Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Dla mnie głos Tali jest lepszy w Polskiej wersji niż w Angielskiej,po prostu w ANG brzmi zbyt dziecinnie-ale nie o tym chciałem pisać.

Ja mam pytanko czy was też tak często wywala z forum pokazując błąd,bo mnie prawie co chwilę od dwóch dni.

Ja bym wolał pracować dla przymierza lub...na własną rękę.Co do Cerberusa,niezbyt im ufam a jak rozwaliłem bazę to Iluzja raczej nie przywita mnie z otwartymi ramionami,heh jak by to Jack Slate powiedzial "H** z nim" :tongue:

A co do Sarena,ja go lubię-żaden typcio z rady i przymierza (no może poza Andersonem) nie był by zdolny zabić siebie samego.Fakt faktem,dużo krzywdy narobił,zabił mi Ashley ale zrozumiał swoje błędy i je naprawił,gdy pod koniec strzelił sobie w głowę naprawdę żal mi się go zrobiło,nikt nie może zaprzeczyć-postąpił honorowo i jestem mu gotów teraz wybaczyć wszystkiego zła jakiego się dopuścił.

PS:Nie ciekawi was kto jest tak naprawdę matką/ojcem Liary,bo ja jakoś tak niezbyt wierzę w tajemnicze jej zniknięcie.Zresztą Liara ma brwi,a większość Asari ich nie ma (chyba Benezja ma) i to mnie troszkę ostatnio dziwi.Co wy o tym sądzicie? Być może w ME3 ją/jego poznamy tak jak poznaliśmy asari o której wspominał Wrex.

Sorki za spóźnienie ale miałem:Error,error,error,error,error i jeszcze raz error,Niech to 3 razy tego posta pisałem:/

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać do ME3, ale pewnie i tak się mylimy. Jeżeli będzie jakiś zwrot akcji (Mam nadzieję, że na miarę KOTOR'a) to pewnie taki, że wszystkim kopary opadną ze zdziwienia.

Okaże się że Shepard jest Revanem. ;PP

A co do rady. Udina to typ polityka "robimy to czego chcą, włazimy im w dupę i modlimy się aby dali nam to czego chcemy" sorki za słówko.

Nie trzyma mi się kupy żeby rada była zindoktrynowana, ale na pewno się nie cieszyli na nasz (Sheparda) widok.

Shepek-żniwiarz :tongue:

Udina to mnie wkurzył gdy zaproponował stworzenie ludzkiej rasy (jak to był spoiler to proszę napisać poprawię), najpierw im się podlizuję a jak umierają to czyni z przymierza organizacje rasistowską.

Jak Saren strzelił sobie w łeb to mi się go bardziej żal zrobiło niż Kaidana... :sad:

A co do ojca Liary: Liara mówi przecież że stosunki między asari i innymi istotami nie są zazwyczaj trwałe. Przychodzą robią dziecko i odchodzą :tongue: .

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,po prostu w ANG brzmi zbyt dziecinnie-ale nie o tym chciałem pisać.

Eee...tak jakby ona ma 20 lat i na mniej więcej tyle brzmi. Poza tym to inna rasa.

A właśnie jak o tłumaczeniu mowa...

Co za debil pisze mi na pudełku, że Sonia Bochniewicz jest w roli głównej?! Role główne to po pierwsze obydwie płcie Sheparda (a przyznam, że żeńska Shepard ma polski głos baaardzo dobry) następnie Illusivek i tak właściwie to wszyscy.

PS I tak wolę angielską wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać do ME3, ale pewnie i tak się mylimy. Jeżeli będzie jakiś zwrot akcji (Mam nadzieję, że na miarę KOTOR'a) to pewnie taki, że wszystkim kopary opadną ze zdziwienia.

Okaże się że Shepard jest Revanem. ;PP

A co do rady. Udina to typ polityka "robimy to czego chcą, włazimy im w dupę i modlimy się aby dali nam to czego chcemy" sorki za słówko.

Nie trzyma mi się kupy żeby rada była zindoktrynowana, ale na pewno się nie cieszyli na nasz (Sheparda) widok.

