Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

@UP

Po pobraniu i włączeniu gry odrazu odblokowuje Ci się zbroja dla Shep'a. A po przejściu prologu, i zagraniu 45min ( masz licznik w menu ) musisz pooglądać zwiastun i wtedy odblokuje Ci się ten ciężki pistolet do ME3. A po drodze możesz też różne itemki do Kings of Alamour ( czy jak to tam było) odblokować.

Dopiero dziś przebolałem te demo, okropnie u mnie przycinało - nie wiem czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pelikn

Jeśli ktoś wycofa pre-ordera, tzn. zaklepie ale nie wpłaci im na konto ZŁ po 2 tyg. lub poprostu zrezygnuje, zwolni się sztuka dla Ciebie.

Więc dodaj sobie do zakładek EK ME3 ze stron empik.pl, ultima.pl, gram.pl, gry-online.pl i pilnuj byś zaklepał sztuke dla Ciebie.

@DOWN

Raczej to popyt bo EA tak się ucieszyło że miesiąc przed premierą wykupiono wszystkie EK że dodają litografie Patryka Olejniczaka za friko do wszystkich EK.

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było prędzej o tym pomyśleć :D Ale serio, czy tych kolekcjonerek było tak mało, czy po prostu był tak ogromny popyt? Bo aż mi się wierzyć nie chce, że wszystkie się rozeszły jak świeże bułeczki :P Ale pozostają jeszcze zwykłe wersje, których jeszcze jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie też to zastanawia. Ciekawe jak w innych krajach idzie sprzedaż kolekcjonerek. Mam nadzieję, że EA nie doszło do wniosku, że skoro "Polska to kraj piratów" to nie warto wydawać dużo gier w tej edycji. Ale z drugiej strony może brakuje nam, Polakom, takich kosmicznych klimatów, więc edycja kolekcjonerska rozeszła się jak świeże bułeczki :)

Ale jedno jest dobre - wiadomość, że w Polsce miesiąc przed premierą EK się skończyły poszła w świat, więc może poprawi nam renomę.

EDIT: Wiadomości z Przymierza - http://blog.bioware.com/2012/02/03/alliancenewsnet1/ Czyli zaczynamy powoli wdrażać się w fabułę ME3 :)

To mój ulubiony fragment: "the Alliance will be prepared for whatever comes our way." 8)

Edytowano przez hermiona15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej nie uda mi się dorwać kolekcjonerki pół roku po premierze za 6 dych. Trudno, płaczu nie ma, świadomie podejmowałem ryzyko, ale nie rozumiem, jak to możliwe. Ze kolekcjonerka Wieśka 2 się rozeszła, to zrozumiałe, to była burżuazja w czystej postaci. Ale ME3?? No dajcie spokój, przecież ta EK to kwintesencja kolekcjonerskiej biedy i bezpłodności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kolekcjonerka nie świeci jakąś niebywałą okazją i dodatkami. Myślę, że większość graczy kupiła kolekcjonerkę z zasady - a to zakończenie przygód Shepard/a, może by kolekcjonerkę kupić? Ogólnie taka radocha jest :) Ja ME uwielbiam, ale kolekcjonerki nie kupiłam. Dlaczego? Czy dla mnie za drogo? Może. Dużo za tą cenę bym nie dostała. Trochę mi jednak szkoda pieniędzy, a poza tym, zagram dopiero w wakacje, więc wielkiej różnicy mi to nie robi. Wtedy już będzie taniej, niektórzy będą używane egzemplarze sprzedawać, więc i mogłabym złapać okazję. Zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi używkami to nie koniecznie może być tak różowo. W końcu Origin. No chyba żeby z kontem kupować, ale dla mnie to bez sensu.

Ja się zastanawiałem, czy kupować od razu po premierze, ale w sumie to mam sporo gier po zimowych promocjach do przejścia, więc nie ma co się rzucać. Za kilka miesięcy będzie w EA Classic albo w jakiejś promocji.

Co do kolekcjonerki. Ja raz tylko zamawiałem sobie taką edycję - Wiedźmina 2. Ale ostatecznie i tak anulowałem zamówienie, bo mi było szkoda aż tyle kasy na grę wydać. Więc tutaj tym bardziej nawet nie patrzę, bo cena jest stanowczo za wysoka przy takiej zawartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ME1 wyszło jeszcze zanim BioWare zostało przejęte przez EA, a w Polsce był wydawany przez CD-Projekt.

Po lekko zawyżonych cenach?? No super, już lecę, zwłaszcza, że cena tej edycji i tak jest zawyżona... nie, chyba podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekko zawyżonych cenach?? No super, już lecę, zwłaszcza, że cena tej edycji i tak jest zawyżona... nie, chyba podziękuję.

TO tylko informacja dla osób które już musze mieć tę kolekcjonerkę i są w stanie zapłacić więcej, sam też nie zapłaciłbym za nią nawet tych 180 złoty.

