po ataku żniwiarzy. Czyżby, któryś z nich był zahibernowany (?) w bazie na Marsie?

No ja też nie wiem jak on się w tej grze znajdzie, wiem tylko, że

będzie

, raczej nie był

zachibernowany ponieważ wszyscy członkowie załogi mogą z nim rozmawiać, chociaż z drugiej strony może po prostu wszczepili mu ten implant czy coś w tym stylu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, za dużo siedziałem na forum gdzie spoilery nie musiały być "cenzurowane". Pożyczyłem dla kolegi jednego ME, pożyczyłem dzisiaj dla drugiego, a on do mnie dzwoni, że nie czyta płyty.... Jak płyta zepsuta to chyba go zabije, bo chce od jutra przejść serie romansując z Li....

Wygląd Protka i ciała EDI

niezła jakość:

http://www.technologytell.com/gaming/87927...-images-leaked/

Edytowano przez janek24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daedroth -

Jeden z ocalałych Protean mógł być zahibernowany/umieszczony w jakiegoś rodzaju zastoju/stazie na Cytadeli, tam gdzie ostatni Proteanie dostali sięza pomocą Kanału.

Możliwe jest też, że ta dodatkowa postać to niekoniecznie "czysty" Proteanin. Może to być Zbieracz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banderchlast

Możesz mieć rację.

Mam nadzieję, że nie będzie to nikt z 3: Garrus, Wrex, Legion. smile_prosty.gif Bo są to moje ulubione postaci w całej serii.

Myślę, że mogą zrobić podmianę i

Edi dać do EK a Procia do Podstawki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daedroth -

Jeden z ocalałych Protean mógł być zahibernowany/umieszczony w jakiegoś rodzaju zastoju/stazie na Cytadeli, tam gdzie ostatni Proteanie dostali sięza pomocą Kanału.

Możliwe jest też, że ta dodatkowa postać to niekoniecznie "czysty" Proteanin. Może to być Zbieracz!

No tak, zapomniałem o

Zbieraczach

, a właśnie sobie ponownie pogrywam w ME2 <fail>

Mimo wszystko nic nie zmienia faktu, że za

dodanie jednej z postaci w formie DLC do EK /możliwość jej kupienia w dniu premiery za kilka dolarów, EA ma u mnie ogromnego minusa.

Powiem wam, że brakuje mi tych czasów gdy powstawały pełnowymiarowe (często większe niż nowe gry) dodatki, których przejście zajmowało, niejednokrotnie, tyle samo

czasu co podstawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że brakuje mi tych czasów gdy powstawały pełnowymiarowe (często większe niż nowe gry) dodatki, których przejście zajmowało, niejednokrotnie, tyle samo

czasu co podstawka.

No ja też :( Kiedyś tu nawet pisałem jakby fajnie by było gdyby połączyć te wszystkie wydane do ME2 DLC i zrobić z tego coś większego (taki dodatek jak np. Noc Kurka do Gothica 2).

No ale cóż, DLC są łatwiejsze do... zrobienia (:)) i w dodatku drożej kosztują (osobno nie, ale wszystkie już tak) więc twórcom się już nie opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z Wrocławia wyruszyła do mnie paczka z ME2 i wszystkimi DLC(!). Od piątku mam ferie, coś czuję, że będzie to dobry okres. : )

W sumie to pierwszy raz będę miał grę z DLC. Zwykle kupiuję gry w momencie premiery, a że przechodzę zwykle grę tylko raz, to i DLC mi nigdy nie było potrzebne. Tylko jak to z nimi jest? Czy w ME2 te dodatkowe misje dostanę po przejściu gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem dziś ostatnią szanse(7 z kolei) Origin'owi na odblokowanie Wyrzutni Chakram. Dalej nic.\

Pobrałem przez steam'a, przeszedłem demo.. I odrazu na socialu odblokowała mi się ta broń !

Yupi, chyba się opłacało chociaż ile nerwów straciłem - to moje.

@Down

Tak. Po rozmowie na powierzchni z jakimś takim przykokszonym kolesiem i 2 falach przeciwników, przy okazji po raz 1 używasz mocy przeznaczenia. Wyskakuje Ci okienko że masz jeszcze 45 min na gre po czym demo się skończy. I licznik był chyba na środku, troche wyżej niż Twoja gotówka czy coś koło tego.

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższość normalnych dodatków nad DLC jest oczywista, naprawdę miło by było gdyby do zwyczaju powrócono. Osobiście postanowiłem ostentacyjnie zlewać wszelkie płatne DLC, w Shadow Brokera grałem u kumpla, w pozostałe nie grałem i nie zamierzam. ME3 nie zmieni raczej mojego nastawienia.