Shepek-żniwiarz :tongue:

Udina to mnie wkurzył gdy zaproponował stworzenie ludzkiej rasy (jak to był spoiler to proszę napisać poprawię), najpierw im się podlizuję a jak umierają to czyni z przymierza organizacje rasistowską.

Jak Saren strzelił sobie w łeb to mi się go bardziej żal zrobiło niż Kaidana... :sad:

A co do ojca Liary: Liara mówi przecież że stosunki między asari i innymi istotami nie są zazwyczaj trwałe. Przychodzą robią dziecko i odchodzą :tongue: .

Mały skeczyk-nie zazwyczaj tylko czasem,to tak jak u ludzi:)

Coś mi tu z tym ojcem/matką śmierdzi ale tematu nie będę rozwijał:)

E tam Saren nie przesadzaj,Saren zachował się honorowo ale ile zła wyrządził jeszcze przed poznaniu się z Suwerenem,kaptan Anderson odpowie na wszystkie pytania :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smile.gif

Na mojej liście najbardziej ulubionych postaci z ME1 Saren zajmuję trzy pierwsze miejsca. To moja ulubiona postać. I TIM powinien wykorzystać Łazarza na niego a nie na pożal się bożę Sheparda dry.gif .

Heh, ja też lubię tę postać. Ale nie ufam jej. xD To różnica. :)

Saren to jedna z lepszych postaci. Widać, że scenarzyści się postarali, chcieli stworzyć kogoś mniej banalnego i niejednoznacznego. Bo Saren niby jest ten zły, ale okazuje się, że w sumie zamiary miał dobre. Na swój pokręcony sposób. Uważał, że to mniejsze zUo.

Szkoda go było jak strzelił sobie w głowę, wciąż miałam nadzieję, że uda się go uratować. :)

Co za debil pisze mi na pudełku, że Sonia Bochniewicz jest w roli głównej?! Role główne to po pierwsze obydwie płcie Sheparda (a przyznam, że żeńska Shepard ma polski głos baaardzo dobry) następnie Illusivek i tak właściwie to wszyscy.

Właśnie. ;/ Na pudełku powinna być Agnieszka Kunikowska. Bardzo dobrze sobie poradziła i faktycznie ma bardzo ładny głos. BTW podkładała głos m.in pod Fionę.

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście nie podoba Ashley w wersji angielskiej nie podobała. Taka jakaś za stara na 28 lat. W polskiej wersji Pikuła zagrała ją świetnie. I mam nadzieję że jej nie zmienią w ME3.

Propo Sarena: Ja wolę człowieka który był zły za życia i zabił się dla dobra innych, niż człowieka który był całe życie dobry... Ufam mu bezgranicznie bo od poczatku nie miał złych zamiarów. Po prostu się zagubił...

Propo polonizacji: Nie podobała mi się zmiana Dorocińskiego na Nowickiego :mad:

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno o wieeeeeeeeeeeeeeele lepiej niż męski Shepard.I nie wiem czemu jej na pudełku nie ma,serio? Ja ją bardziej kojarzę niż Nowickiego i Bohosiewicz (Zbrojewicza znałem :laugh:),w sumie to troszkę dziwne,że TIM jest jako "w rolach głównych".A jeśli Jack jest w rolach głównych to tak samo jak Thane,Miranda i reszta paki :tongue: Ale dalej wracamy do dubbingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mnie irytował głos Ash w polskiej wersji, nie wiem czemu... ^^

Ufam mu bezgranicznie bo od poczatku nie miał złych zamiarów. poprostu się zagubił...

Ja też mu ufam, pod względem tego, że na pewno by mnie zabił gdy tylko by mógł. xD

Ale z opowieści można wywnioskować, że on wcześniej był zły (historia z Andersonem), nienawiść do ludzi, po trupach do celu... To taka niejednoznaczna postać.

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mnie irytował głos Ash w polskiej wersji, nie wiem czemu... ^^ Ja też mu ufam, pod względem tego, że na pewno by mnie zabił gdy tylko by mógł. xD

Ale z opowieści można wywnioskować, że on wcześniej był zły (historia z Andersonem), nienawiść do ludzi, po trupach do celu... To taka niejednoznaczna postać.

