Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Wrex nie musi przeklinać, aby być śmiesznym

"-Nie ma to jak zapasowy układ nerwowy co Shepard?

-Którego ludzie nie mają" xD

Według mnie w ME3 MUSZĄ być:

-Tali

-Garrus

-Legion

-Samara/Liara(chyba wole Samare)

-...fajnie by było zobaczyć Wrexa

To są główne postaci, bez których ME trochę straci. Najbardziej z wymienionych lubię Garrusa, Legiona i Wrexa. Nie potrafię powiedzieć kogo bardziej :happy: Potem Tali i Samara. Mordina też fajnie by było zobaczyć, ale on niezbędny do szczęścia nie jest. Co do Garrusa to już się bałem, że na początku zginie...

Meeki633: Wiem, ale wolę nie ryzykować. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Niektórzy Cię zjedzą za prawienie herezji, że według Ciebie Samara jest lepsza... :wink:

A mnie jeszcze ciekawi zakończenie ME2 czyli

rozwalenie bazy zbieraczy czy jej oczyszczenie z materiału biologicznego

i jaki to będzie mieć wpływ (na pewno poważny) na ME3. I miło by było zobaczyć z powrotem MAKO, ale z lepiej dobranymi mapami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię Samarę , ale do takiej przyjaźni (jeżeli można się "przyjaźnić" z postacią z gry) jak do Liary to trochę jej daleko. Dla mnie za bardzo stara się tuszować posiadanie wszelkich emocji... No, ale gdybym miał kilka stuleci też pewnie byłbym taki. :icon_neutral:

Edytowano przez MrHaze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lellandra - a którą postać naprawdę dobrze poznaliśmy? Ja jakoś ciągle odnosiłem wrażenie w dwójce, że te wszystkie postacie są jakieś takie... "Na chwilę". Przyszli, żeby skopać kilka tyłków i rzuć gumę balonową i reszta ich nie interesuje. "Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść". Z chyba dwoma wyjątkami (Garrus i Mordin) nie czułem się przywiązany do żadnej postaci. Nad

martwym

Thanem trochę "płakałem", ale to nie dlatego, że się do niego przywiązałem, a raczej dlatego, że po prostu lubiłem tę postać.

Zdecydowanie za mało czasu mija od przyłączenia ostatniej postaci w drużynie do końca gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się zgodzę,Legiona mogli dać szybciej.Ale to wszystko wina tego,że główny wątek jest za krótki.W jedynce jakoś szybciej ich podawali tylko jedna za późno była:(Ale i tak w porównaniu z dwójką i Legionem to Liara szybko się w drużynie pojawiła:) Po prostu za dużo tych postaci w ME2 i twórcy pewnie nie chcieli ich tak szybko rzucać i wyszło jak wyszło:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wątek główny mógłby być trochę dłuższy. Niestety w grze chodzi głównie o to żeby zebrać drużynę i jakoś nie ma czasu się z nimi zżyć bo jest ich za dużo. Miejmy nadzieję, że w następnej części to jakoś wypośrodkują. Chociaż mnie bardziej odpowiadała jedynka pod tym względem. Jakoś to było tak zgrabnie ułożone. Mogli by zmniejszyć ilość załogi. Po dodaniu DLC to mamy małą armie na statku. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyć ilość załogi, albo zwiększyć wielkość shore party. Gdyby jeszcze przywrócili rozkazy z jedynki i zrobili tereny walk choć odrobinę bardziej skomplikowane niż "wrogowie nadbiegają z naprzeciwka, kryj się za barykadami i strzelaj", to można by się naprawdę przednio taktycznie pobawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Bioware idzie chyba w słowa "Kupą, mości panowie kupą...". Mam jakieś dziwne przeczucia (i obym się mylił), że ME 3 będzie już praktycznie strzelanką... W końcu będzie tyle możliwości do prucia przed siebie mścicielem czy innym katem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioware zapewnia,że ME3 pójdzie już w kierunku RPG-Akcja.Ale cóż w zapowiedziach ME2 twierdzili,że będziemy mogli rozwijać wątki romansowe z jedynki i będziemy zadowoleni z postaci i ich pozycji które są teraz jako NPC.Jedno pytanko kto był z tego zadowolony? Bioware jest jak człowiek Iluzja,chce dobrze ale nie warto mu ufać :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Co do pytania - chyba nikt nie jest zadowolony. Na szczęście prawdopodobnie mają rozwinąć wątek z Liarą w jakimś DLC, ale szkoda, że pewnie nie zagości na stałe. Mam nadzieję, że znów wróci dobieranie karabinków pod względem kolorystycznym do pancerza i jego osiągów... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby Liara w ME2 została jako NPC,bo takie skoki Lubisz tą postać? Nie ma sprawy,ziomki z Bioware dadzą ci ją do drużyny ale oczywiście nie za darmo.Nie lepiej zamiast tego DLC zrobić te misje przy okazji ME3? Takie rozwiązanie lepiej by się sprawdziło.