@Suub - Chyba coś przegapiłem. Co za social, bo ja nawet nie sprawdziłem, czy mi odblokowało?? Gdzie to sprawdzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suub - Chyba coś przegapiłem. Co za social, bo ja nawet nie sprawdziłem, czy mi odblokowało?? Gdzie to sprawdzić?

Wchodzisz http://social.bioware.com rejestrujesz się na tym samym e-mailu co podawałeś w KoA:R. Później w panelu po lewej stronie Profil>Zarejestrowane promocje gry.

Powinno to wyglądać tak:

2644zlg.jpg

@Bethezer

Ostatni raz offtopuje. Zresztą może się komuś przydać bo ktoś może myśleć że przeszedł demko i ma oba dodatki, a nie zawsze tak jest. Ja dopiero za 8 razem otrzymałem oba DLC(7 razy przez Origina, a raz i dobrze przez STEAM'a)

Wiesz, nie mówię, żeby komuś nie pomóc, ale jednak ten temat jest do dyskusji o serii ME. Dlatego zwracam waszą uwagę na to. :P - Bethezer

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym razem dostałem przez Origina :) ale dzięki za info bo w sumie nie sprawdzałem co mam. Dopiero po Twoich postach.

Czy są jeszcze jakieś dodatki, które można dostać do ME3 grając w coś innego? Do dema 7 dni, do pełnej wersji jeszcze więcej więc mógłbym "popracować".

Sorry, za offtop ale może coś przeoczyłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz http://social.bioware.com rejestrujesz się na tym samym e-mailu co podawałeś w KoA:R. Później w panelu po lewej stronie Profil>Zarejestrowane promocje gry.

A właśnie, mam pytanko.

Ściągnąłem demko z Steama i tak na szybko uruchomiłem wczoraj późnej nocy i na początku gra pokazuje mi okienko do podania e-maila itd. I pisze coś o Originie, zrozumiałem, że musze podać swój e-mail aby mieć te dodatki, czy to oznacza od razu instalowanie Origina czy raczej nieszkodliwe to?

NIeczytałem tego dokładnie (i szczerze mówiąc mi się strasznie nie chce więc wolę się wyjatkowo zapytać :P) więc stąd wątpliwości.

Ja mam inne pytanie, a mianowicie, czy można do dema ME3 zaimportować SAVE z ME2 i później kontynuować grę w pełną wersję od końca dema?

Nie, nie będzie można. Potwierdzone od Bioware więc pewne :)

Zresztą demko zawiera dwie odległe (zapewne) od siebie misje więc ciężko by było.

Czy są jeszcze jakieś dodatki, które można dostać do ME3 grając w coś innego? Do dema 7 dni, do pełnej wersji jeszcze więcej więc mógłbym "popracować".

Mają być jeszcze jakieś dodatki do ME 3 po ukończeniu demka ME3.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janek24 - wątpię. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w demie nie będzie początku gry, tlko dwa oderwane od siebie fragmenty (ale pewien nie jestem)

@Suub - dzięki wielkie. Dostałem z Origina za pierwszym razem. Fart :tongue:

EDIT - oj, Darkmen mnie uprzedził.

Edytowano przez orzechXIX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze jakieś dodatki, które można dostać do ME3 grając w coś innego? Do dema 7 dni, do pełnej wersji jeszcze więcej więc mógłbym "popracować".

Mają być jeszcze jakieś dodatki do ME 3 po ukończeniu demka ME3.

Zdaje się, że mają być jeszcze jakieś gry na "facebuku" i G+, ale nie jestem pewien tego czy będą one dostępne dla wszystkich, czy tylko dla USA.

Edytowano przez Daedroth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że mają być jeszcze jakieś gry na "facebuku" i G+, ale nie jestem pewien tego czy będą one dostępne dla wszystkich, czy tylko dla USA.

No ja tylko wiem, że jedna gra na FB(I) już jest ale tylko konsolowcy coś zyskają.

Zaś za następne gry to tylko coś o punktach galaktycznej gotowości słyszałem, o jakiś lepszych dodatkach to nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko Ja mam problemy z KoA:T, że nie mogę się zalogować na swoje konto, bo mi wyświetla błąd z serwerami EA?

Zaś co by offtopu nie było: Która klasa z ME 2 ma zdolność do ogarnięcia broni ciężkiej? I czy są takie misje jak w stylu Noverii? Bo szczerze mówiąc, te z Noverii misje są dość nużące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...