Mnie się bardzo podobał :smile: . Świetny głos. Podobnie jak Suweren.

I bardzo mnie wkurzyło to że Morinth ma ten sam :angry: . Ale cóż...

Zdziwiło mnie za to że i Garrus i Tali mają zmienione głosy :blink: jak dla mnie to one są identyczne!!

Samobójstwo w takiej sprawie zmyło wszystkie jego winy. Niech spoczywa w spokoju i niech znajdzie ukojenie w objęciach swoich bogów (jakoś tak mówił Mordin).

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saren wcześniej podążał drogą "Na ciałach umarłych można się wznieść bardzo wysoko" więc usprawiedliwiać go nie ma co.Ale zachował się dość zaskakująco i bardzo honorowo zabijając siebie,szkoda bo w drużynie moglibyśmy stanowić świetny zespół.

No z Garrusem i Tali się im udało jak ślepej kurze ziarnko:)

A Suweren ma w Polskiej wersji taki sam głos jak w ANG,nie dopatrzyłem się różnicy.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saren wcześniej podążał drogą "Na ciałach umarłych można się wznieść bardzo wysoko" więc usprawiedliwiać go nie ma co.Ale zachował się dość zaskakująco i bardzo honorowo zabijając siebie,szkoda bo w drużynie moglibyśmy stanowić świetny zespół.

W ten sposób zachowują sie prawię wszyscy z ME2. I nie lubie żadnego z nich. A Saren okazał się nie tylko honorowym turianinem. Okazał się największym bohaterem galaktyki. Planeta nazwana jego imieniem to za mało, a rada nazywa go terrorystą :angry: .

PS: Ma ktoś userbar "Saren for ME3"??

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób zachowują sie prawię wszyscy z ME2. I nie lubie żadnego z nich. A Saren okazał się nie tylko honorowym turianinem. Okazał się największym bohaterem galaktyki. Planeta nazwana jego imieniem to za mało, a rada nazywa go terrorystą angry.gif

Bez przesady. :) Weźmy też pod uwagę, że tylko pod wpływem Sheparda, Saren się nawraca i to w szczególnych okolicznościach.

W ten sposób zachowują sie prawię wszyscy z ME2.

Nie do końca tak samo. Może ci z drużyny, którzy są bardziej zdegenerowani jak Zaeed, Jack...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to co wcześniej zrobił by tylko Anderson nie dostał się do widm,zabił tylu ludzi by osiągnąć cel,to nie było honorowe zachowanie.Ale pod koniec nie będę się kłócił,zadziwił nawet i mnie spodziewałem się całkowicie innej reakcji.

Tu się zgodzę z Lellandrą,Saren nie miał już co z sobą zrobić nie chciał być marionetką w rękach Suwerena,Liara rzuciła raz takim ciekawym komentarzem o Sarenie (gdzieś tak pod koniec) nie pamiętam w tej chwili dokładnie ale chodziło o mniej więcej dla czego Saren podąża za Suwerenem i w końcu padło pytanie "robi to by ocalić własną skórę czy myśli,że pomagając żniwiarzom pomoże ocalić istoty organiczne","a może próbował robić wszystko co w jego mocy by ocalić gatunki organiczne przed zagładą,może wcale nie jest taki zły"-no mniej więcej tak to brzmiało,choć już dokładnie nie pamiętam.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób zachowują sie prawię wszyscy z ME2. I nie lubie żadnego z nich. A Saren okazał się nie tylko honorowym turianinem. Okazał się największym bohaterem galaktyki. Planeta nazwana jego imieniem to za mało, a rada nazywa go terrorystą angry.gif

Bez przesady. :) Weźmy też pod uwagę, że tylko pod wpływem Sheparda, Saren się nawraca i to w szczególnych okolicznościach.

W ten sposób zachowują sie prawię wszyscy z ME2.

Nie do końca tak samo. Może ci z drużyny, którzy są bardziej zdegenerowani jak Zaeed, Jack...

Ale to też Sheparda wina że go nie nawraca. Więc winy Sarena tu nie widzę. Bo to od Shepa zależy czy go zaatakuję czy nie. I faktycznie z planetą przesadziłem. Powinni nazwać układ słoneczny na jego cześć... co ja mówię... całą galaktykę! Zamiast "galaktyka" powinno się mówić "Saren".