A właśnie, poczytałem sobie trochę urywków scenariusza dla zabawy (mniej ważne rzeczy, drobnostki wręcz) i widzę wpadki scenarzystów, chodzi tu głownie o niezgodności z poprzednimi częściami. Oj nieładnie Bioware, mam nadzieję, że to tylko te najmniejsze błędy ale mimo wszystko nie powinno do nich dojść.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z EK mogę wyróżnić Wiedźmina 2 i Shoguna 2. To jedyne kolekcjonerki, które rozważałem kupić. W przypadku ME3 wygląda to słabo, więc i tej bogatszej edycji nie zakupię.

@Darkmen

To źle. Na zakończenie serii powinni wystrzegać się wszelkich baboli. Zwłaszcza tych fabularnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze te babole poprawią. Chociaż, jak będą to małe i z ogólnego punktu widzenia nieistotne, to da się to jakoś przeżyć i przejść obok tego wydumanego faktu obojętnie. Gorzej z tymi większymi. Jakimiś bardzo istotnymi faktami, które być powinny. A jestem ciekawa, jak wiele konsekwencji naszych poprzednich wyborów będzie uwzględnianych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen

To źle. Na zakończenie serii powinni wystrzegać się wszelkich baboli. Zwłaszcza tych fabularnych.

No fakt, że to źle ale to na razie takie rzeczy na które można nawet przymknąć oko (choć mnie gryzą, nie powiem) i jeden z tych błędów zdarzy się w rozmowie z członkiem teamu dostępnym w DLC do EK. Widać 9 scenarzystów to wciąż za mało, no ale cóż tylko 3 z nich pracowało nad pierwszym ME jednak mimo wszystko jak do pracy się biorą to porządnie powinni to zapamiętać.

Mam nadzieję, że jeszcze te babole poprawią. Chociaż, jak będą to małe i z ogólnego punktu widzenia nieistotne, to da się to jakoś przeżyć i przejść obok tego wydumanego faktu obojętnie.

Wiesz, te co ja przeczytałem to pewnie będą niezauważalne dla normalnych graczy a niektórzy nawet mogą pomyśleć, że tak ma być. Mimo wszystko kto przeszedł ME i ME2 wiecej razy niż 2 czy 3 wykryje błędy ale nie muszą go obchodzić.

Też mam nadzieję, że to poprawią ale wątpię aby w ogóle o tym pamietali :D Gdyby dało się z nimi jakoś skontaktować to pewnie zapytałbym się skąd te błędy ale tak to nic :laugh:

Z tych co na razie wykryłem to kilka błędów historii z Mass Effectów i historii postaci.

Gorzej z tymi większymi. Jakimiś bardzo istotnymi faktami, które być powinny.

No tego ci nie powiem ponieważ sam nie czytam tych ważnych wątków w scenariuszu, patrzę tylko na te mało ważne (jak np. rozmowy z towarzyszem z EK i włąśnie tam natknąłem na jeden z błędów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janek24

Rozumiem że mówiąc "FUN" tylko i wyłącznie ironizowałeś? Sam przy pierwszym starciu z ostatnim bossem tak zrobiłem, po walce pozostał taki niesmak że przy następnym podejściu do ME2 zabroniłem sobie chociaż raz użyć broni ciężkiej ( pomijam fragment w placówce Cerberusa, chyba potem już nie ma fragmentów gdy trzeba użyć tego typu broni ). Dodajmy do tego wyższy poziom trudności i roz(g)rywka nabrała rumieńców. Właśnie w bólach męczę ME aby uzyskać idealny zapis pod drugą część, tym razem specjalnie przechodzę na pełnej angielskiej wersji i muszę powiedzieć że nie mam zbyt wielu problemów z rozumieniem dialogów. Może tylko trochę obawiam się rozmów z Mordinem, ale przejdziemy, zobaczymy ;) .

@Darkmen

Muszę spytać, kogo dokładnie masz na myśli mówiąc o towarzyszy z EK, bo tak sobie siedzę i rozkminić nie mogę.

Edytowano przez Rainrir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen

Muszę spytać, kogo dokładnie masz na myśli mówiąc o towarzyszy z EK, bo tak sobie siedzę i rozkminić nie mogę.

No tego co ma być w Edycji Kolekcjonerskiej, z scenariusza wiem, że to będzie

Proteanin

Demo ME3 będzie z tego fragmentu przygotowanego na E3 ?

Ma być sam początek czyli Ziemia i jakaś misja w której Shepard odwiedzi planetę obcej rasy więc zapewne to ten ograny już fragmencik, mi tam nawet pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, że w demie odwiedzimy dwie pierwsze lokacje, czyli Ziemię oraz Marsa.

A teraz doczytałem na BSN informację, która to podważa. Więc pewnie tak, wylądujemy na Sur'Kesh.

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...