Jedi17-gdzie słyszałeś tą informację :laugh: Jak niepotwierdzona to dobrze,może jeszcze nie będzie :laugh: Ale z tym się zgadzam,Bioware już zaczyna strasznie kręcić :sad: Mogli by dla niepoznaki,że będzie jakiekolwiek DLC skasować te filmiki z ME2,ale nawet tego się nie chciało,no bo po co :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, już nie robią gier tylko dla samej przyjemności ich stworzenia... Teraz liczy się tylko komercha, a płatne DLC zawsze coś dodadzą do zysku... Mogliby przestać je wydawać i zabrać się porządnie za ME3.

Edytowano przez MrHaze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, już nie robią gier tylko dla samej przyjemności ich stworzenia... Teraz liczy się tylko komercha, a płatne DLC zawsze coś dodadzą do zysku... Mogliby przestać je wydawać i zabrać się porządnie za ME3.

Bio Ware juz mialo przygotowane DLC wiec teraz caly czas slecza nad ME3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ niech robią DLC jak chcą. Nikt nie zmusza nikogo do ściągania, prawda? A jeśli to choćby w jednym procencie poprawia im wyniki sprzedaży i o ten jeden procent zwiększa opłacalność wydawania gier na PC, to jestem całym sercem za DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z MRHaze-W Batmanie AA niczego nie wycieli tylko po długim czasie wypuszczają DLC (szkoda,że pewnie będzie przez GFW) by nam umilić czekanie na Batmana 2.A tu tną kawałki gry a później wypuszczają go w super cenie.Zresztą piraci znaleźli już sposób na DLC,ostatnio łażąc po stronach widziałem napis "Mass Effect 2 PL!!! Download razem z wszystkimi dodatkami,Kasumi Stolen Memory" itp.Nie wiem ile w tym prawdy ale prawdopodobnie i z tym sobie poradzili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Wszystkie DLC są do pobrania... Czasami przychodzę do kolegi, który piratem od dawien dawna jest i akurat przeglądał akurat stronkę z Mass Effect 2 - DLC (RS)... Niestety taka już jest rzeczywistość, ludzie "oszczędzają" na wszystkim co się da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mowa,że DLC zwiększają sprzedaż jest trochę naiwna (bez obrazy ci co tak mówili) bo wcale sprzedaży nie zwiększają.Co najmniej piractwo mogą zwiększyć bo ludzi się wkurzą,że aby mieć pełny produkt muszą zapłacić te parę złoty i zaczną ściągać.

Ale wródźmy do Mass Effect:ktoś pobrał już tego DLC z nową bronią oraz pancerzem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru, płatne=odpada. Choć w końcu miałbym pancerz, który jakoś wygląda(oprócz mojego aktualnego oczywiście) :icon_wink: Według mnie nie powinni tak robić. Nie wpadli na to, że sprzedaż (lub piractwo) samej gry wzrośnie jeśli byłby na początku wątek z Kasumi, oraz te zbroje i wypo? Chociaż oni pewnie mają inny plan. Wydają takie drobne rzeczy jak nowy ubiór dla Thane'a i Garrusa, za malutką cenę, mnóstwo ludzi to kupi i już mają kupe kasy(według nas, według ich pewnie to tak dużo nie jest). Ale to pewnie był pomysł EA. Oni tworzą jak mogą, a jak gra jest tak rozbudowana i popularna, że mogą sobie pozwolić na jej cięcie i sprzedawanie w kawałkach. EA zrobi wszystko żeby zarobić więcej/mieć nieźle piraconą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...