A Miranda?? A Grunt?? A Garrus?? A Mordin?? Oni też mają takie zdanie. "Śmierć milionów dla życia Miliardów!"... Bożę!

A skoro już przy tym temacie: Jedną z nielicznych (dla mnie) wad Ashley było cytuję:

"Jeżeli atakuję cie niedźwiedź, to jedynym sposobem na przeżycie jest poszczucie go własnym psem i ucieczka, mimo całej miłości do zwierzaka" (czy jakoś tak) A ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Ja kazał bym psu uciekać i sam bym rozłożył się na kolację dla misia uszatka :smile: .

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiedzcie się na temat kto lepszy jeśli graliście w angielskiej wersji.

Ja uważam tak:

Męski SHepard - Mark Meer - Łukasz Nowicki - Stanowczo angielski lepszy. Polski to porażka.

Komandor Shepard - Jennifer Hale - Agnieszka Kunikowska - angielski lepszy

Jack (Obiekt Zero) - Courtenay Taylor - Sonia Bohosiewicz - załamka. angielski lepszy. Sonia nie umie przeklinać. ^^

Miranda Lawson - Yvonne Strahovski - Anna Sztejner - polska gada jak barbie więc angielska wygrywa

Tali'Zorah vas Neema - Liz Sroka - Monika Kwiatkowska - obie mają podobne głosy ale angielska ma obcy akcent więc wygrywa

Thane Krios - Keythe Farley - Jerzy Dominik - polski to się nawet do kaszanka zone nie nadaje. Angielski wygrywa.

Kapitan Bailey - Michael Hogan - Maciej Maleńczuk - a tam...obydwaj są OK.

Człowiek Iluzja - Martin Sheen - Mirosław Zbrojewicz - Martin Sheen jest jednym z najlepszych brytyjskich aktorów stanowczo to on bije polską iluzję

Mordin Solus - Michael Beattie - Zbigniew Suszyński - polski Mordin śpiewa fajnie, ale angielski wygrywa

Jacob Taylor - Adam Lazarre-White - Mikołaj Klimek - podobne głosy, polski nie najgorszy. Fifty fifty

Samara - Maggie Baird - Agnieszka Matysiak - -||-

Grunt - Steve Blum - Krzysztof Banaszyk - stanowczo angielski!

Garrus Vakarian - Brandon Keener - Błażej Wójcik - Garrus bardzo dobry jest w polskiej wersji i nie popsuli go. Nawet Żarty mu się dobrze udają. Garrus Polska wygrywa.

Zaeed Massani - Robin Sachs - Paweł Szczesny - Eeek...nie lubie obydwu. ;P

Kasumi Goto - Jeannie Elias - Barbara Kałużna - Wynne z DA:O jest dobra jako Wynne ale nie jako KAsumi. Anglia wygrywa

EDI - Tricia Helfer - Joanna Jeżewska - Polska EDI to <BEEP> <BEEP> <BEEP> <BEEP>...a i jeszcze <BEEP>

Jeff "Joker" Moreau - Seth Green - Krzysztof Szczerbiński - mają baaaardzo podobne głosy obydwaj świetnie grają

Morinth - Natalia Cigliuti - Monika Pikuła - bez różnicy.

Jak chcecie żebym się na czyiś temat rozwinął to dajcie znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to też Sheparda wina że go nie nawraca. Więc winy Sarena tu nie widzę. Bo to od Shepa zależy czy go zaatakuję czy nie. I faktycznie z planetą przesadziłem. Powinni nazwać układ słoneczny na jego cześć... co ja mówię... całą galaktykę! Zamiast "galaktyka" powinno się mówić "Saren".

A dlaczego Shepard miałby brać odpowiedzialność za niego, za jego czyny, nie jest jego niańką. Więc nie widzę tu winy Sheparda. Nie gloryfikujmy Sarena, to że w ostatniej chwili się opamiętał nie czyni z niego bohatera. Zaraz powiesz, że zginął męczeńską śmiercią. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiedzcie się na temat kto lepszy jeśli graliście w angielskiej wersji.

