Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek91

zakup xboxa 360 slim 250gb

Polecane posty

Najpierw zrób rozeznanie, które exclusivy bardziej Cię interesują. Te na X-360 czy te na PS 3.

Jeśli nie wiesz, to kup tą konsolę, która jest tańsza. Gwarantuję Ci, że bez różnicy, czy to będzie konsola Microsoftu, czy Sony, granie sprawi Ci na niej ogromną przyjemność.

Natomiast na konsole nowej generacji nie ma co czekać. Nie licząc Wii-U, nie wiadomo, kiedy wyjdą. A początkowo nie będzie dobrze. Zanim wypuszczą odpowiednią ilość dobrych gier i pozbędą się początkowych baboli sprzętowo/systemowych, może minąć kolejny rok, czy nawet dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Forza jest wydawana tylko na X-360. Z drugiej strony, na PS 3 masz serię Gran Turismo, która też jest jak najbardziej warta grzechu. Reszta gier jest multiplatformowa.

Jak już wcześniej wspomniałem, jeśli nie miałeś jeszcze styczności z obecną generacją konsol, wybór sprowadza się w zasadzie tylko do ceny, ew. fanbojstwa :]. Mimo iż sam mam zboczenie na punkcie Sony, to jednak mam X-360. W momencie, kiedy kupowałem konsolę, PS 3 było za drogie i nie miało tylu konkretnych gier, co konsola Microsoftu. Obecnie, nie ma wielkiej różnicy. Może nawet z niewielkim wskazaniem na Japończyków. Oni wciąż inwestują w PS 3, Microsoft skupia się na Windows, Surface i (prawdopodobnie, nie wiadomo nic na pewno) nowej odsłonie swojej konsoli. Tyle, że na X-360 przez te wszystkie lata wyszło tyle wypasionych gier, że nie ma w zasadzie żadnych szans, że się będziesz nudził.

Niemniej, to co wybierzesz, na pewno sprawi Ci masę radochy. Ja na Twoim miejscu kierowałbym się tylko ceną (ale bądź ostrożny, zaczerpnij wiedzy, zanim kupisz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe modele Slim Xboxa 360 mają specjalne zabezpieczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, konsolka po prostu się wtedy wyłącza. Mimo tego bardzo trudno doprowadzić ją do takiego stanu, także bez obaw.

Edit.

@up

Zdecydowanie lepszym wyborem będzie zestaw z dyskiem 250GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać, że granie multiplayer na X360 jest płatne, trzeba wykupić abonament Xbox Live. Napisałeś, że interesują Cię gry sportowe, jak np. Fifa, w którą najlepiej gra się właśnie z drugim graczem przez internet. Mimo wszystko możesz grać również w dwie osoby przy jednym telewizorze. Na PS3 można grać w multi za darmo, więc przemyśl to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...