Ja uważam tak:

Męski SHepard - Mark Meer - Łukasz Nowicki - Stanowczo angielski lepszy. Polski to porażka.

Komandor Shepard - Jennifer Hale - Agnieszka Kunikowska - angielski lepszy

Jack (Obiekt Zero) - Courtenay Taylor - Sonia Bohosiewicz - załamka. angielski lepszy. Sonia nie umie przeklinać. ^^

Miranda Lawson - Yvonne Strahovski - Anna Sztejner - polska gada jak barbie więc angielska wygrywa

Tali'Zorah vas Neema - Liz Sroka - Monika Kwiatkowska - obie mają podobne głosy ale angielska ma obcy akcent więc wygrywa

Thane Krios - Keythe Farley - Jerzy Dominik - polski to się nawet do kaszanka zone nie nadaje. Angielski wygrywa.

Kapitan Bailey - Michael Hogan - Maciej Maleńczuk - a tam...obydwaj są OK.

Człowiek Iluzja - Martin Sheen - Mirosław Zbrojewicz - Martin Sheen jest jednym z najlepszych brytyjskich aktorów stanowczo to on bije polską iluzję

Mordin Solus - Michael Beattie - Zbigniew Suszyński - polski Mordin śpiewa fajnie, ale angielski wygrywa

Jacob Taylor - Adam Lazarre-White - Mikołaj Klimek - podobne głosy, polski nie najgorszy. Fifty fifty

Samara - Maggie Baird - Agnieszka Matysiak - -||-

Grunt - Steve Blum - Krzysztof Banaszyk - stanowczo angielski!

Garrus Vakarian - Brandon Keener - Błażej Wójcik - Garrus bardzo dobry jest w polskiej wersji i nie popsuli go. Nawet Żarty mu się dobrze udają. Garrus Polska wygrywa.

Zaeed Massani - Robin Sachs - Paweł Szczesny - Eeek...nie lubie obydwu. ;P

Kasumi Goto - Jeannie Elias - Barbara Kałużna - Wynne z DA:O jest dobra jako Wynne ale nie jako KAsumi. Anglia wygrywa

EDI - Tricia Helfer - Joanna Jeżewska - Polska EDI to <BEEP> <BEEP> <BEEP> <BEEP>...a i jeszcze <BEEP>

Jeff "Joker" Moreau - Seth Green - Krzysztof Szczerbiński - mają baaaardzo podobne głosy obydwaj świetnie grają

Morinth - Natalia Cigliuti - Monika Pikuła - bez różnicy.

Jak chcecie żebym się na czyiś temat rozwinął to dajcie znać.

Morinth - różnica i to wielka! Ona ma głos Ash :sad:

Joker - PL dwa razy lepszy

EDI - PL bardziej uczuciowy a ANG syntetyczny. Zmiksować i spox :tongue: .

Garrus - zgadzam się

Jacob - polski lepszy

Mordin - ANG lepiej śpiewa ale PL jest the best

TIM - no nie wiem...

Thane - lepszy PL

Miranda - PL

Tali - PL

Legion - zdecydowanie PL

Jack - zdecydowanie, zdecydowanie PL

PL Shepard Male - najlepszy jest w PL wersji ME1 w drugiej niech się zchowa.

Reszty albo nie mam w składzie albo nie słyszałme w ANG

A propo Sarena: Saren sie zabłąkał i jak w przypadku nałogu potrzebował pomocy. Zginął śmiercią męczeńską i jest bohaterem. Większym od Shepa który w ME2 okazał się ****.

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohaterem. Większym od Shepa który w ME2 okazał się ****.

eee...a co takiego zrobił Shepard w dwójce złego? prócz tego że zginął i zmartwychwstał?

a propos cytat rozmowy z Jokerem - Obyśmy im dali łupnia lepiej niż ostatnio

- Oby bo ostatni raz zginałem

- Eh...potrafisz człowieka zdołować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohaterem. Większym od Shepa który w ME2 okazał się ****.

eee...a co takiego zrobił Shepard w dwójce złego? prócz tego że zginął i zmartwychwstał?

uuuuu... tu musiał bym się rozpisać... Ale głównie czepiam się tekstu do Ashley na Horyzoncie pt. "Kopę lat" (zostawiłem to słowo w pamięci wielu ludziom na poprzedniach forach po których nic nie zostało, jeżeli nie chcesz tak skończyć, nie pytaj dalej :tongue: ).

A Joker to się niejednokrotnie postarał. Ale lepsze miał teksty w ME1.

Przykład z ME2: "Na poprzedniej Normandi doskonale radziliśmy sobię bez przedmiotu który ciągle przypomina nam "Mamy optwartą śluzę"". :laugh:

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję Ninja333 pytam dalej. ^^

Eee tam i tak nic nie przebije Wreksia (może w ME3). "Saren? K.urw.a ten ch.uj jest tak przeżarty pleśnią, że hej." "Co jest Shepard, k.u.rwa?!" " Wkurzyłem się i rozjebałem maszynę" ;P

Ahh aż miło posłuchać Piotra Bąka.

Edytowano przez Takeru2009
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję Ninja333 pytam dalej. ^^

Nie radzę... :tongue:

Next powód: Ashley mówi że Shep jest z Cerberkiem z wdzięczności za to że go odbudowali. On zaprzecza. Ale czy tak aby nie jest? Wszystko co wie, wie od Cerberusa, równie dobrze mogliby nim manipulować. A on tego poprostu nie zaówarza. Ash co prawda jest trochę wnerwiona ale patrzy świerzo na sprawę. Przeciez Przymierze prowadziło śledztwo na ten temat i wpadło na ślad Cerberka ponieważ on wysłał im wiadomość o Shepku. Jedna wielka manipulacja TIMa a Shep tego nie dostrzegł.

A co do Wrexa masz absolutną rację!! A EA nam go odebrało... :sad: . "Wsadzę mu w d.pe sonde orbitalną". "Ja pier.olę a znasz jakiegoś krogańskiego naukowca?". "Roz.ierdole te budę i h.j!".

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takeru i ninja małe pytanko oceniliście polonizację dwójki i postacie (zapomniałeś o NPC takich jak np.Wrex ale to bajka) a może jeszcze byście tak te postacie z jedynki pooceniali,fajnie to czytać nawet jeśli z niektórymi się nie zgadzam:)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden prosty argument: Cerberus jest grupą pro ludzką i nie ma szans aby zdradzali Sheparda. Owszem mogą mu nie mówić wszystkiego, mogą chcieć wziąć technologię żniwiarzy aby pozabijać turian assari itp. Na pewno jednak nie zdradzą Sheparda.

A jeśli chodzi o to że Shepard

pomaga Cerberusowi...Illusive za dużo wydał kasy aby pozbierać Sheparda do kupy z tego co po nim zostało ("na początku widziałem tylko mięso i rurki"). Poza tym mógł mu wszczepić implant a nie zrobił tego.

No dobrze troche więcej niż jeden argument ;P

Edytowano przez Takeru2009
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja w ME1:

Male Shepard - Dorociński jest nie do pobicia! On się urodziłz napisem na czole "Shepard"

Female Shepard - jakoś nie zwracałem uwagi

Ashley Williams - Pikuła świetnie ją zagrała. Twarz, wiek, wszystko pasuję!

Kaidan Alenko - głos też pasuję, ale jakiś taki nudny był dla mnie

Garrus - tak jak w ME2 (chociaż inny głos to dla mnie różnicy ni ma)

Wrex - Polonizacja CDP była the best! Dodali kroganom charakteru!

Tali - głos pasuję ale też była nudna

Anderson - genialny

Saren/Udina - do obu głos pasuję ale Saren bardziej mi się podoba w PL

Liara - zdecydowanie lepsza w PL i w ME1 niż w ME2. Głos taki dziecięcy... dokładnie jak ona

Nie opisałem ANG bo nie słyszałem żadnego głosu oprócz Sarena

Shepard: Ale chodzi mi o to że Shep pomaga TIMowi tylko dlatego że ten go odbudował. Poza tym idealista ma gdzieś ludzi i martwi się o inne rasy. Argument że to organizacja pro-ludzka nie powinien do niego dotrzeć.

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...